CD Leganes. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Guido Carrillo.

CD Leganes. Schodzi: Kenneth Omeruo. Wchodzi: Rodri Tarin.

5
1
1
79'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Po dośrodkowaniu z rogu piłka niefortunnie odbiła się od pięty Pereza i spadła pod nogi Vidala, a ten z bliska wpadkował futbolówkę do siatki. 1:2! Sędzia jeszcze sprawdził sytuację, ale wskazał na środek.

44
21
5
4
5
79'

Strzelał Ruben Perez, wprost w bramkarza.

6
5
2
2
4
78'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, jednak racji nie mieli.

4
4
2
2
1
74'

Barcelona konsekwentnie, ale cały czas wszystko dzieje się przed polem karnym Leganes.

4
4
3
1
71'

Sprzed pola karnego uderzał Rakitić, trafił jednak w rywala. Szuka zwycięskiej bramki Barcelona.

4
4
69'
6
2
1
1
1
65'

Z dystansu uderzał Suarez, piłka potoczyła się obok słupka.

6
3
1
1
64'

Barcelona po wyrównującym golu wciąż przeważa, ale nie potrafi wykreować sobie okazji do zdobycia gola na 2:1.

1
1
1
7
61'

CD Leganes. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Juan Soriano.

1
60'

Atak pozycyjny Barcelony, z którego jednak niewiele wynika.

6
57'
57'
56'

Dużo lepiej po przerwie prezentuje się Barcelona. Mistrzowie Hiszpanii w ataku. Z pola karnego płasko uderzał Messi, w zasięgu rąk bramkarza.

9
2
1
1
1
53'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Messi perfekcyjnie dograł z rzutu wolnego przed bramkę Leganes. W polu karnym niepilnowany był Suarez i głową wpakował piłkę do bramki! 1:1!

41
26
9
7
5
50'

Gospodarze chcieli wyprowadzić kontrę, ale niewiele z tego wyszło.

6
47'

Po dograniu z rog, głową uderzał Pique. Piłka odbiła się od słupka!

3
1
7
10
8
46'

3
45'

En-Nesyri starał się urwać rywalowi. Strzelił z pola karnego, obok słupka.

2
1
6
4
44'

Kontra Leganes, jednak miejscowym zabrakło boiska. Od bramki Barcelona.

6
2
1
41'

Mijają sekundy, minuty, a na boisku niewiele się dzieje. Barcelona wciąż nie wrzuciła wyższego przełożenia.

1
2
6
8
5
38'

Spokojne tempo w końcówce 1. połowie. Akcja gospodarzy, strzał Mesy potoczył się w kierunku bramkarza.

4
8
35'

Barcelona stara się rozbić defensywę rywala, ale ma z tym problem.

5
8
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

3
1
10
31'

Po dośrodkowaniu uderzał Suarez, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

1
30'

Gospodarze szans szukają w kontrach, jednak piłkarze Leganes grają zbyt nerwowo.

5
6
2
1
1
27'

Barcelona bije głową w mur. Goście nie potrafią wykreować sobie okazji bramkowej.

7
2
3
8
5
24'

En-Nesyri minął już z boku pola karnego bramkarza, ale zabrakło mu miejsca i piłka wyszła na aut.

6
10
5
3
3
23'

Messi prostopadle do Suareza, ten jednak w sytuacji sam na sam przegrał z bramkarzem. Napastnik zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

1
7
6
22'

Barcelona w końcu na dłużej pod polem karnym Leganes. Jednak wciąż bez okazji bramkowej.

6
7
2
2
3
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roque Mesa.

CD Leganes
7
8
5
2
2
19'

Po objęciu prowadzenia gracze Leganes bez większych problemów oddalili grę od własnej bramki.

1
1
2
7
7
16'

Oscar Rodriguez przedostał się z piłką w pole karne, uderzył z siedmiu metrów. Tuż obok bramki!

7
4
1
1
2
15'

Gracze Barcelony zaczynają sędziować. Tym razem Suarez upomniał arbitra.

10
8
6
3
4
14'

Messi chciał przedryblować rywali przed polem karnym, jednak przewrócił się. Sędzia nakazał grać dalej.

4
3
1
7
6
12'

Gol! Strzelił Youseff En-Nesyri. No, no, no. Mamy niespodziankę! En-Nesyri przebiegł z piłką kilka metrów, wpadł w pole karne. Następnie Marokańczyk przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę i uderzył w samo okienko. 1:0!

22
11'

Drugi strzał gospodarzy. Sprzed pola karnego słabo niecelnie uderzył En-Nesyri.

3
1
1
7
8'

Gracze Leganes spokojnie, gospodarze są świadomi z kim grają i nie mają zamiaru zbytnio się odsłaniać.

5
1
8
5'

Póki co wyrównane pierwsze minuty. Gra toczy się głównie w środku pola.

3
2
7
4
7
2'

Pierwszy strzał z meczu. Sprzed pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Martin Braithwaite.