","datePublished":"2019-08-17T18:56:47+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec! Real w niezłym stylu zaczyna sezon. Królewscy wygrali 3:1 z Celtą Vigo.","datePublished":"2019-08-17T18:06:02+02:00"}],"name":"Celta Vigo - Real Madryt","coverageStartTime":"2019-08-17T17:00:00+02:00","headline":"Celta Vigo - Real Madryt","description":"Celta Vigo - Real Madryt","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Celta Vigo - Real Madryt","startDate":"2019-08-17 17:00","location":{"@type":"Place","name":"Estadio Balaidos w Vigo"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Real Madryt"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Celta Vigo"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/100196/celta-vigo-real"}
1
90+4'

Kolejna szansa Celty. Iago Aspas przebojowo wszedł w pole karne, posadził na murawie Courtois, ale trafił w obrońcę.

1
1
1
1
90+1'

Gol! Strzelił Iker Losada. Asystował mu Pione Sisto.

Debiutujący Losada ratuje honor Celty. A Sisto odkupuje winy po stracie przy golu Vazqueza. 18-latek precyzyjnie uderzył w polu karnym na dalszy słupek.

Iker Losada #36
Celta Vigo
8
6
3
11
90+1'

Marcelo walczył do końca, zdążył dośrodkować z lewej strony, ale jego kolega nie trafił z kilku metrów.

1
2
2
komentarz

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
88'

Celta Vigo. Schodzi: Gabriel Fernandez. Wchodzi: Iker Losada.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gabriel Fernandez #19
87'

Isco trafił z rzutu wolnego prosto w mur.

1
4
1
83'

Celta Vigo. Schodzi: Fran Beltran. Wchodzi: Pape Cheikh.

Pape Cheikh #24
Fran Beltran #8
1
81'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

80'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema.

Niezła, zespołowa akcja Królewskich po stracie Pione Sisto na własnej połowie. Benzema tyłem do bramki dograł do Vazqueza, a ten strzałem z kilkunastu metrów trafił na 3:0.

29
15
4
4
5
79'

Thibaut Courtois nie ma zbyt wiele pracy. Belg ze spokojem łapie strzał Pione Sisto, który odbił się rykoszetem.

3
2
75'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Isco.

2
1
3
75'

Odważna próba Lucasa Vazqueza. Skrzydłowy uderzył z dystansu, ale obok bramki.

2
74'

Żółtą kartkę otrzymał David Costas.

1
72'

Toni Kroos dograł przed pole karne do Lucasa Vazqueza. Podanie nie było celne i Hiszpan nie zdążył uderzyć piłki z powietrza.

1
2
70'

Nieudana centra z rzutu rożnego Denisa SuarezaDavid Costas nie wygrał walki w powietrzu z Garethem Bale'em.

1
1
69'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Lucas Vazquez.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Odriozola.

2
1
1
64'

Vinicius Junior próbował uciec obrońcom na lewej stronie. Brazylijczyk zapomniał, że nie jest Bale'em i stracił piłkę przed polem karnym Celty.

3
2
61'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Marcelo.

Co! Za! Gol! Kroos odpalił petardę. Niemiec dostał krótkie podanie od Marcelo i nie zastanawiał się dlugo. Huknął z dystansu na bramkę Rubena Blanco. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

Real Madryt
46
22
6
8
12
58'

To mogło się znakomicie potoczyć dla Celty. Najpierw czerwona kartka dla Modricia, a teraz świetna wrzutka na głowę Nestora Araujo. Strzał obrońcy broni Thibaut Courtois.

5
2
1
4
4
56'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Luka Modrić za spóźnione wejście na stopę Denisa Suareza.

Real Madryt
12
7
17
13
17
55'

Zamiast rzutu wolnego po faulu Luki Modricia mamy przerwę w grze. Arbiter biegnie do monitora. Będzie analizował przewinienie na Denisie Suarezie.

1
3
2
1
51'

Świetną okazję miała Celta. Denis Suarez zagrał do Iago Aspasa, ale kapitan Celty z kilku metrów nie trafił do bramki.

1
2
1
2
1
50'

Celny strzał głową Sergio Ramosa po centrze z kornera, ale spokojnie broni Ruben Blanco.

1
2
1
2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Fernandez.

Celta Vigo
2
4
47'

Iago Aspas złapany na spalonym.

2
3
1
1
1
46'

Real mógł znakomicie zacząć drugą połowę. Marcelo dograł do Karima Benzemy. Francuz uderzył w polu karnym, ale piłka minęła dalszy słupek.

1
2
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Real.

4
3
1
2
16:37

Toni Kroos kiedyś już strzelił gola na stadionie Celty. Czy dziś dopisze sobie kolejne trafienie?

7
2
45+1'

Celta trafiła do siatki. Alvaro Odriozola stracił piłkę, Iago Aspas zagrał do Braisa Mendeza, a ten strzelił gola wyrównującego. Sędziowie analizowali tę akcję na powtórkach i nie uznali gola. Aspas był na spalonym.

1
45'

Nieudany strzał głową Karima Benzemy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
2
44'

To dobra pierwsza połowa w wykonaniu Garetha Bale'a. Walijczyk robi dużo wiatru na skrzydłach. Tym razem urwał się na lewym skrzydle, ale jego strzał obronił Ruben Blanco.

7
2
43'

Mocny, niewygody strzał Casemiro z dystansu. Ruben Blanco obronił, ale nie złapał piłki od razu.

2
1
1
42'

Real dynamicznie rozgrywa piłkę, ale wciąż brakuje im metrów do pola karnego Celty.

1
1
39'

Gospodarze potrafią zachować zimne głowy. Celta spokojnie rozgrywa piłkę, podczas gdy Real stosuje wysoki pressing.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

3
3
1
36'

Brais Mendez wybił piłkę po dośrodkowaniu Toniego Kroosa z rzutu rożnego.

35'

Dobra interwencja Rubena Blanco. Bramkarz Celty popisał się przy uderzeni Luki Modricia.

33'

Marcelo nieudanie zagrywał z lewej strony w polę karne. Grę wznowi od bramki Ruben Blanco.

1
1
31'

Co to było za podanie! Iago Aspas znakomicie dograł w pole karne z prawej strony. W polu karnym czekał Gabriel Fernandez, szykował się do strzału, ale w ostatnim momencie piłkę sprzed nosa "sprzątnął" mu Raphael Varane.

2
2
29'

Nieudany atak pozycyjny Celty. Gospodarze stracili piłkę na prawej stronie i Real ruszył z kontrą. Niesamowitą szybkością popisał się na połowie rywali popisał się Gareth Bale.

3
4
26'

Brais Mendez urwał się na prawej stronie. Szybko dobiegł do niego Sergio Ramos i czysto odebrał piłkę.

1
24'

Nieudana akcja Denisa Suareza. Pomocnik niecelnie podawał w pole karne do napastnika i stracił piłkę.

22'

Celta w końcu ruszyła z atakiem. Dośrodkowanie z lewej strony, ale Gabriel Fernandez dał się złapać na spalonym.

19'

Tempo gry zwolniło. Celta bezskutecznie próbuje wyjść z własnej połowy.

15'

Lucas Olaza próbował dośrodkować z lewego skrzydła. Piłkę po zagraniu obrońcy wybił na rzut rożny Gareth Bale.

1
14'

Karim Benzema nabrał pewności siebie. Napastnik chciał urwać się na lewym skrzydle, ale zepchnął go, a następnie odebrał mu piłkę Fran Beltran.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Blanco.

2
1
12'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Gareth Bale.

Pierwszy gol Realu w tym sezonie. Bale wyprowadził szybki kontratak po stracie Gabriela Fernandeza. Walijczyk dograł z lewego skrzydła w pole karne, gdzie czekali Vinicius i Benzema. Akcję zamknął Francuz i mamy 1:0 dla gości.

31
14
3
7
6
12'

Los Blancos rozgrywają atak pozycyjny, ale mają problemy z dostaniem się pod bramkę Celty.

9'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Toniego Kroosa. Piłkę przechwycił Ruben Blanco.

7'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Vazquez.

Kevin Vazquez #20
Celta Vigo
1
7'

Karim Benzema złapany na spalonym.

1
6'

To mogła być niezła kontra. Gareth Bale uwolnił na prawej stronie Lukę Modricia. Chorwat nie zdążył uciec rywalowi, ale utrzymał piłkę.

1
1
4'

Sergio Ramos odkupił winy. Kapitan Realu szybko wybił piłkę po centrze z rzutu wolnego.

2
3'

Niezła ucieczka Kevina Vazqueza na prawej stronie. Zawodnika Celty faulował Sergio Ramos.

1
1'

Intensywny początek w wykonaniu obu zespołów. Real naciska na połowie Celty, ale szybko traci piłkę.

1
czas Start meczu
16:25

Od pierwszej minuty Zinedine Zidane posłał na Celtę Karima Benzemę. Francuz nie raz już straszył rywali z Vigo.