Celta Vigo
7' Kevin Vazquez 13' Ruben Blanco 49' Gabriel Fernandez 74' David Costas 90+1' Iker Losada
Real Madryt
12' Karim Benzema 36' Vinicius Junior 56' Luka Modrić 61' Toni Kroos 64' Alvaro Odriozola 80' Lucas Vazquez
1:3

Koniec! Real w niezłym stylu zaczyna sezon. Królewscy wygrali 3:1 z Celtą Vigo.

Kolejna szansa Celty. Iago Aspas przebojowo wszedł w pole karne, posadził na murawie Courtois, ale trafił w obrońcę.

Gol! Strzelił Iker Losada. Asystował mu Pione Sisto.

Debiutujący Losada ratuje honor Celty. A Sisto odkupuje winy po stracie przy golu Vazqueza. 18-latek precyzyjnie uderzył w polu karnym na dalszy słupek.

Marcelo walczył do końca, zdążył dośrodkować z lewej strony, ale jego kolega nie trafił z kilku metrów.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Celta Vigo. Schodzi: Gabriel Fernandez. Wchodzi: Iker Losada.

Isco trafił z rzutu wolnego prosto w mur.

Celta Vigo. Schodzi: Fran Beltran. Wchodzi: Pape Cheikh.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema.

Niezła, zespołowa akcja Królewskich po stracie Pione Sisto na własnej połowie. Benzema tyłem do bramki dograł do Vazqueza, a ten strzałem z kilkunastu metrów trafił na 3:0.

Thibaut Courtois nie ma zbyt wiele pracy. Belg ze spokojem łapie strzał Pione Sisto, który odbił się rykoszetem.

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Isco.

Odważna próba Lucasa Vazqueza. Skrzydłowy uderzył z dystansu, ale obok bramki.

Żółtą kartkę otrzymał David Costas.

Toni Kroos dograł przed pole karne do Lucasa Vazqueza. Podanie nie było celne i Hiszpan nie zdążył uderzyć piłki z powietrza.

Nieudana centra z rzutu rożnego Denisa SuarezaDavid Costas nie wygrał walki w powietrzu z Garethem Bale'em.

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Odriozola.

Vinicius Junior próbował uciec obrońcom na lewej stronie. Brazylijczyk zapomniał, że nie jest Bale'em i stracił piłkę przed polem karnym Celty.

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Marcelo.

Co! Za! Gol! Kroos odpalił petardę. Niemiec dostał krótkie podanie od Marcelo i nie zastanawiał się dlugo. Huknął z dystansu na bramkę Rubena Blanco. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

To mogło się znakomicie potoczyć dla Celty. Najpierw czerwona kartka dla Modricia, a teraz świetna wrzutka na głowę Nestora Araujo. Strzał obrońcy broni Thibaut Courtois.

Czerwoną kartkę otrzymał Luka Modrić za spóźnione wejście na stopę Denisa Suareza.

Zamiast rzutu wolnego po faulu Luki Modricia mamy przerwę w grze. Arbiter biegnie do monitora. Będzie analizował przewinienie na Denisie Suarezie.

Świetną okazję miała Celta. Denis Suarez zagrał do Iago Aspasa, ale kapitan Celty z kilku metrów nie trafił do bramki.

Celny strzał głową Sergio Ramosa po centrze z kornera, ale spokojnie broni Ruben Blanco.

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Fernandez.

Iago Aspas złapany na spalonym.

Real mógł znakomicie zacząć drugą połowę. Marcelo dograł do Karima Benzemy. Francuz uderzył w polu karnym, ale piłka minęła dalszy słupek.

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Real.

Toni Kroos kiedyś już strzelił gola na stadionie Celty. Czy dziś dopisze sobie kolejne trafienie?

Koniec pierwszej połowy. Celta przegrywa 0:1 z Realem Madryt. Emocji nie brakowało, szczególnie w końcówce, gdy gospodarze strzelili gola ze spalonego.

Celta trafiła do siatki. Alvaro Odriozola stracił piłkę, Iago Aspas zagrał do Braisa Mendeza, a ten strzelił gola wyrównującego. Sędziowie analizowali tę akcję na powtórkach i nie uznali gola. Aspas był na spalonym.

Sędzia doliczył minutę.

Nieudany strzał głową Karima Benzemy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

To dobra pierwsza połowa w wykonaniu Garetha Bale'a. Walijczyk robi dużo wiatru na skrzydłach. Tym razem urwał się na lewym skrzydle, ale jego strzał obronił Ruben Blanco.

Mocny, niewygody strzał Casemiro z dystansu. Ruben Blanco obronił, ale nie złapał piłki od razu.

Real dynamicznie rozgrywa piłkę, ale wciąż brakuje im metrów do pola karnego Celty.

Gospodarze potrafią zachować zimne głowy. Celta spokojnie rozgrywa piłkę, podczas gdy Real stosuje wysoki pressing.

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

Brais Mendez wybił piłkę po dośrodkowaniu Toniego Kroosa z rzutu rożnego.

Dobra interwencja Rubena Blanco. Bramkarz Celty popisał się przy uderzeni Luki Modricia.

Marcelo nieudanie zagrywał z lewej strony w polę karne. Grę wznowi od bramki Ruben Blanco.

Co to było za podanie! Iago Aspas znakomicie dograł w pole karne z prawej strony. W polu karnym czekał Gabriel Fernandez, szykował się do strzału, ale w ostatnim momencie piłkę sprzed nosa "sprzątnął" mu Raphael Varane.

Nieudany atak pozycyjny Celty. Gospodarze stracili piłkę na prawej stronie i Real ruszył z kontrą. Niesamowitą szybkością popisał się na połowie rywali popisał się Gareth Bale.

Brais Mendez urwał się na prawej stronie. Szybko dobiegł do niego Sergio Ramos i czysto odebrał piłkę.

Nieudana akcja Denisa Suareza. Pomocnik niecelnie podawał w pole karne do napastnika i stracił piłkę.

Celta w końcu ruszyła z atakiem. Dośrodkowanie z lewej strony, ale Gabriel Fernandez dał się złapać na spalonym.

Tempo gry zwolniło. Celta bezskutecznie próbuje wyjść z własnej połowy.

Lucas Olaza próbował dośrodkować z lewego skrzydła. Piłkę po zagraniu obrońcy wybił na rzut rożny Gareth Bale.

Karim Benzema nabrał pewności siebie. Napastnik chciał urwać się na lewym skrzydle, ale zepchnął go, a następnie odebrał mu piłkę Fran Beltran.

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Blanco.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Gareth Bale.

Pierwszy gol Realu w tym sezonie. Bale wyprowadził szybki kontratak po stracie Gabriela Fernandeza. Walijczyk dograł z lewego skrzydła w pole karne, gdzie czekali Vinicius i Benzema. Akcję zamknął Francuz i mamy 1:0 dla gości.

Los Blancos rozgrywają atak pozycyjny, ale mają problemy z dostaniem się pod bramkę Celty.

Zbyt głębokie dośrodkowanie Toniego Kroosa. Piłkę przechwycił Ruben Blanco.

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Vazquez.

Karim Benzema złapany na spalonym.

To mogła być niezła kontra. Gareth Bale uwolnił na prawej stronie Lukę Modricia. Chorwat nie zdążył uciec rywalowi, ale utrzymał piłkę.

Sergio Ramos odkupił winy. Kapitan Realu szybko wybił piłkę po centrze z rzutu wolnego.

Niezła ucieczka Kevina Vazqueza na prawej stronie. Zawodnika Celty faulował Sergio Ramos.

Intensywny początek w wykonaniu obu zespołów. Real naciska na połowie Celty, ale szybko traci piłkę.

Zaczęli! Przy piłce zawodnicy Celty.

Od pierwszej minuty Zinedine Zidane posłał na Celtę Karima Benzemę. Francuz nie raz już straszył rywali z Vigo.

Jak zakończy się mecz Celta - Real?

Sobotni mecz Celta - Real poprowadzi Javier Estrada Fernandez.

W tym sezonie zobaczymy trzy nowe zespoły. Osasuna Pampeluna, Granada i Mallorca awansowały do elity i spróbują zaskoczyć.

Nowy sezon La Liga otworzył mecz Athletic Bilbao - FC Barcelona. Tam niespodzianka. Mistrz Hiszpanii przegrał po pięknej bramce w końcówce.

Primera Division wraca na dobre. Po piątkowej inauguracji czas na kolejne mecze. W sobotę Celta Vigo podejmie Real Madryt. Początek starcia o godzinie 17.