Valencia CF
38' Carlos Soler 78' Carlos Soler
Real Madryt
77' Dani Carvajal 90+1' Luka Jović 90+5' Karim Benzema
1:1

Koniec. Remis, z którego bardziej cieszyć może się Real.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Cóż tam się działo! Po dograniu z rogu głową uderzał... Courtoisa, bramkarz gospodarzy cudem odbił piłkę. Po chwili do siatki dobił ją Benzema! 1:1!

Jović do bramki, ale zawodnik Realu był na spalonym. Gola nie ma!

Po błędzie obrony sam na sam z bramkarzem znalazł się Moreno, górą Courtois.

Żółtą kartkę otrzymał Luka Jović. Nie Valverde, ale ostatecznie Jović otrzymał kartkę. Tym zajmuje się VAR?

Sędzia doliczył 4 minuty.

Valencia. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Mouctar Diakhaby.

Sekundy i minuty upływają. Real nie potrafi wejść z piłką w pole karne gospodarzy.

Real rzucił się do ataku. Goście mają już jednak niewiele czasu na doprowadzenie do remisu.

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Luka Jović.

Bale uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur!

Gol! Strzelił Carlos Soler. Asystował mu Daniel Wass. Valencia objęła prowadzenie! Szybkie wyjście gospodarzy. Wass z pola karnego wycofał piłkę do Solera, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza. 1:0!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Real na połowie Valencii, goście jednak nie potrafią stworzyć sobie okazji do oddania uderzenia.

W końcu próba Realu. Sprzed pola karnego kilka metrów ponad bramką uderzył Kroos.

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Vinicius Junior.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Gareth Bale.

Thibaut Courtois wyszedł na czternasty metr i uprzedził napastnika gospodarzy.

Real cały czas bardzo wolno. Goście jakby byli pewni, że w końcu gola zdobędą.

Valencia. Schodzi: Jaume Costa. Wchodzi: Manu Vallejo.

Kolejny faul Wassa w meczu. Sędzia nie sięgnął po kartkę.

Valencia na moment zamknęła Real w jego polu karnym. Akcje gospodarze nie kończą jednak strzałami.

Groźnie pod bramką Realu, gości w ostatnim momencie uratował obrońca wybijając piłkę na rzut rożny.

Real nie potrafi po przerwie zagrozić gospodarzom. Królewscy dość wolno rozgrywają swoje akcje.

Valencia stara się być groźniejsza w ataku, szybciej przeprowadzać swoje akcje. Jednak to Real nadaje ton wydarzeniom na boisku.

Torres sam na sam z bramkarzem, ale zbut mocno wypuścił sobie piłkę i uderzył wprost w Courtoisa!

Wracamy do meczu!

Przerwa. Póki co bez goli w meczu Valencii z Realem.

Zbliżamy się do przerwy. Real nie potrafi poważniej zagrozić Valencii. Mecz się wyrównał.

Jesteśmy coraz bliżej przerwy. Niewiele dzieje się na boisku.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Soler.

Ferran Torres uprzedził bramkarza, jednak jego strzał głową minął bramkę!

Momentami sporo chaosu na boisku. Pilkarze starają się grać szybko, ale to sprawia, że są niedokładni.

Cały czas optyczną przewagę posiadają gospodarze. W meczu wciąż jednak bez goli.

Nerwowo robi się na boisku. Miejscowi fani mają pretensje do sędziego, domagają się kartek.

Dobre tempo meczu. Obydwa zespoły szukają premierowego trafienia. Wiele się dzieje na murawie.

Do dośrodkowania doszedł Rodrygo Goes, ale zamiast mocno uderzyć niemal podał piłlkę głową bramkarzowi.

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Modrić. Piłka przeleciała obok bramki.

Torres znalazł sobie miejsce na oddanie strzału. Uderzył jednak zbyt lekko i bramkarz pewnie interweniował.

Odważniej Valencia. Strzelał Wass, ale wcześniej był na spalonym.

Do dośrodkowania z prawej strony doszedł Benzema. Strzał głową z sześciu metrów minął bramkę o metr!

Najgroźniejszy strzał w meczu. Z dystansu płasko przymierzył Kroos, Domenech zdołał zbić piłkę do boku.

Kolejna próba Realu. Z ok. 15 metrów płasko uderzał Benzema. Wprost w bramkarza.

Optyczna przewaga Realu. Valencia cofnięta. Przed momentem z dystansu ponad bramką uderzał Nacho.

Mocny strzał Valverde, bramkarz Valencii zdołał odbić piłkę!

Pierwsza odważniejsza próba gospodarzy. Wszystko zakończyło się przed polem karnym. Złe podanie zepsuło akcję.

Rodrygo Goes padł w polu karnym gospodarzy. Momentalnie znalazło się przy nim kilku graczy Valencii, którzy po swojemu chcieli mu wyjaśnić , że tak robić nie ma prawa.