","datePublished":"2019-08-24T20:53:18+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Ostatni gwizdek! Real Madryt po emocjonującej końcówce remisuje z Realem Valladolid 1:1.","datePublished":"2019-08-24T20:02:43+02:00"}],"name":"Real Madryt - Real Valladolid","coverageStartTime":"2019-08-24T19:00:00+02:00","headline":"Real Madryt - Real Valladolid","description":"Real Madryt - Real Valladolid","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Real Madryt - Real Valladolid","startDate":"2019-08-24 19:00","location":{"@type":"Place","name":"Santiago Bernabeu w Madrycie"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Real Valladolid"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Real Madryt"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/100211/real-valladolid"}
2
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Waldo Rubio Marin.

Waldo Rubio Marin #23
Real Valladolid
1
90+4'

Valladolid próbuje zagrozić w końcówce z kornera. Enes Unal nie oddał groźnego strzału głową.

1
1
1
4
90+2'

5
90+1'

Sergio Ramos chce pomóc kolegom w ofensywie. Nieudana przewrotka kapitana Królewskich.

4
89'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

88'

19
85'

Gospodarze chcą pójść za ciosem. Vinicius Junior wyprowadził kontrę, ale stracił piłkę tuż przed polem karnym Valladolid.

2
2
1
84'

Valladolid. Schodzi: Fede San Emeterio. Wchodzi: Anuar.

wchodzi Wchodzi
Anuar #8
schodzi Schodzi
Fede San Emeterio #16
2
1
82'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Casemiro.

Kto miał to zrobić, jeśli nie Benzema? Francuz na linii pola karnego dostał zagranie od Casemiro, obrócił się z piłką i uderzył z powietrza i mamy 1:0 dla gospodarzy!

28
17
6
10
17
80'

Valladolid. Schodzi: Pedro Porro. Wchodzi: Antonito.

Antonito #18
2
1
1
1
1
79'

Valladolid przy piłce i próbuje zaskoczyć. Waldo Rubio nieźle dograł w pole karne, do strzału ustawiał się już Enes Unal, ale piłkę zabrał mu Sergi Guardiola i nie uderzył celnie.

1
1
1
1
1
76'

Karim Benzema ma problemy ze stopą. Do Francuza przybiegli już klubowi medycy.

3
2
2
2
2
75'

Sergio Ramos uratował kolegów. Groźna kontra Valladolid, Sergi Guardiola zagrywał prostopadle do Enesa Unala, ale podanie przeciął kapitan Realu.

3
1
1
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos za faul na Pedro Porro.

Real Madryt
1
1
1
1
1
71'

Toni Kroos chciał przymierzyć tak jak tydzień temu w meczu z Celtą Vigo. Wtedy piłka po strzale z dystansu Niemca zebrała pajęczynę z bramki. Tym razem się nie udało i Jordi Masip nie musiał nawet interweniować.

2
1
1
1
1
69'

Co to mogło być za wejście! Gareth Bale dośrodkował z prawej strony, Luka Jović wygrał walkę w powietrzu z Mohammedem Salisu, ale piłka po jego strzale głową trafiła w poprzeczkę!

2
1
1
1
1
68'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Luka Jović.

65'

W imponujący sposób utrzymał się Vinicius Junior w polu karnym Valladolid. Brazylijczyk zagrał do Karima Benzemy, ale po chwili Francuz nieprzepisowo przepchnął przeciwnika.

1
2
63'

Toni Kroos dośrodkował do Isco, który oddał niecelny strzał z powietrza. Mimo to sędzia przerwał grę, bo Casemiro faulował rywala w ofensywie.

59'

Valladolid. Schodzi: Javi Moyano. Wchodzi: Waldo Rubio Marin.

Javi Moyano #17
1
58'

Jordi Masip na posterunku. Bramkarz Valladolid obronił mocny strzał Garetha Bale'a.

56'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Vinicius Junior.

54'

To mogła być wymarzona sytuacja Valladolid, która dobiłaby gospodarzy. Jednak Sergi Guardiola nie dograł na wolne pole do kolegi. W sumie na połowie Realu było aż czterech piłkarzy Valladolid przy dwóch z ekipy gospodarzy.

1
51'

Odpowiedź Los Blancos. Isco zagrał z lewej strony do Karima Benzemy. Francuz uderzył głową, a piłka przeleciała nad poprzeczką.

50'

Real Valladolid w natarciu. Kolejna próba Sergiego Guardioli. Napastnik próbował uderzyć lewą nogą, ale został w porę zablokowany.

1
1
49'

Marcelo próbował przedrzeć się w pole karne. Brazylijczyk starł się na skraju pola karnego z Javim Moyano.

47'

Pierwsza groźna akcja drugiej połowy i to w wykonaniu gości. Sergi Guardiola uderzył z prawej strony, ale nie zakręcił piłki na bramkę Thibaut Courtois.

46'

Wracamy na drugą połowę. W obu drużynach bez zmian. Przy piłce goście z Valladolid.

18:45

Napastnicy Realu na razie nie radzą sobie z pokonaniem Jordiego Masipa. Może po przerwie dokona tego Sergio Ramos?

1
2
1
18:45

Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu pierwszej połowy.

44'

Fakt wart odnotowania. Valladolid na połowie Królewskich, dwa niezbyt celne dośrodkowania, ale gościom udało się wyjść z własnego pola karnego.

41'

Toni Kroos dośrodkowuje, Casemiro główkuje, a piłka przelatuje nad bramką.

1
1
41'

Przyjezdni zamknięci we własnym polu karnym. Królewscy ciągle szukają gola. Tym razem Marcelo wywalczył rzut rożny.

39'

I drugi celny strzał. Gospodarze powoli się rozkręcają. Głową uderzał Gareth Bale.

38'

W końcu Jordi Masip zmuszony do obrony! Karim Benzema uderzył z ostrego kąta w polu karnym.

1
1
36'

Znowu James Rodriguez. Kolumbijczyk dostał podanie od Karima Benzemy a potem niecelnie uderzył z dystansu. Wcześniej ogrom pracy wykonał Marcelo, który na połowie Valladolid odebrał piłkę Michelowi Herrero i wyprowadził atak.

34'

Blisko dziesięć strzałów i ani jednego w światło bramki. Świetne zgranie Marcelo z Tonim Kroosem na lewej flance. Niemiec dośrodkował w pole karne, a głową uderzył James Rodriguez.

4
33'

Żółtą kartkę otrzymał Fede San Emeterio za faul na Isco.

30'

Valladolid liczy dzisiaj na szybki kontry. Oscar Plano zagrał w pole karne do Enesa Unala, turecki napastnik odbił się od Sergio Ramosa, ale został złapany na spalonym.

1
1
27'

I jednak nie. Kolejne niecelne uderzenie. James Rodriguez uderzył bezpośrednio nad bramką.

1
1
26'

Casemiro faulowany przed polem karnym Valladolid. Z rzutu wolnego będą bić James Rodriguez albo Toni Kroos.

1
24'

Królewscy dalej walą głową w mur. Dośrodkowanie Garetha Bale'a, niezbyt mocny strzał głową Karima Benzemy i będzie aut bramkowy.

1
1
22'

Oscar Plano podjął odważną decyzję. 28-latek uderzył z dystansu, ale nad bramką Królewskich.

1
20'

Kolejny strzał na bramkę gości, ale nie w światło bramki. Piłka wycofana do Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk uderzył z dystansu, ale niecelnie.

1
19'

To nie mogło się udać. Próba dalekiego podania prostopadłego do Enesa Unala. Szybko zamiary rywali odczytał Thibaut Courtois i złapał piłkę.

17'

Marcelo dośrodkowywał na głowę Karima Benzemy. Francuz próbował uderzyć, ale został zablokowany przez obrońcę.

15'

Nie mają łatwego życia goście. Ciągle odpierają ataki, a ich kontry szybko są rozbijane daleko przed polem karnym Realu. Podobnie teraz, gdy dobrą interwencją popisał się Casemiro.

1
13'

Real był bardzo blisko wyjścia na prowadzenie! Dobre dośrodkowanie z prawej strony od Jamesa Rodrigueza do Garetha Bale'a. Walijczyk uderzył od razu zewnętrzną częścią stopy, ale piłka przeleciała obok dalszego słupka.

12'

Dani Carvajal zwiódł rywala na prawej stronie. Obrońca w końcu dośrodkował, ale prosto w ręce Jordiego Masipa.

9'

Real Valladolid będzie miał rzut wolny na połowie boiska. Sergio Ramos faulował Enesa Unala.

1
8'

Real ciągle w natarciu. Teraz z prawej strony zagrywał Gareth Bale, ale podał zbyt mocno. Karim Benzema nie miał szans, żeby przyjął piłkę lub bezpośrednio uderzyć w polu karnym.

7'

Isco zagrał piłkę na dalszy słupek. Powalczył o nią Gareth Bale, ale nie oddał dobrego strzału z powietrza.

5'

Znowu dobra interwencja Javiego Moyano na prawej flance. Obrońca odciął Marcelo od podania Isco.

3'

I kolejna centra w pole karne Valladolid. Z prawej strony zagrywał Gareth Bale, ale piłkę wybił Mohammed Salisu.

1
1
1'

Pierwsza groźna sytuacja w polu karnym przyjezdnych. Marcelo zagrał do Isco. Hiszpan został przepchnięty przez Javiego Moyano, ale bez rzutu karnego.

1
1
czas Start meczu
18:30

Tak trenowali Los Blancos przed sobotnim starciem drugiej kolejki.