15
22
8
90+3'

Kapitalna interwencja Dumfriesa we własnym polu karnym. Zablokował strzał Calhanoglu, a następnie dał się sfaulować.

29
15
9
7
7
90+2'

Jak tu nie ma gola?! Ależ szansa dla Turcji. Wszyscy łapią się za głowy. Verbruggen jakimś cudem broni na linii po strzale z bliska Kilicsoya!

50
24
26
30
22
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

49
12
9
8
14
90'

Calhanoglu z rzutu wolnego. Nie trafił czysto w piłkę van de Ven, miał dzięki temu szansę Akturkoglu, lecz uderzył obok słupka.

5
5
5
9
2
89'

Turcja. Schodzi: Kaan Ayhan. Wchodzi: Semih Kilicsoy.

2
89'

Tosun wygrał walkę w powietrzu, ale strzelił obok bramki.

3
6
5
7
4
87'
4
47
6
5
13
87'
85'

Ależ blisko wyrównania! Niewiarygodna szansa, ale van de Ven w ostatniej chwili zablokował strzał Celika. To byłby pewny gol, gdyby nie obrońca Tottenhamu. Bramkarz by nie zdążył.

16
10
8
11
10
84'

Niecelny strzał głową Tosuna po dośrodkowaniu z prawej strony. Oj, sporo zabrakło.

8
8
5
9
6
83'

Turcja nie jest w stanie odpowiedzieć, dłużej utrzymać się przy piłce. Holandia ma zdecydowaną przewagę po strzeleniu pierwszego gola.

13
7
3
11
6
89'
Samet Akaydin #4
2
1
1
2
82'

Turcja. Schodzi: Samet Akaydin. Wchodzi: Cenk Tosun.

4
4
1
3
2
82'
80'

Leży Samet Akaydin. Wygląda to dość poważnie.

5
2
5
12
5
80'

Turcy pokazują, że konieczna będzie zmiana. Jeden z zawodników nie podnosi się z murawy.

3
2
4
9
3
78'

Sześć minut, które wstrząsnęły całą Turcją. Nic tego nie zapowiadało.

22
10
7
13
6
77'
1
1
1
3
77'
Kerem Akturkoglu #7
2
2
2
5
4
76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mert Muldur.

Ależ to się wszystko szybko zmienia! Holandia już prowadzi. Dumfries zagrał płasko w pole karne, Turcy nie potrafili wybić piłki i w dużym zamieszaniu Muldur trafił do własnej siatki. Był naciskany przez Gakpo.

58
30
13
24
35
75'

Dynamiczna akcja Depaya. Był już w polu karnym, przewracał się, ale wywalczył rzut rożny.

12
6
4
5
9
74'

Czyżby czwarty ćwierćfinał i czwarta dogrywka? Jeszcze nieco ponad kwadrans, żeby to zamknąć w 90 minutach.

9
4
2
3
4
73'
Joey Veerman #16
2
1
1
1
4
73'
Micky van de Ven #15
1
1
2
70'

Gol! Strzelił Stefan de Vrij. Asystował mu Memphis Depay.

Holandia doprowadza do remisu! Wystarczył jeden rzut rożny. Depay zacentrował idealnie, de Vrij wygrał walkę w powietrzu i uderzył nie do obrony.

53
22
6
18
60
70'

Teraz było groźnie. Po dośrodkowaniu Depaya strzelał z powietrza Weghorst i świetnie przy bliższym słupku broni Gunok.

9
4
3
3
2
69'

I wracamy do ataku pozycyjnego. Holandia z podaniami od prawej do lewej strony, ale w ten sposób będzie ciężko o wykreowanie jakiejś sytuacji.

11
6
3
3
1
68'

Kapitalnie gra Yilmaz. Każde podanie w jego stronę to jednocześnie panika w szeregach Holendrów. Potrafi się zastawić, utrzymać przy piłce, wywalczyć rzut wolny. Daje oddech defensywie.

21
7
1
1
3
65'

Jeszcze protesty tureckich piłkarzy, bo Ayhan walczył o piłkę w polu karnym i sugerował, że był faulowany. Sędzia kazał grać dalej.

4
2
11
4
7
65'

Ależ huknął z dystansu Yildiz! Z trudem broni Verbruggen!

19
6
2
5
1
64'
27
8
5
3
5
63'

Wreszcie przyspieszyła Holandia. Depay strzelał z kilkunastu metrów, jednak trafił w głowę rywala.

9
9
2
4
10
63'

Gwizdy tureckiej publiki.

7
4
3
3
3
62'

Bardzo głęboko bronią się Turcy. I Holandia nie potrafi się przebić przez ten mur.

11
4
1
1
61'

Wolno gra Holandia. Tu nie ma miejsca na przyjęcie piłki. Tak się nie da zaskoczyć Turcji.

15
7
5
8
6
60'

Simons przewrócił się przed polem karnym, ale sędzia pokazuje, żeby wstawał i się nie wygłupiał.

8
13
4
2
2
57'

W odpowiedzi Holandia. Depay oddał płaski strzał zza pola karnego... w sam środek. Gunok pewnie broni.

17
9
1
1
2
56'

Arda Guler o włos! Nie był to mocny strzał, ale bardzo precyzyjny i słupek ratuje Holandię!

12
5
4
20
6
55'

Ake faulował Gulera. Rzut wolny dla Turcji z około 35 metrów.

13
3
5
1
4
54'
11
5
3
4
54'

I znowu Holendrzy. Dośrodkowanie Gakpo z lewej flanki, ale Weghorst nie doszedł do strzału. Akaydin wybił mu piłkę sprzed nosa. Sędzia tego nie dostrzegł i nie ma rzutu rożnego.

1
2
1
1
3
52'

Turcy nie potrafią wydostać się z własnej połowy, ale raczej im to nie przeszkadza. Obrona jest szczelna.

2
5
2
5
51'

Była szansa dla Holandii. Doskonałe dośrodkowanie Ake w pole karne. Strącił piłkę Weghorst i nie zamknął tego na wślizgu Depay. Inna sprawa, że sędzia asystent pokazał spalonego.

2
5
1
3
49'

Holandia w ataku pozycyjnym. Tutaj nic się nie zmienia.

1
10
1
47'

Depay z rzutu rożnego. Na dalszy słupek, do niepilnowanego Ake, ale obrońca Manchesteru City nic z tym nie zrobił.