1:1
Zakończony

Juventus FC

90+3'

Juventus rozgrywa w dziesięciu na połowie przeciwnika, a FC Crotone kąsa swoimi szybkimi wypadami. Arkadiusz Reca tym razem nie odgrywał, a oddał uderzenie. Pomruk rozczarowania po wybitnie niecelnym kopnięciu reprezentanta Polski.

2
1
1
90'

Doliczone siedem minut.

1
1
88'

FC Crotone. Schodzi: Salvatore Molina. Wchodzi: Jacopo Petriccione.

wchodzi Wchodzi
Jacopo Petriccione #44
schodzi Schodzi
Salvatore Molina #17
1
1
86'

Gianluigi Buffon sprawdzony strzałem przez Lucę Siligardiego. Zmiennik nie sprawił problemu doświadczonemu bramkarzowi Juventusu, który rozgrywa 650. spotkanie w lidze włoskiej. Przygląda się jemu występowi z ławki rezerwowych Wojciech Szczęsny.

3
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Lisandro Magallan za faul w centrum boiska.

Lisandro Magallan #6
FC Crotone
1
83'

FC Crotone. Schodzi: Sebastiano Luperto. Wchodzi: Vladimir Golemic.

Vladimir Golemic #5
1
1
80'

Długo trwało sprawdzanie sytuacji z Juanem Cuadrado oraz Alvaro Moratą w rolach głównych. Gra została wznowiona po kilku minutach, a Stara Dama uwierzyła, że będzie w stanie rozstrzygnąć ten pojedynek mimo osłabienia.

3
2
76'

Piłka po raz drugi w bramce FC Crotone. Dziesięciu Bianconerich trafiło do siatki w skomplikowanym dla siebie pojedynku. Juan Cuadrado rozprawił się z Arkadiuszem Recą, a jego wstrzelenie wykorzystał Alvaro Morata. Hiszpan pokonał Alexa Cordaza, mimo to nie ma gola. Trafienie anulowane z powodu spalonego napastnika Juventusu.

4
3
1
74'

FC Crotone. Schodzi: Milos Vulić. Wchodzi: Luca Siligardi.

Milos Vulić #77
1
1
72'

FC Crotone z jednym zawodnikiem więcej na boisku, dlatego przynajmniej od czasu do czasu próbuje poszukać gola w pobliżu bramki Gianluigiego Buffona. Po takim dośrodkowaniu jak przed momentem beniaminek na pewno nie odzyska prowadzenia.

2
1
71'

Luca Cigarini znalazł się w pobliżu piłki przed polem karnym Bianconerich. Koszmarne uderzenie oddane przez doświadczonego pomocnika i Gianluigi Buffon nie musiał interweniować.

2
1
70'
67'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Reca za faul na Juanie Cuadrado.

1
1
65'

Juventus ma zawodnika mniej w polu niż przeciwnik. Bianconeri muszą dokończyć mecz w osłabieniu identycznie jak w poprzednim spotkaniu wyjazdowym z AS Romą. Była szansa na zdobycie prowadzenia w dziesięciu, jednak Alvaro Morata strzelił w słupek po wrzutce z rzutu wolnego.

1
1
1
2
63'

Federico Chiesa z czerwoną kartką w debiucie w Juventusie.

3
1
60'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Federico Chiesa za brutalne nadepnięcie na nogę Luki Cigariniego.

7
4
1
59'

Nadspodziewanie dobra postawa beniaminka. Po przewinieniu na Juniorze Messiasu była możliwość zaskoczenia Gianluigiego Buffona po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do piłki doszedł Arkadiusz Reca, ale niewiele wskórał swoim zagraniem.

1
1
2
56'

Juventus FC. Schodzi: Manolo Portanova. Wchodzi: Juan Cuadrado.

Manolo Portanova #39
2
56'

Luca Cigarini dostał podanie w tempo od Juniora Messiasa. Blisko doświadczonego pomocnika nie było żadnego przeciwnika, ale ten nie trafił z dogodnej pozycji w okienko bramki Gianluigiego Buffona. Ogromne rozczarowanie, ponieważ kibice gospodarzy już widzieli oczami wyobraźni futbolówkę w sieci.

3
1
1
55'

FC Crotone jest na połowie przeciwnika i próbuje odzyskać prowadzenie. Bianconeri z problemami, a czas ucieka. Andrea Pirlo zachowuje spokój przy ławce rezerwowych, ale niewykluczone, że niebawem zareaguje wprowadzeniem zmienników.

2
1
52'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, po którym Arkadiusz Reca wykonał zgranie głową w środek pola karnego. Jeszcze raz Juniorowi Messiasowi nie udało się oddać uderzenia i zatrudnić Gianluigiego Buffona.

2
49'

Ponownie crossowe podanie wykonane do aktywnego na lewej stronie boiska Arkadiusza Recy. Odegranie reprezentanta Polski w środek pola karnego do Juniora Messiasa, którego w momencie oddawania uderzenia zablokowali czujni obrońcy z Turynu.

2
1
1
47'

Krótko po przerwie była szansa na gola dla Bianconerich po nierozsądnym wybiciu piłki przez Pedro Pereirę. Płaskie uderzenie zza pola karnego i nieznaczne pudło. Alex Cordaz został w blokach i z niepokojem obserwował jak zakończy się ta sytuacja.

2
1
46'

Piłkarze powrócili do walki o punkty w Crotone. Pierwsza połowa była skomplikowana dla podopiecznych Andrei Pirlo, którzy w przerwie mieli możliwość porozmawiania ze szkoleniowcem o lepszych sposobach na atakowanie.

2
1
1
Czy Juventus FC obejmie prowadzenie po przerwie?
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Kulusevski za niesportowe zachowanie.

44'

Pedro Pereira dopadł do piłki po płaskim dośrodkowaniu Arkadiuszu Recy. Reprezentant Polski wykonał wstrzelenie w pobliże bramki Gianluigiego Buffona. Portugalczyk oddał uderzenie prosto w byłego reprezentanta Włoch i dlatego FC Crotone nie odzyskało prowadzenia.

1
43'

Manolo Portanova nie bryluje pod względem skuteczności. Dostał podanie w tempo od Alvaro Moraty, ale swoim uderzeniem z bliska nie pokonał Alexa Cordaza. Juventus miał możliwość zdobycia prowadzenia w pierwszej połowie, ale nie została ona wykorzystana.

1
1
41'

Manolo Portanova oddał uderzenie zza pola karnego. Była to kompletnie nieudana próba młodego zawodnika Juventusu FC. Futbolówka poleciała wyraźnie poza lustro bramki Alexa Cordaza. Nie zraził się Manolo Portanova i kolejna jego szarża została powstrzymana faulem przez FC Crotone.

1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Portanova za faul blisko koła środkowego na Juniorze Messiasie.

Juventus FC
35'

Rozegranie podopiecznych Andrei Pirlo, którzy szukają sposobu na przedostanie się w pobliże bramki Alexa Cordaza. Futbolówka trafiła na prawe skrzydło do Federico Chiesy, a nowemu pomocnikowi Juventusu FC udało się wywalczyć korner.

1
32'

To już kwadrans spotkania poprzedzający zejście drużyn na przerwę do szatni. Arkadiusz Reca nie ma banalnego zadania, ponieważ musi rywalizować na swoim skrzydle z Federico Chiesą oraz Dejanem Kulusevskim. Przed momentem reprezentant Polski zahamował akcję mistrza Włoch.

1
2
28'

Przewinienie na Milosu Vuliciu. Pomocnik FC Crotone głośnym okrzykiem dał do zrozumienia sędziemu, że boleśnie odczuł nieprzepisowy atak zawodnika Juventusu. Beniaminkowi niezmiennie spieszy się mniej niż przeciwnikowi, ponieważ z ewentualnego remisu po 90 minutach będzie bardziej zadowolony niż Juventus FC.

1
24'

Alvaro Morata z pierwszym trafieniem po powrocie do Juventusu.

3
21'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Federico Chiesa.

Stara Dama dopadła swojego przeciwnika. Akcja bramkowa została przeprowadzona przez zawodników, którzy latem dołączyli do zespołu prowadzonego przez Andreę Pirlo. Dejan Kulusevski uruchomił na prawym skrzydle Federico Chiesę, którego płaskie wstrzelenie w pole bramkowe wykorzystał Alvaro Morata. Napastnik Juventusu wepchnął piłkę z bliska do siatki.

8
4
2
4
7
20'

Simeon Nwankwo oddał piłkę Luce Cigariniemu przed polem karnym Juventusu. Pomocnikowi gospodarzy nie udało się przymierzyć w bramkę Juventusu i sędzia przyznał wznowienie Gianluigiemu Buffonowi.

3
2
1
19'

Juventus pozostaje daleko od bramki Alexa Cordaza. Gospodarze po objęciu prowadzenia prowokują i rozdmuchują do granic możliwości każde sporne wydarzenie. Przyjezdni z Turynu mają problem ze złapaniem odpowiedniego rytmu.

3
1
1
2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Cigarini za przewinienie na własnej połowie.

2
12'

Gol! Strzelił Simeon Nwankwo.

Beniaminek na prowadzeniu w pojedynku z mistrzem Włoch. Simeon Nwankwo wykorzystał szansę po przewinieniu Leonardo Bonucciego na Arkadiuszu Recy. Juventus rozpoczął mecz ospale i Nigeryjczyk utrudnił podopiecznym Andrei Pirlo odniesienia zwycięstwa po przerwie reprezentacyjnej. Gianluigi Buffon nie rzucił się w odpowiednim kierunku przy rzucie karnym.

17
12
3
2
4
11'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

Faul na Arkadiuszu Recy i będzie rzut karny dla FC Crotone. Nietypowo rozpoczyna się ten pojedynek.

10
7
2
1
2
10'

Juventus zdobywa przewagę pod względem posiadania piłki, ale jeszcze nie przeprowadził ataku niebezpiecznego dla Alexa Cordaza. Próbował przedrzeć się Alvaro Morata, jednak sędzia Francesco Fourneau gwizdnął przewinienie Hiszpana na wysokości pola karnego FC Crotone.

1
1
1
1
1
5'

Jeszcze raz piłka na połowie Juventusu i tym razem Gianluigiego Buffona próbował pokonać swoim uderzeniem zza pola karnego Milos Vulić. Odbita rykoszetem futbolówka nie poleciała w lustro bramki weterana i FC Crotone musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

2
1
2'

Rozpoczął od ataku zespół z Crotone. Piłka trafiła od Arkadiusza Recy do Simeona Nwankwo, po którego uderzeniu z kilkunastu metrów przetoczyła się nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Gianluigiego Buffona.

1
20:39

Sędzia: Francesco Fourneau

05:24

Duże wyzwanie czeka zawodników FC Crotone.

2
2
05:24

Stara Dama jest w tym wieku niepokonana w konfrontacjach z zespołem z południa Włoch. Po pięciu zwycięstwach z rzędu zremisowała z FC Crotone w kwietniu 2018 roku i było to dotychczas ostatnie spotkanie drużyn. Reaktywacja kontaktów nastąpi na Stadio Ezio Scida.

1
05:24

FC Crotone zostało wysoko pokonane przez US Sassuolo.

05:24

FC Crotone jeszcze nie zapunktowało po awansie do Serie A. Drużyna Arkadiusza Recy poniosła kolejno porażki 1:4 z Genoą CFC, 0:2 z AC Milanem oraz 1:4 z US Sassuolo. Kolejna szansa na osiągnięcie pierwszego pozytywnego rezultatu będzie w sobotę.

05:24

Przygotowania zespołu z Turynu w czasie przerwy reprezentacyjnej.

05:24

W konfrontacji z beniaminkiem Juventus FC będzie faworytem. Mistrz Włoch będzie grać bez Cristiano Ronaldo, który uzyskał pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa w organizmie w czasie zgrupowania reprezentacji Portugalii. Na kwarantannę został odesłany również Weston McKennie.

1
1
1
05:24

Andrea Pirlo o swoich pierwszych krokach w roli szkoleniowca Bianconerich.

05:24

W ostatnim rozegranym spotkaniu Juventus zremisował 2:2 z AS Romą na Stadio Olimpico.

05:24

Stara Dama ma siedem punktów po trzech spotkaniach. Drużyna prowadzona przez Andreę Pirlo zwyciężyła 3:0 z UC Sampdorią, zremisowała 2:2 z AS Romą, a także dostała walkowera za nierozegrany mecz z SSC Napoli.

05:24

Niepokonany od początku sezonu Juventus FC zmierzy się z FC Crotone przed swoim pierwszym pojedynkiem w nowej edycji Ligi Mistrzów. Po tym spotkaniu Stara Dama poleci na Ukrainę, żeby zagrać z Dynamem Kijów.