4
3
5
komentarz

Drugi mecz w La Lidze i drugie zwycięstwo. FC Barcelona w sobotni wieczór pokonała na Stadionie Olimpijskim Athletic Bilbao 2:1. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Robert Lewandowski.

136
47
5
4
8
90+7'
Mikel Jauregizar #31
18
5
2
2
4
90+3'

Barcelona nie pozwala rywalom na wiele i jest coraz bliżej kolejnej wygranej.

131
46
10
5
8
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

40
19
21
18
33
90'
6
90'
18
7
5
5
6
88'

Rwana gra w końcowych minutach. Athletic nie potrafi przejąć piłki.

38
9
5
5
10
87'

Faul taktyczny i kolejna kartka w meczu.

27
7
6
7
9
85'

Ten sędzia lubi karać Lewandowskiego. Atak łokciem, a sędzia kartkę ręce miał już od początku meczu i tylko czekał.

79
33
26
32
93
82'
Marc Bernal #28
15
5
3
3
3
81'

Goście muszą ruszyć do ataku, ale mają z tym problemy. Barcelona niesiona przez kibiców dominuje.

24
4
2
2
3
78'
Beñat Prados #24
4
2
2
78'
77'

Jeszcze trochę grania przed nami. Jak zareagują na wszystko goście?

9
3
3
2
4
75'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Raphinha do Pedriego, mocny strzał z ostrego kąta sparował bramkarza. Do piłki dopadł LEWANGOLSKI i pewnie trafił na 2:1!

483
187
24
20
20
73'

Czas zaczyna płynąć dla gospodarzy coraz szybciej. Goście wciąż czekają na swój moment.

13
8
6
5
6
71'

Lewandowski starał się dojść do piłki, strzał głową wylądował na bocznej siatce.

28
13
10
15
15
72'
Malcom Adu #23
3
1
1
2
2
68'

Coraz aktywniejsi z przodu są goście. Strzał Nico Williamsa odbił ter Stegen.

16
7
6
2
13
66'

Odpowiedź zespołu z Bilbao. Strzał Inakiego Williamsa przeleciał obok bramki.

18
9
7
7
7
65'

Alejandro Padilla uratował Athletic broniąc strzał Lewandowskiego z siedmiu metrów!

21
16
10
28
41
63'
23
9
6
5
6
62'
4
4
5
4
2
62'
3
60'

Sancet starał się dośrodkować, wyszedł z tego lob. Ter Stegen wybił piłkę na korner.

13
6
3
5
6
59'

Barcelona dąży do zdobycia drugiej bramki. Athletic zaczyna grać na czas.

16
10
9
8
10
57'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Lewandowski. Trafił w słupek! Drugi raz w meczu!

26
19
16
33
23
56'
13
12
6
7
10
56'

Barcelona szuka gola dającego ponowne prowadzenie. Ma jednak problemy z kreowaniem okazji.

8
5
6
10
6
53'

Na metrowym spalonym Torres, sędzia jeszcze trochę zaczekał. Niepotrzebnie, bo wszystko było ewidente.

6
5
4
3
6
52'

Akcja Barcelony została przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

7
9
3
6
12
49'

Balde ruszył lewą stroną, dogranie było niedokładne.

5
5
6
7
6
49'
7
6
4
5
10
48'

Jak na razie sporo chaosu na boisku. Czekamy na więcej dokładności w grze obu drużyn.

komentarz

FC Barcelona prowadziła, ale chwila nieuwago sprawiła, że rywale wyrównali po rzucie karnym.

20
9
10
10
12
45+3'

Akcja za akcję w końcówce 1. połowy. Barcelona stara się atakować, rywale także szukają swojej szansy.

13
13
10
11
8
45'

Pogramy jeszcze przez 6 minut.

11
7
9
10
9
44'

Nie tak Barcelona wyobrażała sobie końcówkę 1. połowy. Wszystko zacznie się po przerwie od początku.

16
14
9
8
14
42'

Oihan Sancet pewnie uderzył z rzutu karnego! 1:1!

27
14
9
26
44
42'

Żółtą kartką ukarany został Cubarsi.

8
5
4
3
8
41'

Rzut karny dla gości!

15
9
3
7
9
41'

Sędzia pędzi do monitora, ale sprawdza wcześniejszą sytuację! Faul w polu karnym Barcelony? Lewandowski padł dopiero w kolejnej akcji.

10
4
1
3
7
40'

Lewandowski runął w polu karnym. Sędzia z uśmiechem wskazał, że... nic się nie stało.

16
12
3
5
23
38'

Żółtą kartą ukarany Yeray Alvarez.

12
3
2
2
2
37'

W końcu pokazał się Lewandowski, który otrzymał piłkę od Yamala. Przełożył na prawą nogę, ale z ostrego kąta przestrzelił! Piłka odbiła się od słupka!

16
14
11
15
9
35'

Athletic na połowie Barcelony, która musi być czujna. Wystarczy moment nieuwagi.

6
7
5
2
4
32'

Krótka przerwa. Uzupełniamy płyny.

16
4
5
6
7
30'

Po stracie gola ożywili się goście. Barcelona tylko czeka na moment, aby skontrować Athletic.

17
9
7
10
5
27'

Po chwili mógł być remis. Nico Williams uderzył, a może dośrodkował. Tuż obok słupka!

19
11
12
14
12
26'

Jeszcze VAR sprawdzał wszystko, ale ostatecznie sędzia nakazał wznowić grę od środka boiska.

17
9
13
10
11
24'

Barcelona na prowadzeniu! Po rzucie wolnym bramkarz wybił piłkę przed pole karne. Dopadł do niej Yamal, po chwili uderzył. Po drodze głową piłkę trącił obrońca i zmylił bramkarza! 1:0!

#0
73
31
11
17
19
24'

Barcelona atakuje, goście szans szukają w kontrach. Żadna z drużyn nie potrafi poważniej zagrozić rywalowi.

9
7
9
4
6
21'

Nico Williams urwał się lewą stroną. Czujna była obrona Barcelony, efektem tylko korner dla gości.

13
10
11
7
7
20'

Akcję Barcelony strzałem z woleja zakończył Raphinha. Wprost w bramkarza.

10
9
7
10
10
17'

Niepewna interwencja obrony Barcelony. W efekcie goście wywalczyli rzut rożny.

7
5
5
9
8
15'

Berchiche kolejny raz nieprzepisowo zatrzymał Yamala. Kartki nie ma, ale pretensje są duże.

8
5
7
5
13
13'

Coraz groźniejsi gospodarze. Tym razem Athletic wybronił się w ostatnim momencie. Obrońca zablokował strzał.

7
8
7
9
7
11'

Uderzył z ok. 20 metrów Ferran Torres, bramkarz pewnie obronił.

11
6
8
4
4
9'

Nico Williams znalazł w polu karnym miejsce do strzału. Po rykoszecie piłkę złapał ter Stegen.

10
4
8
7
8
8'

Barcelona stopniowo zyskuje pole i jest coraz bliżej bramki rywala. Jednak zespół gospodarzy jeszcze bez okazji.

8
4
6
4
8
5'

Poszukał szczęścia Athletic. Dogranie z lewej strony w pole karne Barcelony. Zbyt mocne. Od bramki ter Stegen.