2
2
90+1'

Gol! Strzelił Harry Kane.

Harry Kane nikomu nie oddał piłki. Strzelił w lewy dolny róg i skompletował hat-tricka.

14
4
4
90'

Sędzia przyglądał się sytuacji na monitorze. Rzut karny dla Bayernu!

10
1
1
2
2
88'

Harry Kane przewrócił się w polu karnym. Czyżby "jedenastka"?

8
1
1
2
1
86'

Jann-Fiete Arp mógł skarcić były klub. Napastnik Holstein Kiel trafił w poprzeczkę.

1
1
84'

Tymoteusz Puchacz wniósł powiew świeżości do gry miejscowych. Asysta to dobre podsumowanie jego występu.

2
2
1
12
82'

Gol! Strzelił Armin Gigovic. Asystował mu Tymoteusz Puchacz.

Tymoteusz Puchacz ruszył lewym skrzydłem i wypatrzył dośrodkowaniem klubowego kolegę. Po asyście Polaka Armin Gigović trafił głową!

Armin Gigovic #37
4
3
2
6
20
81'
1
1
1
2
80'

1
78'

Gospodarze właściwie tylko raz zagrozili bramce Manuela Neuera. Zasłużone prowadzenie Bayernu.

3
76'
wchodzi Wchodzi
Lasse Rosenboom #23
schodzi Schodzi
Finn Porath #8
76'
76'
74'

Alphonso Davies zapędził się pod pole karne. Niedokładne dośrodkowanie.

1
1
1
72'

Ten strzał to było całkowite nieporozumienie. Max Geschwill się nie popisał.

1
71'

Wszystko układa się po myśli przyjezdnych. Nie da się jednak ukryć, że Bayern nieco spuścił z tonu.

69'

Kolejne starcie Tymoteusza Puchacza z Michaelem Olise. Kadrowicz wywalczył stały fragment gry.

67'

Przy bramce Olise bez winy nie był Tymoteusz Puchacz. Polak nie upilnował rywala.

1
65'

Gol! Strzelił Michael Olise.

Piąta bramka dla Bayernu Monachium. Bramkarz zatrzymał Alphonso Daviesa, ale już przy dobitce Michaela Olise nie miał żadnych szans.

10
1
64'
64'
Shuto Machino #18
63'

Raphael Guerreiro nie zamknął akcji. Portugalczyk zmarnował swoją szansę.

61'

Nicolai Remberg ma rozcięty łokieć. Jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

1
1
1
1
59'

Kingsley Coman był bliski szczęścia. Bramkarz instynktownie interweniował nogami.

1
1
2
1
58'

Posiadanie piłki:

Holstein - 37 proc.

Bayern - 63 proc.

1
56'

Thomas Mueller strzelał z ostrego kąta. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
54'

Tymoteusz Puchacz przeszarżował. Stracił piłkę tuż przy linii bocznej.

1
52'

Sacha Boey spróbował swoich sił. Piłka trafiła do koszyczka bramkarza.

51'

Bayern kontroluje wydarzenia boiskowe. Goście cierpliwie wymieniają podania.

1
49'

Kibice chcą wesprzeć Holstein Kiel w trudnym momencie. Głośny doping.

1
47'

Miękkie dośrodkowanie Tymoteusza Puchacza. Po główce Carla Johanssona piłka odbiła się od poprzeczki!

47'

Mieliśmy kilka zmian w obu zespołach. Trener Holstein Kiel wpuścił na murawę Tymoteusza Puchacza.

46'
Max Geschwill #14
Patrick Erras #4
czas Druga połowa
46'
46'
Dominik Javorcek #33
45'

Minutę doliczył sędzia.

45'

Bramkarz wyciągnął się jak struna. Serge Gnabry był bliski szczęścia.

43'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kingsley Coman.

To już jest nokaut! Harry Kane znalazł się na krawędzi pola karnego i celnym uderzeniem znowu znalazł sposób na bramkarza. Dublet reprezentanta Anglii.

12
1
1
2
42'

Strzały (celne):

Holstein - 0

Bayern - 9 (4)

1
40'

Bayern pracuje jak dobrze naoliwiona maszyna. Przyjezdnym nie można niczego zarzucić.

2
38'

Serge Gnabry przegrał pojedynek z bramkarzem. Następnie Timon Weiner zatrzymał też Kingsleya Comana.

1
36'

Shuto Machino pogubił się w polu karnym. Japończyk nie doszedł do pozycji strzeleckiej.

1
34'

Bayern Monachium zmierza po trzecie zwycięstwo z rzędu. Goście prowadzą w ligowej tabeli.

1
32'

Serge Gnabry huknął zza pola karnego. Minimalnie niecelnie.

1
30'

Harry Kane może pochwalić się już dwoma golami w tym sezonie Bundesligi. Anglik jest naturalnym kandydatem do zdobycia tytułu króla strzelców.

1
28'

Trener Holstein Kiel ma nietęgą minę. Wynik odzwierciedla przebieg meczu.

1
26'

Kolejna składna akcja Bawarczyków. Harry Kane nieczysto trafił w piłkę.

1
1
1
25'

To mogła być bramka! Serge Gnabry trafił w lewy słupek.

1
25'

Warto odnotować, że Jamal Musiala jest autorem trzeciego najszybciej strzelonego gola w historii Bundesligi.

1
23'

Joshua Kimmich szukał Serge'a Gnabry'ego. Zbyt mocne zagranie.

21'

Zawodnicy Holstein Kiel wyglądają jak dzieci we mgle. Manuel Neuer jest praktycznie bezrobotny.

1
17'

Vincent Kompany może być dumny ze swoich podopiecznych. To pokaz siły Bayernu.

2
1
15'

Bayern poczuł krew. Zanosi się na wysoki wynik w Kilonii.

1
13'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nicolai Remberg.

Jamal Musiala zatańczył w polu karnym i ośmieszył rywali. W tej sytuacji Serge Gnabry musiał jedynie dostawić nogę. Ostatecznie gol samobójczy zapisano na koncie Nicolaia Remberga.

Nicolai Remberg #22
8
2
1
10'

Joao Palhinha doszedł do głosu. Portugalski pomocnik nie trafił w światło bramki.

1
1
2
9'

Kompletna dominacja Bayernu Monachium. Akcja toczy się na połowie miejscowych.

1
7'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Serge Gnabry.

Koszmarna postawa defensywy Holstein Kiel. Harry Kane dopadł do piłki w polu karnym i płaskim uderzeniem podwoił prowadzenie gości. Bayern wyprowadził dwa szybkie ciosy.

15
2
3
2
3
5'

Ryzykowne zachowanie Manuela Neuera. Obyło się bez konsekwencji.

1
1
1
3'

Gospodarze są zdezorientowani. Nie mogli spodziewać się, że po kilkunastu sekundach będą musieli gonić wynik.

1'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Harry Kane.

Nieprawdopodobny początek w wykonaniu monachijczyków. W 14. sekundzie Jamal Musiala zdecydował się na strzał i zmieścił piłkę przy wewnętrznej części lewego słupka

18
3
1
3
czas Start meczu
Czy Harry Kane znajdzie drogę do siatki?
18:22

Tylko raz doszło do spotkania tych drużyn. W styczniu 2021 roku zespół Holstein Kiel sensacyjnie wyeliminował Bayern Monachium z Pucharu Niemiec.

18:19

Harry Kane zapoluje na kolejne gole:

18:17

Tymoteusz Puchacz na ławce gospodarzy:

18:12

Trwa trzecia seria gier w Bundeslidze. O godz. 18:30 rozpocznie się potyczka Holstein Kiel z uznawanym za zdecydowanego faworyta Bayernem Monachium. Zawodnikiem gospodarzy jest Tymoteusz Puchacz.