Liga Mistrzów: Grupa A
25 lis 2020 21:00
90+4'

Było groźnie pod bramką gospodarzy. Grzegorz Krychowiak nieźle zagrywał do Ze Luisa, ale ten nie opanował piłki.

1
90+2'

Ze Luis zagrał piłkę ręką i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Atletico.

1
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
89'

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Jose Maria Gimenez.

1
1
88'

Huknął sprzed pola karnego Saul Niguez, jednakże został zablokowany i będzie korner dla gospodarzy.

1
1
86'

Grzegorz Krychowiak został trafiony w twarz przez Saula Nigueza i sędzia na chwilę przerwał grę.

1
2
2
85'

Stanislaw Magkiejew uderzył niecelnie po szybkiej, groźnej kontrze. Dokładne, prostopadłe podanie w tej akcji zagrał Grzegorz Krychowiak.

1
83'

Joao Felix dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

1
82'

Skutecznie przerwany atak Atletico, które będzie miało rzut z autu.

1
80'

Atletico Madryt. Schodzi: Yannick Ferreira Carrasco. Wchodzi: Sergio Camello.

wchodzi Wchodzi
Sergio Camello #27
schodzi Schodzi
1
78'

Dmitrij Rybchinski płasko przymierzył sprzed pola karnego, a piłkę pewnie złapał Jan Oblak.

1
1
77'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Anton Miranczuk. Wchodzi: Stanislaw Magkiejew.

Stanislaw Magkiejew #37
76'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Francois Kamano. Wchodzi: Dmitrij Rybchinski.

Dmitrij Rybchinski #94
Francois Kamano #25
74'

Joao Felix wywrócił się w polu karnym Lokomotiwu po starciu z rywalem, ale sędzia kazał grać dalej. Jak wykazały powtórki to była próba wymuszenia "11".

1
1
73'

Atletico Madryt gra zbyt wolno, a przez to przewidywalnie i nie może zaskoczyć defensywy gości.

71'

Posiadanie piłki:

Atletico Madryt - 58 proc.

Lokomotiw Moskwa - 42 proc.

69'

Koke trafił do siatki, ale VAR wykazał, że wcześniej był na pozycji spalonej i gola nie ma.

2
1
4
3
66'

Grzegorz Krychowiak przyblokował jednego z rywali, ale w ofensywie wciąż hiszpańska ekipa.

1
1
1
64'

Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa i tym razem atakują prawą flanką.

60'
58'

Niecelnie sprzed pola karnego strzelił Koke i futbolówkę do gry wprowadzi bramkarz gości.

56'

Saul Niguez mocno uderzył z dystansu, zaś piłkę do boku sparował Guilherme Marinato.

1
54'

Atletico Madryt konstruuje swój atak pozycyjny, ale na razie nie potrafi rozmontować defensywy Lokomotiwu.

1
2
52'

Wicemistrzowie Rosji wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

50'

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników gospodarzy.

1
Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Madrycie.

1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

43'

Nieudane uderzenie Koke z dystansu i grę wznowi golkiper gości, Guilherme Marinato.

1
41'

Udanie w defensywie zagrał Vedran Corluka, który wślizgiem przerwał atak Atletico.

2
1
37'

Władisław Ignatjew próbował dośrodkować z prawej strony, lecz został zablokowany i będzie korner dla ekipy z Moskwy.

1
35'

Gospodarze wymieniają kolejne podania na połowie przyjezdnych.

33'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Lokomotiwu Moskwa.

31'

Piłkę do gry dalekim wybiciem spod własnej bramki wprowadził Guilherme Marinato.

29'

Marcos Llorente strzelił celnie po krótkim rogu, natomiast znów nie dał się zaskoczyć Guilherme Marinato, który na razie jest bohaterem swojego klubu.

28'

Tym razem nieprzepisowo zagrał Stefan Savić i grę od rzutu wolnego wznowią goście.

27'

Faulowany był Joao Felix i będzie rzut wolny dla hiszpańskiego zespołu.

1
25'

Yannick Ferreira Carrasco huknął z dystansu, zaś piłkę do boku sparował Guilherme.

24'

Atakowali prawym skrzydłem gracze Atletico i wywalczyli tylko rzut rożny.

1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
20'

Podopieczni Diego Simeone cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

16'

Guilherme pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

15'

Atletico Madryt - 53 proc.

Lokomotiw Moskwa - 47 proc.

1
13'

Angel Correa znalazł się na pozycji spalonej.

12'

Angel Correa nieźle przymierzył na bramkę Lokomotiwu, a piłkę na korner wybił Guilherme.

1
10'

Lokomotiw Moskwa na razie jest spychany do głębokiej defensywy przez Atletico Madryt.

8'

Maciej Rybus znów widoczny. Polak tym razem zablokował strzał jednego z rywali.

2
6'

Świetnie w obronie zagrał Maciej Rybus, który rozbił groźny atak miejscowej ekipy.