5
1
1
88'

Olaza uderzył z rzutu wolnego. Tym razem Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę na rzut rożny.

5
3
2
2
1
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

1
1
3
7
10
85'

Gol! Strzelił Sergio Busquets. Składna akcja Barcelony, piłka została wybita przed pole karne do Buquetsa, a ten uderzył z ok. 17 metrów. Bramkarz był zasłonięty i do piłki nie rzucił się. 4:1!

30
22
9
5
2
83'

Fernandez sam na sam z bramkarzem. Górą ter Stegen, ale po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

4
2
1
2
1
82'

Indywidualna akcja Luisa Suareza, strzał był jednak niecelny.

4
3
3
3
6
81'

Celta Vigo. Schodzi: Pape Diop. Wchodzi: Gabriel Fernandez.

wchodzi Wchodzi
Gabriel Fernandez #19
schodzi Schodzi
2
2
1
79'

Hugo Mallo powoli zbiera się z pola karnego Barcelony. Kapitan Celty ucierpiał po starciu z rywalem.

5
1
1
2
1
76'
75'

Kwadrans do końca. Barcelona uzyskała przewagę i szuka czwartej bramki. Celta już raczej nie wierzy, że może coś w sobotni wieczór zdziałać.

5
4
1
73'
72'

Dembele do Messiego, który wślizgiem starał się wbić piłkę do siatki, ale do niej nie doszedł.

2
2
1
6
3
71'

Barcelona gra spokojnie, goście powoli tracą siły.

5
1
1
2
1
67'

Celta rozgrywa piłkę daleko od bramki Barcelony. Goście nie potrafią zagrozić mistrzom Hiszpanii.

5
3
1
64'

Celta Vigo. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Brais Mendez.

3
1
4
1
2
61'

Messi do Griezmanna, Francuz znalazł się sam na sam z bramkarzem. Górą jednak Ruben Blanco!

2
58'

Gracze Celty szukają kontaktowego gola. Barcelona mając dwa gole przewagi pozwala wyszaleć się rywalowi.

1
5
55'

Kolejna akcja Celty. Lewą stroną w pole karne wpadł Sisto, uderzenie pewnie obronił bramkarz.

5
3
6
1
1
53'

Mocny strzał sprzed pola karnego Beltrana odbił Marc-Andre ter Stegen. Celta szuka jeszcze swojej szansy.

7
6
3
1
2
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergi Roberto.

3
1
2
4
5
51'

Próba Celty, strzał Sisto wprost w ręce bramkarza.

6
3
1
1
50'

Barcelona mocno weszła w 2. połowę. Rywale chyba nie będą w stanie wrócić do meczu.

1
4
1
48'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Wielki Leo Messi! Argentyńczyk uderzył z rzutu wolnego z ok. 23 metrów. Bramkarz rzucił się, ale nie był w stanie sięgnąć piłki. 3:1!

53
37
17
6
6
46'

Indywidualna akcja Dembele, strzał już jednak był niecelny.

6
1
2
3
6
46'
46'

Wracamy do meczu!

3
1
20:03

2
45+1'

Gol! Strzelił Lionel Messi. A teraz Messi z rzutu wolnego do siatki. Strzał z ok. 20 metrów, bramkarz nie mógł odbić spadającej piłki. 2:1!

50
32
11
2
5
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
3
2
4
2
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fran Beltran.

Fran Beltran #8
Celta Vigo
4
1
1
42'

Gol! Strzelił Lucas Olaza. Ależ przepięknie uderzył, urwał, przymierzył itd... Olaza. Strzał z rzutu wolnego z ok. 23 metrów Urugwajczyka był nie do obrony! 1:1!

20
40'

Żółtą kartkę za faul przed własnym polem karnym otrzymał Lionel Messi.

1
3
8
6
37'

Messi z bliska trafił do siatki po zagraniu Arthura. Sędzia słusznie zauważył, że futbolówka całym obwodem opuściła chwilę wcześniej plac gry. Wciąż 1:0.

1
1
2
6
3
35'

Barcelona utrzymuje się przy piłce, ale gospodarze wyraźnie oszczędzają siły.

2
1
4
2
2
32'

Z woleja z ok. 19 metrów uderzył Messi. Bramkarz na raty złapał piłkę.

2
30'

Dwa kwadranse za nami. Barcelona prowadzi, ale gra gospodarzy nie rzuca na kolana.

4
1
2
26'

Z rzutu wolnego z ok. 19 metrów obok słupka uderzył Aspas.

1
1
1
1
3
25'

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Samuel Umtiti.

1
1
1
5
5
23'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi uderzył lekko, bramkarz rzucił się w przeciwną stronę. 1:0!

49
33
12
5
5
23'
21'

Szybsza akcja Barcelony. Po dograniu z z boku ręką zagrał obrońca Celty Joseph Aido i sędzia wskazał na rzut karny!

5
5
2
1
20'

Barcelona na moment przejęła inicjatywę. Gospodarze wciąż bez więszego zagrożenia.

1
2
2
17'

Cały czas niewiele się dzieje. Gra jest wolna, piłka najczęściej rozgrywana jest w okolicach środka pola.

3
1
1
3
1
14'

Pierwsza akcja Barcelony. Z ok. 16 metrów płasko uderzył Messi, bramkarz pewnie złapał piłkę.

3
2
3
5
7
13'

Sisto dośrodkował z rzutu wolnego. Jednak źle i wprost w ręce bramkarza.

5
2
2
2
3
11'

Posiadanie piłki: 71% do 29% na korzyść Celty.

7
2
5
7
11
8'

Utrzymuje się przewaga Celty. Barcelona wciąż na własnej połowie. Taka taktyka?

1
1
7
5
5'

Akcja Celty, nieśmiało, wolno, bez ikry. Barcelona? Jeszcze jej nie ma na boisku.

5
4
4
2
6
3'

Bardzo szeroko ustawieni goście w pierwszych minutach. Utrudnia to Barcelonie konstruowanie akcji.