11
10
36
90+4'

Atakowali płocczanie, ale wszystko wyjaśnił Malarz, który złapał piłkę i szybko rozpoczął akcję Legii Warszawa.

85
37
9
14
47
90+2'
24
21
14
12
24
90+2'

Szymański strzelił z rzutu wolnego w boczną siatkę bramki Wisły.

34
19
16
12
31
90+1'

Nafciarze udanie zatrzymali szybką kontrę Legii.

53
17
8
11
37
90'

Sędzia doliczył aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

75
30
15
17
57
89'

Wisła Płock jeszcze walczy o przynajmniej punkt w tej konfrontacji.

90
23
13
14
33
87'

Gol! Strzelił Cafu.

Legia Warszawa znów na prowadzeniu - 3:2! Sebastian Szymański uderzył z 11. metra w słupek. Jednak we właściwym miejscu w odpowiednim czasie znalazł się Cafu, który strzelił kolejnego - łatwego - gola w tym meczu, pakując piłkę do pustej bramki.

Legia Warszawa
266
125
40
82
267
86'

W starciu z rywalem ucierpiał Michał Kucharczyk i od rzutu wolnego rozpocznie drużyna ze stolicy Polski.

33
14
11
13
32
85'

William Remy uderzył bardzo niecelnie z dystansu. Pretensje do klubowego kolegi miał Michał Kucharczyk.

24
9
8
9
15
83'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Nico Varela.

Wisła Płock doprowadziła do remisu 2:2! Pojedynek główkowy w polu karnym Legii wygrał Nico Varela, który zgrał piłkę do Kamila Bilińskiego, a ten huknął z woleja nie do obrony.

239
114
25
40
107
82'

Legia. Schodzi: Domagoj Antolić. Wchodzi: William Remy.

25
16
9
5
9
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mauricio.

96
39
12
17
53
79'

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Semir Stilić.

Wisła Płock przegrywa już tylko 1:2 w Warszawie. Semir Stilić dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkę strzałem głową zdobył Alan Uryga.

150
74
21
35
90
78'

Znakomita, szybka akcja Nafciarzy. Celnie uderzył z bliskiej odległości Nico Varela, zaś piłkę odbił Arkadiusz Malarz.

20
9
8
9
17
77'

Adam Dźwigała główkował obok słupka po mocnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

8
3
5
5
4
76'

Domagoj Antolić huknął niecelnie nad poprzeczką bramki Wisły Płock.

14
6
9
7
8
74'

Kamil Biliński otrzymał ostrzeżenie od sędziego po faulu na Mauricio.

15
7
7
7
10
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Broź.

10
6
6
10
18
71'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Marko Vesović.

Legia Warszawa wygrywa już 2:0 - wejście smoka Michała Kucharczyka! Marko Vesović zagrał prostopadłą piłkę do "Kuchego", a ten w sytuacji sam na sam pokonał Thomasa Daehne.

164
78
17
27
84
70'
68'

Wciąż inicjatywę w drugiej odsłonie spotkania mają goście. Minimalizm Legii.

22
10
7
7
14
67'

Żółtą kartkę za faul na Broziu otrzymał Nico Varela.

Wisła Płock
18
9
6
8
9
65'
63'

Zagotowało się pod bramką Legii. Skutecznie strzał Jose Kante obronił Arkadiusz Malarz. Kolejne ostrzeżenie dla mistrza Polski.

32
13
12
12
13
62'
60'

Do wejścia na boisko szykuje się Łukasz Broź. Z placu gry zejdzie Cristian Pasquato.

9
7
2
1
6
59'

Źle rzut wolny wykonał Dominik Furman, ale po chwili Wisła znów przejęła piłkę.

10
7
3
3
12
58'

Nafciarze próbują się przedrzeć prawym skrzydłem pod pole karne warszawskiej drużyny.

13
9
2
3
6
56'

Wisła Płock ciągle napiera i rozgrywa kolejną akcję ofensywną w II połowie meczu.

22
8
6
2
9
54'

Arkadiusz Malarz popisał się fantastyczną interwencją i uchronił Legię przed stratą gola! Celnie strzelał z około 8 metrów Jakub Łukowski.

30
13
3
9
19
52'

Faulowany był Jose Kante, który wolno podniósł się z boiska.

1
4
4
3
7
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Łukowski.

Wisła Płock
14
8
1
6
9
49'

Niecelnie po dośrodkowaniu z kornera główkował Alan Uryga.

6
4
4
5
8
49'

Cafu zagrał skutecznie w obronie i Wisła będzie miała rzut rożny.

8
9
3
4
6
47'

Nieudane zagranie Dominika Furmana i od rzutu z autu rozpoczęła drużyna z Warszawy.

6
9
2
4
9
46'

Początek 2. połowy meczu Legia Warszawa - Wisła Płock.

13
7
2
3
6
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

10
5
4
4
15
45'

Na spalonym znalazł się Damian Szymański.

9
7
7
9
10
43'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie potyczki. Przy piłce znajduje się Legia.

17
10
5
7
14
41'

Legia Warszawa nie forsuje tempa i próbuje wciągnąć przyjezdnych na własną połowę.

18
13
6
6
10
39'

Niecelnie z dystansu uderzył Cafu, który szuka swojego kolejnego trafienia w tym meczu.

9
8
8
18
17
38'

Spokojnie, poczynając od obrony, swoją akcję ofensywną rozgrywają Wojskowi.

24
14
5
9
13
35'

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 1:0! Gospodarze wykonywali rzut rożny, a Thomas Daehne interweniował bardzo pechowo, bo nabił piłką Cafu. Kuriozalny gol dla miejscowej ekipy.

204
107
36
64
183
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Semir Stilić.

Wisła Płock
37
19
11
17
33
32'

Wydaje się, że od pewnego czasu optyczną przewagę mają Nafciarze, którzy lepiej poruszają się po boisku i grają szybciej.

37
23
8
10
14
30'

Tym razem Nico Varela popisał się celnym strzałem sprzed pola karnego. Bez problemów interweniował Arkadiusz Malarz.

22
10
7
5
9
28'

Eduardo da Silva celnie uderzył z narożnika pola karnego. Thomas Daehne spisał się bez zarzutu i pewnie złapał piłkę.

24
11
9
11
10
26'

Coraz dłużej przy piłce utrzymują się piłkarze Wisły Płock. Natomiast Legia Warszawa nie może sforsować obrony gości.

41
15
7
10
17
24'

Aktywny jest Cezary Stefańczyk, który mocno pracuje po prawej stronie boiska.

22
13
6
6
10
22'

Szarżował na prawym skrzydle Cezary Stefańczyk, który łatwo ograł Vesovicia i dośrodkował w pole karne Legii. Piłkę wypiąstkował Arkadiusz Malarz.

22
14
7
8
16
20'

Żółtą kartkę za faul na Damianie Szymańskim otrzymał Mauricio.

35
17
12
13
20
18'

Adam Hlousek zagrał piłkę płasko do Eduardo da Silvy, a ten oddał celny strzał na bramkę zespołu z Płocka.

26
14
8
12
19
17'

Jose Kante łatwo odebrał piłkę Mauricio, ale po chwili Wisła straciła futbolówkę.

22
12
10
12
14
15'

Coraz groźniej atakują goście. Legia ucieka się do obrony.

39
13
8
9
14
13'

Arkadiusz Malarz był faulowany we własnym polu karnym. Chwilę wcześniej z rzutu wolnego dośrodkowywał Semir Stilić.

10
10
6
6
14
12'

Inaki Astiz faulował Kante i kolejny rzut wolny dla Wisły Płock. Spotkanie z trybun ogląda między innymi selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

15
10
9
7
6
11'

Płocczanie próbowali wyjść z szybką kontrą, ale bezskutecznie.

18
11
4
7
9
9'

Na razie mistrzowie Polski nie mogą rozegrać składnej akcji. Umiejętnie w obronie ustawiają się przyjezdni.

14
8
5
7
7
8'

17
6'

Sporo walki w środku pola. Nikt nie zamierza odstawiać nogi i mnożą się faule.

11
4
6
4
4
4'

Faulowany w środkowej strefie boiska był Nico Varela i od rzutu wolnego grę rozpoczęła Wisła.

4
5
3
3
9
2'

Mocno lewym skrzydłem ruszył Arkadiusz Reca, ale został zatrzymany i do ataku przeszli gospodarze.

11
9
5
3
6
1'

Od środka boiska konfrontację rozpoczęli Nafciarze.