2:0
Zakończony
FC Barcelona
90+3'

Antonio Puertas ostatkiem sił próbował ruszyć na bramkę Barcy. Zatrzymał go Gerard Pique.

6
4
1
3
3
90+2'

Vadillo jest w gazie. Huknął z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

5
3
1
1
1
90+1'

Alvaro Vadillo próbował ekspresowo przedrzeć się w pole karne. Pomocnik został sfaulowany przez Clementa Lenglet i wywalczył rzut wolny.

3
88'

Akcja Barcelony obok bramki Granady. Mistrzowie Hiszpanii mieli okazję na prawym skrzydle, ale do piłki nie zdążył Nelson Semedo.

6
5
3
7
5
86'

Barcelona bez pomysłu. Teraz już nawet ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

5
3
1
4
6
83'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Yangel Herrera. Wchodzi: Maxime Gonalons.

2
82'

Kolejna szansa Lionela MessiegoLuis Suarez przepuścił piłkę w polu karnym, a Argentyńczyk oddał strzał na bramkę Rui Silvy.

6
2
1
7
6
82'

Nieudany drybling Lionela Messiego w okolicach połowy boiska. Argentyńczyka zatrzymał Ramon Azeez.

2
2
3
7
6
78'

Marc-Andre ter Stegen na posterunku. Antonio Puertas wykorzystał błąd Clementa Lenglet, przejął piłkę i uderzył zza pola karnego.

1
1
2
4
74'

Ansu Fati przejął podanie od Antoine'a Griezmanna. Nastoletni skrzydłowy długo zastanowił się, co zrobić z piłką, aż w końcu dośrodkował prosto w ręce bramkarza Granady.

3
4
2
2
2
69'

Kolejne podanie Lionel Messiego do Ansu Fatiego. Nastolatek tym razem zbyt długo dryblował, aż w końcu został zatrzymany przez Victora Diaza.

5
2
2
2
4
68'

Szybkie wznowienie gry Barcelony z rzutu wolnego. Lionel Messi wypuścił na lewej flance Ansu Fatiego. 16-latek uderzył na dalszy słupek, ale nie zaskoczył Rui Silvy.

5
2
2
4
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Vadillo.

Sensacja jest coraz bliżej! Vadillo pewnie uderzył z 11. metrów obok słupka i 2:0 dla Granady!

komentarz

Czy Marc-Andre ter Stegen powtórzy swój wyczyn z Dortmundu?

4
2
4
1
2
65'

Będzie rzut karny dla Granady! Sędzia obejrzał powtórkę wideo i dopatrzył się zagrania ręką Arturo Vidala po dośrodkowaniu Alvaro Vadillo.

5
8
3
5
7
64'

Ależ zamieszanie po dośrodkowaniu Alvaro Vadillo! Próbowali uderzać Carlos Fernandez i Domingos Duarte, ale w całym tym zamieszaniu Marc-Andre ter Stegen w końcu złapał piłkę.

2
4
4
2
62'

Lionel Messi dośrodkował prosto w ręce bramkarza Granady.

1
4
6
62'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arturo Vidal.

62'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Alvaro Vadillo.

Darwin Machis #23
1
61'

Lionel Messi wywalczył rzut wolny zaraz przed polem karnym. Faulował Ramon Azeez.

5
3
2
1
59'

Victor Diaz nieźle dograł do Ramona Azeeza. Strzelec pierwszego gola przyjął piłkę klatką piersiową i nie była to najlepsza decyzja. Nie zdążył opanować futbolówki, która wyszła na aut bramkowy.

1
1
1
2
2
58'

Dosyć odważna próba Darwina Machisa z około 30 metrów. Marc-Andre ter Stegen nie musiał interweniować.

2
3
2
57'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Roberto Soldado. Wchodzi: Carlos Fernandez Luna.

Carlos Fernandez Luna #24
1
1
1
56'

Niezbyt udane dośrodkowanie Nelson Semedo. Piłkę od razu przejął Rui Silva.

1
1
54'

I kontra Granady. Darwin Machis zagrywał z lewej strony, ale w dobrym miejscu znalazł się Sergi Roberto i wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
1
1
1
53'

Mocna centra Ansu Fatiego z lewej strony w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie przejął piłki.

2
1
2
2
2
52'

Ten błąd Marc-Andre ter Stegena mógł kosztować Barcelonę stratę drugiego gola. Bramkarz wypuścił piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony i złapał ją dopiero na linii bramkowej.

3
1
2
3
4
50'

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

1
3
3
4
5
49'

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Soldado.

1
1
1
1
1
47'

Pierwsze dośrodkowanie Ansu Fatiego z lewej strony. Próbował przejąć je Antoine'em Griezmannem, ale zderzył się z Germanem Sanchezem.

2
2
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gracze Barcelony.

3
5
1
46'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Junior Firpo. Wchodzi: Ansu Fati.

7
6
2
1
1
46'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Carles Perez. Wchodzi: Lionel Messi.

10
5
1
2
3
komentarz

Lionel Messi wrócił do treningów z Barceloną i znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Granadą. Czy po przerwie Argentyńczyk wejdzie z ławki i uratuje kolegów?

12
10
1
45+5'

W końcu groźna akcja Barcelony. Gerard Pique do końca walczył o piłkę zagraną z rzutu wolnego. Obrońca zagrał do środka, przejął ją Luis Suarez. Urugwajczyk uderzył, ale strzał zatrzymał obrońca Granady.

1
3
1
1
3
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

3
2
2
2
45+4'

Barcelona kolejny raz próbuje z atakiem pozycyjnym. Nie wygląda to najlepiej, mistrz Hiszpanii ma problemy z dostaniem się pod bramkę Granady.

2
1
3
45+2'

Nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska. Piłkę od razu przejął bramkarz Rui Silva.

2
1
3
3
45+2'

Ivan Rakitić wywalczył dla Barcelony rzut rożny.

7
3
3
1
45'

Sędzia doliczył cztery minuty.

6
2
44'

Przerwa w grze. Pomocy medyków potrzebuje Angel Montoro. Pomocnik ucierpiał po starciu z Juniorem Firpo.

4
2
1
1
1
41'

Tymczasem Granada znowu chciała zagrozić bramce Blaugrany. Z dystansu próbował zaskoczyć Carlos Neva, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

1
40'

Barcelona wciąż nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę Granady.

3
2
2
5
5
39'

Ivan Rakitić długo holował piłkę, przedarł się w pole karne, ale tam został zablokowany przez dwójkę rywali.

4
4
37'

Zbyt mocne dośrodkowanie Granady w pole karne rywali. Barcelona wznawia grę z autu na prawej stronie boiska.

2
1
36'

I znowu... Obrońcy Granady przejęli centrę z prawej strony. Dośrodkowywał nie kto inny, a Carles Perez.

1
2
33'

Nelson Semedo od razu zagrał między rywali do Antoine'a Griezmanna. Francuz pod presją rywala nie zdążył odpowiednio przyjąć piłki.

2
1
2
32'

Luis Suarez zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale trafił prosto w rywali.

2
1
1
29'

To nie jest najlepszy dzień Carles Perez. Kolejne nieudane dośrodkowanie z prawej strony.

1
5
26'

Dośrodkowanie z narożnika boiska od razu na aut wybił Frenkie De Jong.

5
1
1
2
26'

Mocne dośrodkowanie z lewej strony od Carlosa Nevy. Piłkę wybił Gerard Pique i będzie rzut rożny dla beniaminka La Liga.

4
3
25'

Piłka długo utrzymywała się w powietrzu po dośrodkowaniu Granady w pole karne mistrza Hiszpanii. Ostatecznie na strzał głową zdecydował się German Sanchez, ale pewnie i bez problemów piłkę chwycił Marc-Andre ter Stegen.

7
2
3
1
1
23'

Carles Perez spróbował tym razem innego rozwiązania i dośrodkował płasko. Jednak i nawet w tej sytuacji jego podanie przeciął German Sanchez.

3
2
5
21'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

5
3
1
8
4
21'

Luis Suarez uderzył płasko z rzutu wolnego, ale trafił w Ivana Rakiticia.

2
2
5
3
5
20'

Frenkie De Jong przyspieszył akcję Barcelony. Holender zbliżał się do pola karnego, ale sfaulował go German Sanchez.

5
1
2
5
18'

Luis Suarez potrzebował pomocy klubowego lekarza. Napastnik ma drobny problem z okiem po starciu z rywalem.

1
1
1
1
15'

Zagotowało się w polu karnym Barcelony po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłki nie sięgnął German Sanchez, ale przejął ją Roberto Soldado. Napastnik nie zdążył oddać groźnego strzału, został zablokowany przez obrońców.

5
5
3
3
3
14'

Antonio Puertas popisał się indywidualną akcją. Skrzydłowy dryblował na prawej stronie, aż w końcu oddał mocny strzał z dystansu.

1
1
3
5
6
13'

Znowu nieudana centra Carlesa Pereza. Obrońcy Granady ciągle czujni i przecięli zagranie wychowanka Barcelony.

3
1
3
4
4
11'

Pierwszy rzut rożny dla Barcelony. Jednak bramkarz Granady dalej bezrobotny.

4
4
3
3
6
8'

Nieudane dośrodkowanie z prawej strony od Carlesa Pereza. Piłkę, która odbiła się jeszcze od Yangela Herrery, złapał bramkarz.

1
2
2
7'

Atak pozycyjny Barcelony na połowie rywali. Na razie daleko od bramki.

3
1
2
1
1
5'

Kolejna akcja Granady. Jednak zagranie na lewą stronę nieudane, przejął je Marc-Andre ter Stegen.

5
4
1
1
2
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ramon Azeez. Asystował mu Roberto Soldado.

Pierwszy błąd Juniora Firpo i to jakie konsekwencje! Lewy obrońca Barcelony stracił piłkę na rzecz Soldado, który uwolnił na prawym skrzydle Azeeza. Nigeryjczyk mocno uderzył z ostrego kąta i mamy 1:0 dla Granady!