Liga Mistrzów: Grupa C
28 lis 2018 21:00
90+2'

Celny strzał Marina, ale raczej na podrasowanie statystyk niż realną szansę na złapanie kontaktu z gospodarzami. Piłka w rękach Ospiny.

3
3
4
1
2
90'

Piłkarze pokopią jeszcze 3 minuty.

2
2
1
89'

Groźny strzał Lorenzo Ebecilio odbija Ospina, po chwili piłka znów wędruje wzdłuż bramki, ale grę przerywa gwizdek. Rezerwowy gości był na ofsajdzie.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj. Faul w środku boiska.

1
1
2
86'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Marko Rog.

2
1
2
5
5
84'

Prosty błąd Callejona, ale goście nie skorzystali ze sprezentowanego im rzutu rożnego.

2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Gobeljić. Atak wślizgiem na pograniczu czerwonej kartki, ale arbiter był łaskawy.

1
80'

Mocny strzał Callejona, ale pewnie poradził sobie Milan Borjan.

2
3
2
77'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Veljko Simić. Wchodzi: Lorenzo Ebecilio.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Veljko Simić #21
1
2
2
77'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Jovancić. Faul taktyczny.

Dusan Jovancić #29
3
2
2
70'

Dośrodkowanie na głowę Rodicia, ale ten fatalnie kiksuje. Stojący tuż obok El Fardou Ben Nabouhane aż złapal się za głowę.

1
1
3
67'

Sprzed pola karnego wysoko w trybuny huknął Marko Marin.

1
1
1
64'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Slavoljub Srnić. Wchodzi: Dusan Jovancić.

Slavoljub Srnić #14
3
3
3
1
63'

Minęło już sporo czasu, a polskich zmian nie widać.... ehhh.

5
6
3
15
5
60'

Gospodarze stracili gola, ale ich przewaga na boisku nie podlega dyskusji. Jeśli to trafienie miało poderwać Crvenę Zvezdę to nic takiego nie ma miejsca.

2
2
2
2
2
57'

Gol! Strzelił El Fardou Ben Nabouhane. Asystował mu Marko Marin.

Dość zaskakujący gol gości! Świetną robotę zrobił przed polem karnym Niemiec Marin, który zrobił "kółeczko" i w odpowiednim momencie podał do wybiegajacego na pozycję kolegi. Strzał po długim rogu był skuteczny.

16
9
7
12
11
54'

SSC Napoli nadal głodne goli. To zwiastuje problemy mistrza Serbii.

5
2
1
2
1
52'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Marek Hamsik.

Fantastyczne podanie z głębi pola, wzorowe przyjęcie i strzał w górny róg. Piłka po rękach Borjana ląduje w siatce.

22
16
3
4
8
48'

Mocne, prostopadłe podanie do Insigne, ale ten na spalonym.

1
46'

Zaczynamy II połowę.

1
3
1
46'

Napoli. Schodzi: Raul Albiol. Wchodzi: Elseid Hysaj.

46'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Nikola Stojiljković. Wchodzi: Dejan Joveljić.

Dejan Joveljić #28
Nikola Stojiljković #19
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Nenad Krsticić. Faul taktyczny na Mertensie.

4
2
2
2
6
45+2'

Podanie przez środek pola karnego do Maksimovicia, piłka mineła obrońców, ale piłkarz Napoli chyba się tego nie spodziewał, bo fatalnie przyjmował piłkę.

2
1
2
1
2
45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy aż 3 minuty.

3
2
1
1
3
44'

Dobrze zapowiadającą się akcję przyjezdnych kończy ofsajd Simicia. Boczny obrońca pospieszył się z wyjściem na pozycję.

3
3
3
4
3
41'

Kiks Albiola i okazja do dośrodkowania dla gości. Marin szukał Babicia, ale najwyżej wyskoczył Kalidou Koulibaly.

2
3
2
38'

Dużo przypadku w polu karnym gości. Piłka trafia pod nogi Callejona, a ten "szukał" dalszego rogu. Ofiarna interwencja Rodicia uratowała mistrza Serbii.

1
1
1
2
1
37'

Fragment meczu totalnie bez historii. Piłkarze kopią głównie w środku boiska.

1
1
2
2
33'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Fabian Ruiz.

Uśpili rywala i zadali drugi cios. Dogranie z lewego skrzydła i techniczny strzał bez przyjęcia. Piłka przeleciała obok rąk bramkarza.

28
16
5
6
9
33'

Napór SSC Napoli już nie jest tak wielki. Goście wreszcie mają okazję pograć piłką.

3
1
1
4
4
31'

Mocny strzał Ruiza z 25 metrów, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
2
1
1
28'

Błyskawiczna kontra Napoli zakończona strzałem głową Koulibaly'ego. Borjan widowiskowo strącił futbolówkę nad poprzeczką.

4
1
1
1
1
27'

Bardzo długie podanie Maksimovicia do Insigne z pominięciem linii pomocy. Milan Borjan wybiegł na 15. metr i uprzedził napastnika.

1
1
23'

Ależ okazja Crveny Zvezdy Belgrad! Otwierające podanie Marina do Simicia, ten płasko strzela przy bliższym słupku, ale Ospina odbija piłkę. Dobitkę uniemożliwił Raul Albiol, który ucierpiał w tej sytuacji.

2
1
2
2
5
20'

Faul Maksimovicia i pierwsza okazja pod bramką Ospiny. Dośrodkowanie trafia na głowę jedengo z piłkarzy gości, ale był ofsajd.

2
1
1
1
2
17'

Świetna wymiana podań środkiem boiska. Mertens ma przed sobą już tylko ostatniego obrońcę, ale rywal nie dał się nabrać na prosty zwód.

1
2
1
15'

Po strzeleniu gola obraz gry bez zmian. Olbrzymia przewaga gospodarzy i cała drużyna przyjezdnych broni na własnej połowie.

3
1
2
2
11'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Nikola Maksimović.

Wszystko zaczęło się od kiksu Marko Gobeljicia, który później ratował się wślizgiem wybijając piłkę na rzut rożny. Centrę z kornera przedłużył głową były piłkarz Crveny Zvezdy Belgrad Maksimović, a z bliska formalności dopełnił Hamsik.

42
21
5
4
8
9'

Rośnie przewaga SSC Napoli. Kolejne wstrzelenie w pole karne, Mertens przeskoczył nad piłką, ale za nim byli tylko obrońcy Crveny Zvezdy Belgrad.

3
1
3
2
6'

Blisko gola byli gospodarze! Jose Callejon zagrał wzdłuż bramki i piętą z metra uderzył Dries Mertens. Świetnie broni były bramkarz Korony Kielce Milan Borjan!

2
1
1
4'

Przerwa w grze. W polu karnym Napoli zderzyli się bramkarz Ospina i Nikola Stojiljković. Kolumbijski golkiper potrzebował interwencji medycznej.

2
1
1
2'

Piłka zagrana "podcinką" za plecy defensywy gości, ale Dries Mertens nie był w stanie jej dogonić zanim opuściła boisko.