Liga Europy: III runda eliminacyjna, rewanże
15 sie 2019 20:45
komentarz

2
komentarz

Pierwszy mecz już 22 sierpnia. Legia podejmie Rangersów u siebie. Tydzień później odbędzie się rewanż na Ibrox Stadium w Glasgow.

2
2
2
2
2
90+2'

Artem Dovbyk zabawił się z obrońcami Rangersów na skraju pola karnego i oddał strzał, który minął słupek bramki Allana McGregora.

1
90'

Tym razem to Jermain Defoe dostał piłkę w pole karne. Napastnik z ogromnym doświadczeniem w Premier League oddał strzał, który udało się zablokować rywalowi.

4
1
1
1
1
88'

Nieudana akcja Rangersów na prawej stronie. Jermain Defoe próbował wypuścić w polu karnym Jamesa Taverniera, ale obrońca został zablokowany przez rywala i nie zdążył do piłki.

1
1
1
1
1
86'

Kilka minut do końca podstawowego czasu gry, a Rangersi atakują dalej. Jordan Jones na raty dogrywał z prawej strony. Piłkę przejął w polu karnym w końcu Scott Arfield, ale jego strzał piętą nie postraszył Jespera Hansena.

1
1
1
1
1
82'

Morelos po ostatniej akcji dopiero teraz podniósł się z murawy. Napastnik zmierza do ławki rezerwowych w asyście medyków.

1
1
1
1
1
82'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Sory Kaba. Wchodzi: Artem Dovbyk.

1
81'
ZMIANA
80'

Kolejna szansa Rangersów. Piłkę w ostatniej chwili przejął Alfredo Morelos i ostatkiem sił uderzył na bramkę. Napastnik wywalczył rzut rożny.

1
1
1
1
1
79'

Indywidualna akcja Jordana  Jonesa. Pomocnik holował piłkę lewą stroną i oddał niebyt mocny strzał z dystansu.

1
1
1
1
1
78'

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sory Kaba za faul na bramkarzu. Napastnik zapędził się w walce o piłkę zagraną z prawego skrzydła.

4
1
1
74'

Duńczycy złapali wiatr w żagle. Na lewej stronie walczy Gustav Wikheim. Norweg próbował dograć do Evandera, ale Brazylijczyka zablokowali w polu karnym rywale.

2
1
70'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Mikael Anderson. Wchodzi: Tim Sparv.

Tim Sparv #3
Mikael Anderson #34
1
1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Evander. Asystował mu Awer Mabil.

Midtjylland zdobyło honorową bramkę po szybkiej akcji. Mabil celnie dograł w pole karne, Evander znalazł miejsce między obrońcami Rangersów i z pierwszej piłki pokonał McGregora.

Evander #10
6
2
2
2
1
69'
ZMIANA

Rangers. Schodzi: Sheyi Ojo. Wchodzi: Jordan Jones.

Sheyi Ojo #11
2
2
3
2
2
68'
ZMIANA

Rangers. Schodzi: Ryan Jack. Wchodzi: Greg Docherty.

Greg Docherty #23
Ryan Jack #8
1
1
67'

Zagranie w pole karne Rangersów. Sory Kaba nie poradził sobie z piłką, którą kolega zagrał mu za plecy.

1
1
1
1
66'

Alfredo Morelos nie odpuszcza. Napastnik minął na prawej stronie Rasmusa Nicolaisena, ale nie zdążył utrzymać piłki, która wyszła na aut bramkowy.

1
1
64'

Gustav Wikheim próbował dośrodkować z lewej strony. Piłkę wybił na rzut rożny Ryan Jack.

1
60'

Duńczycy w natarciu. Mabil trafił w boczną siatkę!

2
1
58'

Świetna interwencja Allana McGregora. Gustav Wikheim dostał podanie w pole karne z prawej strony i z kilku metrów uderzył na bramkę. Doświadczony bramkarz obronił strzał napastnika Midtjylland.

2
57'

Jazda w drugą stronę i swój rzut rożny wywalczyli Rangersi. Szkoci rozegrali na krótko. Steven Davis dostał piłkę i zbyt głęboko dograł w pole karne.

1
1
1
1
1
55'

Duńczycy naciskają na rywali. Wywalczyli rzut rożny, z którym poradzili sobie Szkoci. Szybkie wybicie poza pole karne i oddalenie zagrożenia od własnej bramki.

1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Scholz.

Alexander Scholz #14
1
1
1
50'

Duńczycy mogli zdobyć bramkę kontaktową. Gustav Wikheim przechytrzył Jamesa Taverniera i oddał strzał na bramkę. Broni Allan McGregor.

1
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alfredo Morelos. Asystował mu Sheyi Ojo.

Znakomicie układa się w tym meczu współpraca na linii Ojo - Morelos. Anglik po raz drugi zagrał ze skrzydła do Kolumbijczyka w pole karne i mamy 3:0 dla Rangersów.

3
47'

Rangersi oddali inicjatywę rywalom w pierwszych sekundach drugiej połowy. Ataki Midtjylland nieudane, Duńczykom we znaki daje się niedokładność i braki jakościowe.