Primera Division: 35. kolejka
08 lip 2020 22:00
90+6'

Po dośrodkowaniu Espinoza uderzał głową, ale piłka poszybowała tuż ponad bramką.

5
2
2
1
1
90+4'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał David Lopez.

Espanyol Barcelona
7
3
1
1
1
90+3'

Barcelona broni się, rywale szukają punktu w derbach.

5
2
2
90+2'

FC Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Roland Araujo.

4
90+1'

Uderzał Darder, piłka trafiła w obrońcę i wyszła na rzut rożny.

4
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

7
1
1
1
90'

De Tomas huknął z dystansu, Marc-Andre ter Stegen sparował piłkę na rzut rożny.

6
5
3
2
3
89'

Orlikowe granie otłuszczonych czterdziestolaktów? Nie, to końcówka meczu La Liga. Niewiele się dzieje.

4
1
1
1
1
87'

Do uderzenia doszedł Raul de Tomas, piłkę pewnie złapał Marc-Andre ter Stegen.

2
2
2
86'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Marc Roca. Wchodzi: Lei Wu.

4
1
1
85'

Mocna wrzutka w pole karne Barcelony, nikt jednak piłki nie przejął.

4
1
2
1
82'
81'

Niewiele ponad dziesięć minut do końca. Prowadzenie Barcelony, ale rywale nie zamierzają godzić się z wynikiem i swojej szansy jeszcze szukają.

4
1
78'

Sędziemy zachciało się pić. Mamy krótką przerwę.

5
3
1
77'

Po rzucie rożnym dla Espanyolu zamieszanie pod bramką Barcelony, ale gospodarzom udało się wybronić.

2
2
1
74'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Adri Embarba. Wchodzi: Víctor Campuzano.

1
71'
68'

Dogranie do Messiego, ten uderzył z woleja. Bramkarz świetnie interweniował, po chwili wpadl na słupek.

2
1
2
1
4
66'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Fernando Calero. Wchodzi: Sergi Darder.

Fernando Calero #24
2
3
63'

Gospodarze bardzo wolno rozgrywają piłkę. Oni swoje już zrobili, Espanyol jak na razie bezsilni.

1
59'

Barcelona prowadzi, ma mecz pod kontrolą. Rywale nie potrafią znaleźć sposobu na zaskoczenie gospodarzy.

5
1
1
2
56'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Alba do Griezmanna, ten wycofał do Messiego. Strzał został zablokowany, ale piłka trafiła pod nogi Suareza, a ten z kilku metrów pewnie trafił do bramki. 1:0!

FC Barcelona
35
12
5
6
13
54'

Do uderzenia głową doszedł Antoine Griezmann, strzał był jednak bardzo anemiczny.

3
3
1
3
4
53'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Pol Lozano. Zmiana decyzji. Gramy po dziesięciu!

Pol Lozano #26
16
12
7
7
13
53'

Sędzia biegnie do monitora. Kolejne "czerwo"? Gerard Pique jest opatrywany.

2
2
1
3
4
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pol Lozano.

4
1
1
1
52'

Reasumując: przez niemal całą 2. połowę Barcelona będzie grała w osłabieniu.

3
3
1
1
2
50'

Czerwoną kartkę otrzymał Ansu Fati. Zmiana decyzji! Fati wyleciał z boiska.

18
9
5
10
15
49'

Po wejściu Fatiego problemy ma Calero. Młody zawodnik Barcelony otrzymał żółtą kartkę, a mógł wylecieć z boiska.

8
7
5
5
5
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ansu Fati.

5
4
1
4
4
47'

Próba wyjścia gości, pilka jednak odskoczyła Embarbie. Od bramki gospodarze.

1
1
1
1
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

3
1
46'

FC Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Ansu Fati.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Raul de Tomas.

2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
2
2
2
44'

Kontra Espanyolu, najpierw po dograniu Clement Lenglet omal nie pokonał własnego bramkarza. Marc-Andre ter Stegen nogą odbił piłkę, po chwili w zewnętrzną część słupka uderzył Didac Vila Rossello!

4
1
2
2
7
41'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Marc-Andre ter Stegen obronił uderzenie, wcześniej jednak był gwizdek sędziego. Faul w ataku.

3
3
3
3
38'

Sprzed pola karnego dogrywał Messi, ale do nikogo. Od bramki goście.

1
1
4
4
35'

Przerwa na spożycie. Wody i innych napojów.

6
2
1
34'

Dwa dogrania piłkarzy Barcelony z pola karnego. Za każdym razem piłka była blokowana.

1
3
2
32'

Rakitić dogrywał niemal z linii końcowej, piłkę wybił obrońca.

3
28'

Gra cały czas toczy się głównie na połowie gości. Barcelona jeszcze bez klarownej okazji na gola.

4
1
1
1
25'

Suarez miał przed sobą już tylko bramkarza. Snajper naciskany przez obrońców chciał uderzyć ponad golkiperem, ale ostatecznie dobrze interweniował defensor.

2
4
10
25'

Mało się dzieje w początkowej fazie spotkania. Barcelona przeważa, ale gra dość wolno. To odpowiada rywalom.

1
1
2
3
22'

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów. Piłka poszybowała metr ponad poprzeczką.

1
2
1
2
2
20'

Embarba zagrywał z rzutu wolnego, nikt jednak do piłki ne doszedł.

3
1
2
1
18'

Akcja Messiego, który po rajdzie dogrywał piłkę w pole karne. Nikt do niej jednak nie doszedł.

1
1
1
5
2
16'

Drugi wypadł Espanyolu, sprzed pola karnego uderzał Roca, trafił jednak w nogę obrońcy.

3
4
3
2
4
13'

Miejscowi cały czas spokojnie, cierpliwie. Póki co bez okazji, wszak to Espanyol powinien prowadzić.

1
2
1
3
10'

Zagranie z własnej połowy do Embarby, ten uciekł obronie i w sytuacji sam na sam z dość trudnej pozycji dał wykazać się bramkarzowi. Marc-Andre ter Stegen nogą odbił uderzenie!

11
7
3
2
3
9'

Suarez doszedł z piłką do linii końcowej i wycofał do partnera. Futbolówkę przejęli rywale, a sędzia przerwał grę. Podający wcześniej spalił.

1
1
4
8'

Espanyol chciał wyprowadzić kontrę. Goście wywalczyli aut na wysokości pola karnego i z faktu są bardzo zadowoleni.

1
1
3
6'

Spokojni, pewni siebie gospodarze. Cały czas przeważa FC Barcelona, rywal zamurował się.

4
1
1
3'

Od pierwszego gwizdka pana sędziego Barcelona na połowie Espanyolu. Gospodarze szybko chcą pozbawić rywala złudzeń.