","datePublished":"2019-11-02T17:54:07+01:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Sensacja! Levante w efektownym stylu pokonało 3:1 Barcelonę. Zasłużona wygrana gospodarzy. Barcelona przez 90. minut była ospała.","datePublished":"2019-11-02T17:04:21+01:00"}],"name":"Levante UD - FC Barcelona","coverageStartTime":"2019-11-02T16:00:00+01:00","headline":"Levante UD - FC Barcelona","description":"Levante UD - FC Barcelona","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Levante UD - FC Barcelona","startDate":"2019-11-02 16:00","location":{"@type":"Place","name":"Estadio Ciudad de Valencia"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"FC Barcelona"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Levante UD"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/100370/levante-ud-fc-barcelona"}
1
90+3'

Ależ to było pudło. Niekryty w polu karnym Gonzalo Melero uderzył obok słupka.

5
2
4
2
1
90+1'

Ansu Fati słabo uderzył głową po dośrodkowaniu Lionela Messiego. Aitor bez problemu chwyta.

4
2
3
6
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

4
2
1
1
2
88'

Levante UD. Schodzi: Jose Campana. Wchodzi: Erick Cabaco.

1
86'

Niezły strzał Ansu Fatiego ze skraju pola karneg. Piłka przeleciała obok słupka.

4
5
1
3
6
85'

Żółtą kartkę otrzymał Ansu Fati.

4
5
3
2
5
82'

Levante UD. Schodzi: Jose Luis Morales. Wchodzi: Nikola Vukcević.

Jose Luis Morales #11
3
2
2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

6
8
4
10
7
80'

Lionel Messi uderzył z dystansu, ale trafił prosto w Rubena Vezo.

5
6
2
6
8
79'

W przerwie koncentrację stracił Frenkie De Jong. Kolejne niecelne podanie Holendra, który próbował zagrać w lukę między obrońcami do Carlesa Pereza.

2
1
3
1
4
75'

Nie ma gola! Lionel Messi najpierw oddał strzał, który odbił się od rywali. Argentyńczyk przejął piłkę, oszukał zwodem rywala i trafił z bliskiej odległości. Ale sędzia nie uznał trafienia. Podający Messiemu Antoine Griezmann był na spalonym.

18
12
5
9
17
73'

Jose Campana może żałować. Bardzo dobre płaskie podanie Jose Luisa Moralesa za prawej strony. Pomocnik nie zdążył zamknąć akcji.

1
1
4
1
1
71'

Co za kontra Jose Campani! Pomocnik przyjął niewygodne zagranie i zdążył podać do Rubena Rochiny. Ten znowu przestrzelił w polu karnym.

1
5
71'

Nieudane podanie Carlesa Pereza w pole karne. Obrońca Levante wybił głową.

1
2
68'

Gol! Strzelił Nemanja Radoja.

CO TU SIĘ DZIEJE? Clement Lenglet wybił dośrodkowanie z rzutu wolnego prosto pod nogi Radoji. Pomocnik uderzył z powietrza, piłka odbiła się rykosztem od Sergio Busquetsa i zmyliła bramkarza Barcelony. 3:1 dla Levante!

40
20
8
7
9
67'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

1
1
1
2
2
66'

FC Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Ansu Fati.

4
2
1
65'
65'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

6
4
1
4
65'

To mogła być trzecia bramka! Levante jest w gazie! Przestrzelił w polu karnym Ruben Rochina.

3
1
3
63'

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Jose Campana.

Drugi celny strzał Levante - druga bramka! Campana szybko podał do Mayorala. Napastnik jeszcze przed polem karnym zdecydował, że uderzy z dystansu. Piłkarz Levante przymierzył, nim dobiegł do niego Pique i 2:1 dla gospodarzy.

33
22
9
10
14
62'

Levante UD. Schodzi: Enis Bardhi. Wchodzi: Ruben Rochina.

Ruben Rochina #16
1
2
1
1
60'

Gol! Strzelił Jose Campana. Asystował mu Jose Luis Morales.

Mamy remis! Wszystko zaczęło się od niecelnego wybicia Pique, które w środku boiska przejął rywal. W polu karnym z lewej strony Morales podał do Campani, a ten pewnie i mocno uderzył z kilkunastu metrów.

12
59'

Panowie... My rozumiemy, że jest długi weekend, ale czas zabrać się do roboty. Po przerwie jest jeszcze gorzej niż w pierwszej połowie. Dużo szarpanej gry i niedokładnych podań.

2
1
2
2
2
57'

Borja Mayoral nie zdążył do piłki zagranej z prawej strony od Jose Campani.

1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

2
1
3
54'

Borja Mayoral złapany na spalonym.

2
1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Enis Bardhi.

2
50'

Po tym meczu mogą być kontrowersje. Okazuje się, że przy akcji, po której sędzia podyktował rzut karny, Antoine Griezmann był na spalonym.

1
1
2
48'

Borja Mayoral urwał się na lewej stronie pola karnego. Napastnik oddał strzał, ale trafił w Frenkie De Jonga.

2
47'

Zbyt długo z piłką bawił się w polu karnym rywali Gonzalo Melero. Pomocnik powinien byl dośrodkować.