Liga Europy: Grupa D
26 paź 2023 18:45
90+2'

Nowak podciął piłkę z linii końcowej na dalszy słupek do Piaseckiego, ale ten strzelił niecelnie. Nie było z czego uderzyć.

12
16
13
18
18
90+1'

Wrzutka Plavsicia... trochę zbyt głęboko. Pewnie na przedpolu Franco Israel.

14
10
10
17
12
90'

Doliczone minimum 4 minuty.

22
9
9
2
4
90'

Gospodarze domagają się rzutu karnego za jakieś zagranie ręką. Sędzia pokazuje, żeby grać dalej.

7
10
11
10
18
90'
5
89'
Nuno Santos #11
Matheus Reis #2
2
2
7
88'

Raków nie schodzi z połowy Sportingu.

45
21
7
1
5
86'
85'

Kolejna akcja Rakowa prawą flanką. Koczerhin wycofał piłkę, źle wybijał ją rywal, ale Berggren strzelił obok bramki.

9
4
5
4
7
83'

Raków ruszył do przodu. Trybuny niosą częstochowian.

32
15
2
6
82'

Piasecki strzela drugiego gola, ale... spalony! Ależ szkoda. Po strzale Tudora zza pola karnego był rykoszet i na spalonym znajdował się Nowak.

6
4
7
11
15
81'

Nowak ruszał do kontry i był faulowany. Taktycznie, ale sędzia nie pokazał kartki.

7
6
7
1
10
80'

Gol prawidłowy!

74
30
3
4
7
80'

Sprawdzamy spalonego. Sytuacja stykowa.

9
8
2
4
4
79'

Jest remis! Piasecki! Świetna akcja Rakowa. Plavsić zagrał prostopadle w pole karne do Koczerhina, ten nie strzelał, tylko dograł jeszcze wzdłuż piątego metra i Piasecki z bliska pakuje piłkę do bramki.

9
76'

Cóż teraz zrobił Raków. Nowak do Koczerhina krótko z rzutu rożnego, a ten oddaje piłkę w aut. Beznadzieja!

4
14
5
6
9
75'
75'
74'

Catamo był w polu karnym, jednak poślizgnął się i nawet nie oddał strzału. Fatalna jest murawa w Sosnowcu.

1
4
2
2
1
74'

Słabszy fragment Rakowa. I to tak bardzo. Sporting od paru minut utrzymuje się przy piłce.

1
3
2
1
1
71'

Płaskie uderzenie Plavsicia z narożnika pola karnego, był tam jeszcze rykoszet, ale nie sprawił, że jakiekolwiek problemy miałby Franco Israel.

1
2
2
69'

Piasecki i Nowak zaraz wejdą na boisko. Teoretycznie ofensywne zmiany szykuje trener Szwarga.

3
3
1
2
1
68'

Cebula z rzutu wolnego, piłka wybita przed pole karne, skąd bardzo niecelnie prawą nogą uderzał Koczerhin.

1
1
2
67'

Wreszcie dobra akcja Cebuli. Odważnie ruszył lewym skrzydłem, już wychodził na czystą pozycję i faulował go taktycznie Diomande.

1
1
67'
Ousmane Diomande #26
Sporting Lizbona
4
2
66'

Wrzutka Jeana Carlosa, lekkie zamieszanie w polu karnym i sędzia uznał, że Crnac faulował.

1
1
64'

Niecelny strzał Plavsicia zza pola karnego. Kontrolował wszystko bramkarz Sportingu.

1
3
1
63'

Tudor wyprowadzał kontrę, podał do Cebuli, ale ten po fatalnym przyjęciu stracił piłkę.

1
4
1
3
61'

Pół godziny do końca. Jeśli Raków nie przyspieszy, to nie ma czego szukać w tym meczu.

5
9
3
59'

Otóż nie. Wrzucał Cebula i piłka bez problemu wybita.

3
4
1
1
2
59'

Rzut rożny po akcji Cebuli. Może teraz?

1
2
58'
Geny Catamo #21
2
1
1
58'
Paulinho #20
Marcus Edwards #10
2
1
1
1
56'

Sporting głęboko wycofany. Nie można się dziwić. Mają korzystny wynik, grają w dziesiątkę. Raków nie potrafi wykorzystać przewagi.

1
4
1
1
1
54'

Dziwna próba strzału Rundicia z 35 metrów. Wysoko w trybuny.

1
5
1
54'

Raków przy piłce, natomiast oglądamy w większości podania w poprzek boiska.

2
4
1
52'

Jean Carlos strzelał z około 25 metrów, jednak w momencie zetknięcia się buta z piłką po prostu się poślizgnął. Wyszło komicznie.

2
4
1
50'

Pedro Goncalves kapitalnie opanował piłkę w polu karnym, ograł tym samym dwóch zawodników Rakowa, ale strzelił obok bramki.

1
3
4
1
2
49'
4
6
2
1
48'

Niewiarygodne. To powinien być remis. Cebula zacentrował z lewej flanki, źle zachował się Matheus Reis, uprzedził go Jean Carlos Silva, ale po jego zagraniu piłka przeleciała centymetry obok słupka...