Alaves. Schodzi: Aleix Vidal. Wchodzi: Oliver Burke.

Deportivo Alaves
4
2
83'

Barcelona pozwala gościom rozgrywać piłkę na własnej połowie, ale dość daleko od pola karnego.

4
79'
ZMIANA
78'

Barcelona kontroluje przebieg meczu. Goście już się poddali.

1
1
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Mocny strzał Suareza, bramkarz wyczuł intencje snajpera, ale piłki nie zdołał odbić. 4:1!

23
11
2
1
3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Aguirregabiria.

Martin Aguirregabiria #21
6
5
2
2
2
74'

Sędzia podyktowal rzut karny!

5
5
2
2
2
73'

Jeszcze mamy analizę VAR. Czy w polu karnym doszło do zagrania ręką?

3
2
72'

Vidal do Suareza, Urugwajczyk trafił w obrońcę, co uratowało zespół gości.

2
70'
ZMIANA

Alaves. Schodzi: Wakaso Mubarak. Wchodzi: Joselu.

3
2
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Kilka podań przed polem karnym gości. Piłkę otrzymał Messi i uderzył lewą nogą nie do obrony! 3:1!

29
14
7
5
6
67'

Żółtą kartkę otrzymał Wakaso Mubarak.

3
3
2
3
3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Samuel Umtiti.

3
3
1
2
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleix Vidal.

1
4
2
2
65'

Kontaktowy gol dodał pewności siebie gościom. Deportivo czuje, że meczu z Barceloną nie musi przegrać.

2
2
1
2
61'

Po dograniu z rog tuż obok bramki uderzał Duarte. Piłka otarła się o słupek!

2
2
2
3
60'

Aleix Vidal w polu karnym. Dlaczego nie uderzał? Powinien być remis!

2
2
2
3
58'

Marc-Andre ter Stegen przed polem karnym, bramkarz źle wybił piłkę. Starał się to wykorzystać rywal, ale golkiper uratował zespół.

3
5
57'

Jeszcze trwały analizy VAR. Chodziło o ewentualny wcześniejszy faul. Gol został uznany.

3
3
2
2
4
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pere Pons. Asystował mu Ruben Duarte. Robi się ciekawie! Z lewej strony dośrodkował Duarte, a wchodzący z drugiej linii Pons głową wpakował piłkę do bramki. 2:1!

9
53'
ZMIANA

Alaves. Schodzi: Javier Munoz. Wchodzi: Luis Rioja.

wchodzi Wchodzi
Luis Rioja #11
schodzi Schodzi
Javier Munoz #15
2
51'

Messi do Griezmanna, ten do bramki. Gola jednak nie ma. Francuz był na spalonym.

1
2
48'

Od początku 2. połowy przeważa Barcelona. Goście już leżą na ziemi i nie zamierzają swojej sytuacji zmieniać.

4
1
1
46'

Gramy po przerwie.

4
45'

Sędzia doliczył minutę, ale pogramy na pewno dłużej.

4
1
1
1
2
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Luis Suarez. Odegranie na prawo do Vidala, a ten mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. 2:0!

22
13
4
2
4
42'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Barcelona prowadzi 1:0. ale powinna dużo wyżej.

3
2
39'

Powinno być 2:0. W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Messiego, Argentyńczyk uderzył w kierunku dalszego słupka. Minimalnie niecelnie!

2
1
3
5
37'

Griezmanna odgrywał do Suareza, ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

2
3
36'

Kilka cierpkich słów przekazał sędziemu Suarez. Dobrze, że go nie pogryzł.

3
5
1
35'

Kolejna groźna akcja Barcelony, obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
2
2
32'

Groźnie zapowiadała się kontra gości. Sędzia przerwał grę, dopatrując się zagrania ręką.

4
1
1
28'

Mubarak uderzał z pola karnego, daleko od celu.

5
3
27'

Goście dłużej zaczęli utrzymywać się przy piłce. Do pola karnego Barcelony droga jednak bardzo daleka.

5
3
1
25'

Kolejny raz na spalonym został złapany Vidal.

1
3
4
22'

Buaquets do Vidala, ten jednak nie potrafił przejąć piłki.

2
1
1
20'

Cały czas piłkę rozgrywa Barcelona. Czekamy na kolejne trafienia.

6
4
1
2
17'

Griezmann padł w polu karnym gości, sędzia nkazał grać dalej. Kibice Barcelony są co najmniej źli.

4
3
2
3
5
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Luis Suarez. To była kwestia czasu. Suarez z prawej strony do Griezmanna, Francuz strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości. 1:0!

33
16
9
4
6
13'

Barcelona szuka premierowego trafienia. Goście w głębokiej defensywie.

4
3
10'

Messi z bliska do bramki, ale gola nie ma. Najlepszy piłkarz świata na spalonym.

3
3
3
5
7
9'

Wyraźna przewaga Barcelony. Na bramkę gości sunie atak za atakiem.

4
3
7'

Vidal efektownie uderzał z kilku metrów. Bramkarz obronił. Po chwili sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

3
1
1
1
5'

Od początku przeważa Barcelona. Gośie ustawieni na własnej połowie.

5
2
1
2'

Już było groźnie pod bramką gości. Piłkarzom Deportivo udało się wyjść cało z opresji.