","datePublished":"2019-10-06T22:05:01+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec! Barcelona rozgromiła Sevillę 4:0.","datePublished":"2019-10-06T22:05:01+02:00"}],"name":"FC Barcelona - Sevilla FC","coverageStartTime":"2019-10-06T21:00:00+02:00","headline":"FC Barcelona - Sevilla FC","description":"FC Barcelona - Sevilla FC","about":{"@type":"SportsEvent","name":"FC Barcelona - Sevilla FC","startDate":"2019-10-06 21:00","location":{"@type":"Place","name":"Camp Nou w Barcelonie"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Sevilla FC"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"FC Barcelona"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/100300/barcelona-sevilla"}

2
90+1'

komentarz

Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry.

7
4
2
2
4
90'

Sevilla zmarnowała rzut wolny. Piłka przeleciała nad bramką Barcelony.

21
5
2
3
3
89'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ousmane Dembele. Powód: dyskusje z arbitrem.

12
8
13
16
48
87'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ronald Araujo.

Urugwajczyk był ostatnim obrońcą, kiedy o piłkę walczył z Javierem Hernandezem. Bardzo dyskusyjna decyzja arbitra.

Ronald Araujo #33
18
9
17
11
39
86'

Tomas Vaclik nie chce wpuścić piątego gola. Czech obronił uderzenie Lionela Messiego.

2
4
2
9
17
85'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

8
5
1
9
16
83'

Ousmane Dembele nie ustępuje. Kolejny drybling Francuza, ale w ostatniej chwili na drodze stanął mu obrońca Sevilli.

8
5
6
6
6
78'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Dwie próby i udało się za trzecim razem. Gol kapitana Barcelony z rzutu wolnego. Barcelona 4, Sevilla 0.

116
74
24
11
14
76'

Nieudane dośrodkowanie i kolejnen ieudane próby zagrania w pole karne. Andaluzyjczycy nie mają planu na zaskoczenie defensywy rywali.

8
3
4
1
2
75'

Sevilla wywalczyła rzut rożny.

1
1
1
1
5
73'

Barcelona. Schodzi: Jean-Clair Todibo. Wchodzi: Ronald Araujo.

4
72'

Marc-Andre ter Stegen wyciągnął się jak struna i wybił głębokie dośrodkowanie Jesusa Navasa.

7
2
1
2
2
71'

Lionel Messi uwolnił w polu karnym Luisa Suareza. Urugwajczyk popędził za piłką, ale nie zdążył. Wyszła na aut bramkowy.

1
1
4
4
4
70'

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Ivan Rakitić.

6
3
5
1
4
68'

To mógł być drugi gol Ousmane Dembele. Francuz dostał dobre podanie Arturo Vidala w pole karne, ale odskoczyła mu piłka i przestrzelił będąc oko w oko z Tomasem Vaclikiem.

3
1
3
5
9
65'
10
6
3
2
3
65'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

3
2
3
2
6
64'

Nieudane wejście Luisa Suareza w pole karne z prawej strony. Urugwajczyk poślizgnął się i stracił piłkę.

2
2
2
3
4
60'

Niecelny strzał głową Gerarda Pique po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5
3
3
4
6
60'

Przebłysk geniuszu Lionela Messiego. Argentyńczyk minął kolejnych rywali i oddał mocny, płaski strzał, który obronił Tomas Vaclik!

7
6
2
5
5
59'

Barcelona odzyskała inicjatywę. Od kilku minut Blaugrana rozgrywa piłkę.

2
56'

Kilka dośrodkowań w pole karne Barcelony, ale Sevilla wciąż bez ani jednego trafienia.

4
3
1
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele.

4
1
4
3
10
53'

Sergio Reguilon założył "siatkę" Arturo Vidalowi i uderzył zza pola karnego. Z drobnymi problemami obronił strzał Hiszpana Marc-Andre ter Stegen.

3
2
3
2
1
52'

Julen Lopetegui dokonał dwóch zmian. Sevilla z dwoma nowymi piłkarzami próbuje odmienić losy meczu. Na razie rozgrywa atak pozycyjny na połowie rywala.

2
1
2
1
1
49'

Luuk de Jong jest niebywałym pechowcem. Holender po odebraniu piłki rywalowi przed polem karnym miał klarowną okazję. I trafił prosto w słupek!