Zagłębie szuka gola wyrównującego, ale w dalszym ciągu brakuje konkretów.

2
1
2
90+2'

Pereira blokuje Woźniaka w polu karnym. Po chwili zza "szesnastki" uderzył jeszcze Luis Mata, lecz nie trafił w bramkę.

15
6
3
4
3
90'

Jeszcze trochę pogramy. Sędzia dolicza minimum 8 minut.

3
1
3
7
12
90'

Trochę to trwało, ale gra została wznowiona.

5
3
2
1
1
88'

Mamy przerwę w grze. Opatrywany jest Mrozek, który zderzył się z rywalem w walce powietrznej.

1
2
5
3
4
85'
9
3
1
1
2
84'

Makowski miał bardzo dużo miejsca 40 metrów od bramki, zdecydował się na strzał, ale wyszło co najwyżej średnio. Piłka trafiła w nogę Woźniaka, a po chwili była już w posiadaniu Mrozka.

7
3
2
1
2
82'

Lech utrzymuje się przy piłce, gra dość mądrze.

15
7
1
3
81'
80'

Niecelny strzał Ishaka zza pola karnego. Zabrakło niewiele, ale jednak.

4
1
2
8
4
79'
KGHM Zagłębie Lubin
9
3
1
1
78'

13 331 kibiców na trybunach.

3
2
2
1
77'

Przerwa na picie.

5
1
1
76'

Spore zamieszanie w polu karnym, ostatecznie strzał oddał Ishak, ale został zablokowany.

1
1
1
4
5
75'

Hakans zablokowany przez Kopacza przy linii końcowej, ale jest rzut rożny dla Lecha.

6
1
1
1
3
74'

Radwański efektownie ograł Jagiełłę w środku boiska, ale później za daleko wypuścił sobie piłkę i nici z szybkiej kontry.

2
1
3
4
72'

Zagłębie sprawia lepsze wrażenie w drugiej połowie, ale brakuje konkretów pod bramką Lecha.

3
5
6
2
6
69'
69'
67'

No, tak odzyskał, że naraził się na kontratak. Dalekie wybicie Kłudki uruchomiło rozpędzonego Wdowiaka. Ten nieoczekiwanie znalazł się w sytuacji sam na sam z Mrozkiem, ale na koniec dał się dogonić, Pereira utrudnił mu zadanie i strzelił niecelnie!

10
9
4
1
2
67'

Lech odzyskał kontrolę w meczu.

11
4
1
1
1
66'

Piękna akcja Lecha. Gurgul był blisko asysty, przytomnie wycofał piłkę do Hoticia, ale ten został zablokowany w polu karnym. To musi być gol.

5
2
1
2
4
64'
64'
61'

Pół godziny do końca. Zagłębie jest coraz groźniejsze.

1
1
4
4
60'

Znowu było blisko. Mróz zacentrował precyzyjnie z rzutu rożnego, Sejk strzelał barkiem z pięciu metrów, ale trafił w sam środek bramki. Pewna interwencja Mrozka.

8
3
1
1
1
59'

Trzy z rzędu interwencje Mrozka! To był ostrzał bramki Lecha przez trzech różnych zawodników, ale fenomenalnie spisał się golkiper Kolejorza.

8
4
3
1
1
56'

Obiecująca akcja Lecha. Hakans w polu karnym, zamarkowany strzał, wycofanie piłki do Sousy, ale ten uderzył wyraźnie nad bramką.

4
1
4
2
55'

Hakans stracił piłkę tuż przed swoim polem karnym, ale szczęśliwie dla niego sędzia uznał, że doszło tam do faulu.

2
2
1
1
53'

Był rzut rożny dla Zagłębia, ale beznadziejnie zagrywał Mróz. Piłka w momencie dośrodkowania przekroczyła linię całym obwodem. W ten sposób nie uda się wyrównać.

4
4
1
1
50'
Lech Poznań
3
3
4
3
7
49'

Hładun ratuje Zagłębie! Po akcji Murawskiego strzelał Ishak, ale nie dał rady pokonać bramkarza "Miedziowych"!