1
1
90+5'
NIESTRZELONY KARNY

Junior Messias na raty. Yann Sommer obronił jego strzał, ale nie miał żadnych szans przy dobitce.

1
1
1
1
1
90+4'

Ależ emocje. Arbiter wskazuje na wapno!

1
1
90+3'

I znowu VAR wkracza do akcji. Yann Bisseck zagrał głową, a później ręką.

90+2'

Genoa domaga się rzutu karnego. Wrzawa na trybunach.

1
1
90'

Sześć minut doliczono do regulaminowego czasu.

1
1
87'

Kristjan Asllani ruszył w pole karne. Pierluigi Gollini wyczuł jego intencje.

86'
wchodzi Wchodzi
Jeff Ekhator #21
schodzi Schodzi
86'

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Asystował mu Davide Frattesi.

A jednak bramka dla Interu Mediolan! Po dłuższej analizie VAR okazało się, że Marcus Thuram uniknął pozycji spalonej. Jest dublet Francuza.

86'
83'

Davide Frattesi obsłużył Marcusa Thurama, który podcinką pokonał bramkarza. I znowu spalony!

81'

Mierzony strzał Vitinhi. Minimalnie nad poprzeczką bramki Interu.

80'

Junior Messias nie mógł zaskoczyć Szwajcara. Piłka trafiła do koszyczka Sommera.

79'

Gospodarze nie pokazują zbyt wielu argumentów. Yann Sommer obserwuje wydarzenia boiskowe.

77'

Wyraźna przewaga Interu w drugiej połowie. Podopieczni Simone Inzaghiego nie potrafią jej przełożyć na zdobycz bramkową.

75'

Swoją szansę miał też Davide Frattesi. Strzelił głową nad bramką.

75'
Carlos Augusto #30
74'

Federico Dimarco długo przygotowywał się do strzału. Wszystko to na marne, bo trafił w mur.

73'

Czas ucieka mediolańczykom. Czyżby niespodzianka już w pierwszej kolejce Serie A?

71'
Stefano Sabelli #20
Alessandro Zanoli #59
70'

Druga przerwa na nawodnienie. Tymczasem trener Genoi szykuje zmiany.

68'

Federico Dimarco uderzał z ostrego kąta. Reprezentant Włoch mocno spudłował.

65'

Rusłan Malinowski posłał torpedę. Sęk w tym, że piłka zatrzymała się na trybunach.

63'
63'

Henrich Mchitarjan kolejny raz niecelnie. Ormianin powinien nastawić celownik.

62'

Sędzia ma ręce pełne roboty. Teraz Alberto Gilardino obejrzał żółty kartonik.

60'
Johan Vasquez #22
Alessandro Vogliacco #14
59'

Pierluigi Gollini znowu zatrzymał Marcusa Thurama. Napastnik uderzył zbyt lekko.

58'

Yann Sommer nie popełnił błędu. Wypiąstkował piłkę po wrzutce Aarona Martina.

56'

Inter cierpliwie konstruuje kolejną akcję. Mediolańczycy w ataku pozycyjnym.

53'

Simone Inzaghi jest wściekły. Żółta kartka dla trenera Interu.

52'

Kombinacyjna akcja Interu Mediolan. Sfinalizował ją Federico Dimarco, jednak sędzia zasygnalizował spalonego.

50'

Milan Badelj prawdopodobnie lepszej szansy mieć nie będzie. Pomocnik fatalnie przestrzelił.

49'

Genueńczycy nie dają za wygraną. Akcja toczy się na połowie Interu.

47'

Marcus Thuram pogubił się w polu karnym. Tym razem nie opanował piłki.

czas Druga połowa
45+2'

Genoa czeka na koniec pierwszej połowy. Zespół gospodarzy stara się opóźniać wznowienie gry.

45'

Arbiter doliczył cztery minuty.

42'

Inter Mediolan poczuł krew. Bramka numer "dwa" wisi w powietrzu.

1
40'

Nieprawdopodobne. Lautaro Martinez zmarnował świetną okazję, zaś potem jeden z obrońców w ostatniej chwili powstrzymał Federico Dimarco.

39'

Ostatecznie nie będzie rzutu karnego. Arbiter uznał, że to Milan Badelj został kopnięty przez Marcusa Thurama.

38'

Sędzia biegnie do monitora. Czekamy na finalną decyzję.

35'

Simone Inzaghi uaktywnił się przy ławce rezerwowych. Trener ma zastrzeżenia do gry swoich podopiecznych.

33'

Piłkarze obu drużyn nie zawodzą. Wyrównana rywalizacja w pierwszej fazie meczu.

31'

Marcus Thuram znowu w akcji! Tym razem francuski snajper strzelił w bramkarza.

30'

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Asystował mu Nicolo Barella.

Inter Mediolan wyprowadził celny cios. Nicolo Barella zacentrował wręcz idealnie na głowę Marcusa Thurama, który pewnym strzałem pokonał Pierluigiego Golliniego.

29'

Równolegle Parma rywalizuje z Fiorentiną. Dennis Man dał prowadzenie pierwszej z tych drużyn.

27'

Genoa zyskała pewność siebie. Gospodarze próbują utrzymać się przy piłce.

25'

To był wielki moment Alessandro Vogliacco. 25-letni obrońca zdobył pierwszą bramkę w profesjonalnej karierze.

24'

Przerwa na nawodnienie. Simone Inzaghi może reagować przy linii bocznej.

22'

Mistrzowie Włoch muszą więc gonić wynik. Obiecujący początek spotkania na inaugurację.

20'

Gol! Strzelił Alessandro Vogliacco.

Co za niespodzianka! Vitinha trafił w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Alessandro Vogliacco poszedł za akcją i wpakował piłkę niemal do pustej bramki.

Genoa CFC
18'

Vitinha mógł dać radość lokalnym kibicom. Przegrał pojedynek sam na sam z Yanem Sommerem.

16'
15'

Hakan Calhanoglu w swoim stylu. Reprezentant Turcji huknął z dystansu, lecz nie trafił w bramkę.

14'

Przewaga w posiadaniu piłki po stronie Interu Mediolan. Zawodnicy Simone Inzaghiego zbliżają się do bramki.

12'

Drobne zamieszanie pod bramką Genoi. Koni De Winter wyszedł z opresji.

10'

Gra Interu powoli nabiera rozmachu. Mediolańczycy przenieśli się pod pole karne rywali.

8'

Było gorąco pod bramką Genoi. Pierluigi Gollini zatrzymał płaski strzał Marcusa Thurama.

6'

Głośne gwizdy niosą się z trybun. Gospodarze nie ułatwiają sprawy piłkarzom Interu.

4'

Simone Inzaghi wystawił niemal optymalny skład na pierwsze spotkanie. Piotr Zieliński po powrocie będzie musiał powalczyć o miejsce.