Primera Division: 4. kolejka
14 wrz 2019 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Maximiliano Gomez. Asystował mu Denis Czeryszew. Goście zdobyli drugiego gola. Czeryszew na piąty metr, a Gomez wślizgiem na 5:2!

7
4
6
10
9
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
89'

Z woleja uderzał Daniel Wass, jednak źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

2
2
1
87'

Końcowe fragmenty meczu. Tutaj wszystko już jest jasne i nic się nie zmieni.

7
3
1
1
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Denis Czeryszew.

7
4
3
3
3
82'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Antoine Griezmann. Niemal w to samo miejsce co kilkanaście minut temu uderzył Suarez. Cillessen po raz kolejny nie zachował się jak trzeba. 5:1!

30
19
10
1
2
81'

Ostro grają w końcówce goście, za moment mogą grać w osłabieniu.

3
1
79'

Na murawie leży Lenglet. To Gomez "poskrobał" go po piętach.

1
1
1
5
4
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maximiliano Gomez.

1
2
77'

Z ok. 25 metrów uderzył Lee Kang-In, Marc-Andre ter Stegen błędu nie popełnił i piłkę złapał.

4
4
1
74'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Sergio Busquets, tuż obok prawego słupka!

3
1
1
73'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Arturo Vidal.

70'
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lee Kang-In.

Lee Kang-In #16
Valencia CF
3
2
1
67'

Valencia. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Lee Kang-In.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ferran Torres #20
2
67'
66'

Kolejna próba Suareza, tym razem Cillessen błędu nie popełnił.

3
1
64'

Griezmann sam na sam z bramkarzem, górą Holender. Po chwili Jasper Cillessen odbił strzał Pereza.

1
1
2
2
2
61'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Arthur Melo. I jest przegryzka. Cóż za wejście Suareza! Urugwajczyk powinien podawać do Arthura, jednak zdecydował się na strzał tuż przy słupku. 4:1 i już po meczu!

40
24
8
2
2
60'

Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Luis Suarez.

7
1
1
1
59'

Za moment nadejdzie czas na... przegryzkę. Tymczasem na boisku Barcelona bezapelacyjnie panuje.

2
komentarz

Znany i lubiany Gerard Pique.

7
3
2
55'

Mocny strzał Semedo, piłka odbiła się po raz kolejny od słupka!

1
1
6
5
4
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

FC Barcelona
1
1
2
51'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Sprzed pola karnego uderzył Griezmann. Cillessen popełnił błąd, piłka odbiła się od bramkarza i potoczyła w kierunku słupka. Po odbiciu od obramowania bramki dopadł do niej Pique i z bliska wbił do siatki. 3:1!

51
31
13
4
6
49'

Barcelona stara się długo rozgrywać piłkę, goście nie kwapią się do jej odebrania.

2
2
2
46'

Groźnie pod bramką Barcelony. Po dograniu Wassa z wileja niecelnie uderzył Gaimero.

1
1
2
1
2
46'

Wracamy do gry!

2
2
2
20:26

Antoine Griezmann 1. polowy nie zaliczy do najlepszych w 2019 roku.

1
2
2
2
45'

3
1
1
1
1
45'

W końcu pokazał się Antoine Griezmann. Strzał Francuza z ok. 25 metrów był niecelny.

1
1
4
1
3
42'

Valencia na dłużej pod bramką gospodarzy. Seria rzutów rożnych, która jednak nie zakończyła się groźnym strzałem.

5
1
2
2
41'

Wydawało się, że Valencia już się nie podniesie. Tymczasem goście po zdobyciu kontaktowego gola są coraz groźniejsi.

1
2
2
1
38'

Marc-Andre ter Stegen musial wyjśc na piętnasty metr i zatrzymać Gameiro. Po chwili zakotłowało się pod bramką Barcelony, jednak sędzia w końcu przerwał grę.

5
3
1
1
36'

Barcelona cały czas pod polem karnym Valencii. Gospodarze szukają spokoju, czyli trzeciego gola.

6
3
33'

Strzał z dystansu oddał Fati, piłka poszybowała ponad bramką gości.

4
3
1
1
33'

Po stracie gola Barcelona przyspieszyła grę i ponownie chce ucieć rywalom na dwa gole.

3
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Moreno.

2
2
27'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Rodrigo Moreno. Sędzia ostatecznie uznał gola i Barcelona prowadzi już tylko 2:1!

8
9
7
11
26
20:26

Wciąż trwają analizy. Naszym zdaniem gol powinien zostać uznany.

3
1
3
3
27'

Gameiro w sytuacji sam na sam do bramki Barcelony. Sędzia uznał, że był spalony i gola nie uznał. Dyskusyjna decyzja arbitra. Co na to VAR?

3
3
1
2
20:26

Leo Messiego nie ma na boisku. Argentyńczyk leczy uraz.

2
3
2
1
23'

Barcelona cały czas przeważa. Gra toczy się na połowie gości. Valencia nastawiona na grę z kontry.

4
2
1
1
20'

Kontra Valencii. Dogranie do Kevina Gameiro, ten jednak z pola karnego przestrzelił.

4
2
1
19'

W końcu Valencia, piłkę starał się opanować Rodrigo Moreno, jednak ta uciekła mu kilka metrów przed bramką.

3
1
1
2
16'

Ansu Fati uderzył z ok. 17 metrów. Piłkę podbił obrońca, futbolówka o centymetry minęła słupek!

5
1
2
13'

Barcelona cały czas przeważa, rywale na moment przedostali się pod bramkę gospodarzy. Efektem był jedynie rzut rożny.

6
2
2
1
1
20:26

Suszone pomidory również lepiej smakują suszone na południu.

6
3
2
2
10'

Rywale już leżą na deskach, a Barcelona atakuje z dużą swobodą. Będzie nokaut?

12
2
1
1
7'

Gol! Strzelił Frenkie De Jong. Asystował mu Ansu Fati. Cóż tam się dzieje! Tym razem Fati do De Jonga z linii końcowej. Strzału Holendra z dziesięciu metrów jego rodak nie był w stanie obronić. 2:0!

52
33
9
4
6
5'

Barcelona szybko zrobiła swoje i teraz może spokojnie czekać na to, co zrobi rywal.

12
1
3
3
2'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Frenkie De Jong. Szybki cios, Barcelona już prowadzi. Z lewej strony pola karnego dogryał De Jong, do piłki doszedł Fati i mocnym strzałem pokonał Cillessena. 1:0!

54
40
9
4
5
1'

Już groźnie mogło być pod bramką gości, jednak zabrakło uderzenia.