Liga Europy: III runda eliminacyjna, rewanże

11
9
15
88'

Aleksandar Vuković nieśmiało uśmiecha się. Jego drużyna jeszcze trochę zabawi w europejskich pucharach.

47
14
3
3
9
86'

Carlitos zameldował się na placu! Efektem dwójkowej akcji z Sandro Kulenoviciem było przyblokowane uderzenie w boczną siatkę. Legia Warszawa nie wykorzystała też szansy na pokonanie bramkarza po rzucie rożnym.

3
1
5
7
12
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandros Katranis za faul na Dominiku Nagym.

5
83'

Atromitos. Schodzi: Apostolos Vellios. Wchodzi: Clarck N'Sikulu.

7
82'

Dominik Nagy kazał wbiec wszystkim wysokim zawodnikom Legii Warszawa w pole karne, po czym zdecydował się na solowe rozwiązanie. Strzał Węgra z rzutu wolnego po ziemi w bramkarza.

1
5
1
1
6
81'

Faul Alexandrosa Katranisa na Sandro Kulenoviciu blisko narożnika pola karnego Atromitosu.

6
1
3
79'

Pewnym krokiem w kierunku IV rundy eliminacji Ligi Europy. Warto podkreślać, że Legia nadal na zero z tyłu w europejskich pucharach.

16
13
2
3
7
77'

Legia. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Carlitos.

22
10
4
3
4
76'

Głośni kibice Legii Warszawa. Miejscowi fani również coś nucą, ale już bez przekonania, podobnie jak ich ulubieńcy na murawie.

13
9
1
1
3
74'

Javier Umbides sprawdził czujnosć Radosława Majeckiego. Trochę zbyt delikatne było to uderzenie, żeby zaskoczyć młodego Polaka.

10
4
2
2
3
72'

Przedstawiciel PKO Ekstraklasy na połowie przeciwnika. Zagrożenie ze strony Atromitosu wydaje się być coraz mniejsze.

11
5
2
1
2
70'

Sektor gości w Atenach.

11
3
3
4
7
69'

Atromitos. Schodzi: Madson. Wchodzi: Javier Umbides.

Javier Umbides #8
Madson #15
1
1
1
1
68'

Legia. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Dominik Nagy.

66'

Farley uderzył zza pola karnego metr obok spojenia słupka z poprzeczką. Rzucił się Radosław Majecki, ale nie musiał interweniować. Nieznaczne pudło zawodnika Atromitosu.

7
5
2
1
2
65'

Piłka po dośrodkowaniu Pawła Stolarskiego została sprzątnięta przez bramkarza Atromitosu.

1
63'

Walerian Gwilia strzelił z kilkunastu metrów i to było niebezpieczne. Z trudem interweniował Balazs Megyeri. Posypały się po przerwie celne uderzenia Legionistów. Już cztery, a Radosław Majecki nudzi się między słupkami.

10
3
2
1
3
62'

Legia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Mateusz Wieteska.

8
2
2
1
1
60'

Lepsza jest w kwadransie po przerwie drużyna z Warszawy. Swobodniej gra w ofensywie. Atromitos był w tym meczu najbliżej gola po stałym fragmencie gry.

6
3
3
4
2
59'

5
4
1
2
3
58'

Atromitos. Schodzi: Tal Khila. Wchodzi: Roland Ugrai.

2
56'

Będzie zmiana po stronie gospodarzy.

5
5
2
3
4
54'

Zobaczymy, czy Atromitos ma dość, czy jeszcze zaproponuje serię niebezpiecznych ataków.

6
3
1
3
3
53'

Atromitos potrzebuje trzech goli do awansu. Walerian Gwilia w kluczowej roli przy obu trafieniach gości.

19
11
2
1
3
51'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Asystował mu Marko Vesović.

Legia coraz bliżej awansu! Drugi gol wicemistrza Polski w Atenach! Walerian Gwilia dorzucił bramkę do wcześniejszej asysty. Trudne, ale co najważniejsze skuteczne uderzenie z ostrego kąta. Sprowadzony latem do stolicy Polski pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Marko Vesovicia. Przysnęła obrona Atromitosu, nie naprawił jej błędu bramkarz i jest 2:0 dla Legionistów. Świetny wynik.

180
86
24
20
30
49'

Drugi celny strzał Legii Warszawa. Sandro Kulenović uderzył po ziemi banalnie dla bramkarza Atromitosu.

15
7
3
4
9
48'

Luis Rocha chciał uruchomić Marko Vesovicia. Podanie zostało przerwane przez zawodnika w niebieskim stroju.

7
3
46'

Piłka ponownie w grze.

5
1
1
1
komentarz

8:4 dla Legii w strzałach, 1:1 w uderzeniach celnych. Przewaga w statystyce posiadania piłki Atromitosu, ale nic konkretnego nie dała. Poza nią grecki zespół jest lepszy tylko w rzutach rożnych. Czekamy na drugą połowę.