4
1
1
90'

Piłka w bramce Łukasza Skorupskiego po strzale Cristiano Ronaldo. Nie ma gola. Gianluca Rocchi nie mógł wskazać na środek boiska z powodu wcześniejszego spalonego Douglasa Costy.

1
1
5
86'

Po festiwalu zmian pozostało jeszcze kilka minut rywalizacji. Bologna FC na połowie Bianconerich, ale krąży piłka, od czasu do czasu ktoś odda uderzenie, ale Wojciech Szczęsny już raczej nie zmęczy się w swoim pierwszym występie po restarcie calcio.

4
2
2
2
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za ostre przewinienie na granicy czerwonego kartonika.

Juventus FC
5
2
3
2
2
82'

Bologna FC. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Andrea Poli.

3
1
1
1
1
82'

Bologna FC. Schodzi: Riccardo Orsolini. Wchodzi: Musa Juwara.

1
82'

Bologna FC. Schodzi: Nicola Sansone. Wchodzi: Gianmarco Cangiano.

Gianmarco Cangiano #29
3
1
1
1
1
79'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Douglas Costa.

2
1
2
3
2
78'

Wojciech Szczęsny uruchomiony podaniem przez Juana Cuadrado. Tym razem reprezentant Polski nie kombinował i nie podpalił sytuacji we własnym polu karnym. Po prostu wyekspediował futbolówkę jak najdalej potrafił.

4
1
1
1
1
75'

Bologna FC. Schodzi: Roberto Soriano. Wchodzi: Nicolas Dominguez.

Nicolas Dominguez #8
3
2
1
1
3
73'

Cristiano Ronaldo ułożył sobie piłkę na stopie przed polem karnym gospodarzy. Uderzenie Portugalczyka, po ziemi, metr obok bramki strzeżonej przez Łukasza Skorupskiego. CR7 chciałby zdobyć gola z ruchomej piłki, ale cały czas czegoś brakuje.

5
2
2
3
6
70'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Aaron Ramsey.

3
2
3
3
3
70'

Juventus. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za przewinienie taktyczne.

2
1
1
1
2
66'

Juventus. Schodzi: Mattia De Sciglio. Wchodzi: Danilo.

5
5
4
5
5
65'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia De Sciglio za zbędne komentarze.

3
2
2
2
3
64'

Mattia de Sciglio złapał się za udo i Maurizio Sarri będzie zmuszony do wprowadzenia zmiennika za kontuzjowanego obrońcę.

3
3
4
3
3
64'

Bologna FC przejęła inicjatywę w ostatnich minutach i zorganizowała festiwal stałych fragmentów gry. Trochę chaosu w polu karnym Bianconerich, ale Wojciech Szczęsny może być dumny ze skuteczności swoich defensorów.

4
2
2
2
3
61'

Gospodarze wrócili na boisko z szatni. Riccardo Orsolini dostał piłkę blisko pola karnego i tym razem znalazł miejsce do oddania uderzenia. Futbolówka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Wojciecha Szczęsnego.

3
3
3
3
5
58'

Niebezpiecznie po zagraniu z rzutu rożnego. Dośrodkowanie przepuszczone przez Rodrigo Palacio do Musy Barrowa, któremu w ostatnim momencie oddanie strzału utrudnił Mattia de Sciglio.

2
2
2
2
2
57'

Bologna FC. Schodzi: Mattias Svanberg. Wchodzi: Rodrigo Palacio.

Mattias Svanberg #23
2
2
2
2
2
56'

Coraz trudniej nadążyć za kolejnymi atakami podopiecznych Maurizio Sarrego. Chyba po dwóch golach nie zarządzili sobie w szatni hamowania. Z kolei Bologna FC jeszcze w katakumbach Stadio Renato dall'Ara.

2
2
2
2
2
53'

Federico Bernardeschiego tym razem nie bawił się w poszukiwanie żadnego kompana z zespołu. Akcja indywidualna Włocha zakończona atomowym strzałem z kilkunastu metrów w słupek! Fura szczęścia Łukasza Skorupskiego.

3
3
3
3
3
52'

Podanie Federico Bernardeschego na wolne pole do nieobstawionego w szesnastce Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Bianconerich chciał w sytuacji sam na sam dziobnąć piłkę obok Łukasza Skorupskiego do siatki, ale ominął oba cele.

1
1
1
1
1
51'

Juventus FC w kolejnym rozegraniu po zablokowaniu strzału przeciwnika. Każda minuta, przez którą Bianconeri będą obcować z piłką, to minuta mniej szans Bologni FC na zdobycie gola kontaktowego.

3
3
3
3
3
49'

Łukasz Skorupski powstrzymał piłkę sunącą po murawie w kierunku bramki Bologna FC po chaotycznym i pozbawionym pomysłu wstrzeleniu Federico Bernardeschiego.

2
2
2
2
2
46'

Druga połowa i Juventus FC powrócił na boisko z zamiarem dowiezienia korzystnego wyniku. Ekipa z Bolonii postara się jeszcze coś zmienić. Może inspiracją będzie UC Sampdoria z niedzielnego spotkania z Interem Mediolan.

2
2
2
2
3
komentarz

Stara Dama konsekwentnie w kierunku zwycięstwa.

3
2
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Bologna FC?
5
45+1'

Wrzutka z rzutu wolnego poskromiona przez Wojciecha Szczęsnego. Jeszcze uderzenie Mattiasa Svanberga z dystansu obok bramki strzeżonej przez byłego golkipera AS Roma.

1
1
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
1
1
45'

Riccardo Orsolini był na linii pola karnego i dwukrotnie przekładał tam sobie futbolówkę. Leonardo Bonucci wiedział, co się święci i zablokował młodego Włocha. Głośne gratulacje od Wojciecha Szczęsnego dla środkowego defensora Juventusu.

3
2
2
41'

Po drugim golu piłkę przechwyciła Bologna FC. Jeszcze jest kilka minut, ale mało wskazuje na to, że Rossoblu poprawią wynik w pierwszej połowie. Było co prawda nieźle wyglądające uderzenie, ale obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
1
2
2
39'

Paulo Dybala i 2:0 dla Juventusu!

6
3
1
36'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Federico Bernardeschi.

Ładna asysta, jeszcze ładniejsze uderzenie, a może na odwrót i to dogranie było piękniejsze. Trudno ocenić, ale fakty są takie, że Federico Bernardeschi uruchomił krzyżakiem Paulo Dybalę, a Argentyńczyk pokonał Łukasza Skorupskiego strzałem zza pola karnego. Juventus FC jest coraz bliżej zgarnięcia kompletu punktów.

35'

Wojciech Szczęsny tak nudzi się, że postanowił dostarczyć sobie trochę wrażeń i porcji adrenaliny. Gary Medel mógł oddać uderzenie do odsłoniętej przez Polaka bramki, ale kopnął piłkę tak anemicznie, że skończyło się bez katastrofy dla Bianconerich.

1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Soriano za ostre przewinienie na Miralemie Pjaniciu.

1
1
2
34'

Nie jest to konfrontacja obfitująca w celne uderzenia. Może i chęci do ataku nie brakuje po obu stronach boiska, jednak fakty są takie, że Łukasz Skorupski interweniował raz, a Wojciech Szczęsny nie ma specjalnie nic do roboty w bramce lidera.

1
1
1
30'

Gianluca Rocchi odwiedził ławkę rezerwowych Juventusu FC i odesłał jednego ze współpracowników Maurizio Sarrego na trybuny. Tam będzie mógł przymyśleć swoje awanturnicze zachowanie i używanie niewyparzonego języka.

1
1
3
1
1
28'

Po zmianie wyniku podopieczni Maurizio Sarrego postanowili pograć na utrzymanie piłki na połowie przeciwnika. Beznadziejne, juniorskie zachowanie Stefano Denswila podcięło skrzydła gospodarzom.

2
1
1
1
1
25'

Cristiano Ronaldo dał prowadzenie Bianconerim! 0:1 w Bolonii.

9
5
2
1
23'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Tym razem gwiazdor Juventusu FC nie pozwolił sobie na błąd jak w półfinałowym rewanżu Coppa Italia z AC Milanem. Cristiano Ronaldo oddał uderzenie z rzutu karnego do siatki po zmyleniu Łukasza Skorupskiego. 21. mecz reprezentanta Polski z minimum jednym straconym golem. Stara Dama przerwała niemoc w ofensywie.

26
14
4
5
6
22'

Sędziowie rozważali podyktowanie rzutu karnego po faulu Stefano Denswila na Matthijsie de Ligcie. Będzie jedenastka dla zespołu z Turynu po przejrzeniu powtórek!

2
1
1
1
1
19'

Podobna liczba ataków po obu stronach boiska. Z korzyścią dla widowiska podopieczni Sinisy Mihajlovicia grają z wysoko podniesionymi głowami oraz bez kompleksów i jeżeli tak pozostanie, będzie interesująco.

4
2
2
17'

Po przewinieniu na Cristiano Ronaldo sam poszkodowany zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Próba Portugalczyka w jego stylu, czyli albo w mur albo wysoko w powietrze. Tym razem drugi wariant Cristiano Ronaldo.

3
1
1
1
4
13'

Kolejna szansa na zagrożenie Wojciechowi Szczęsnemu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tym razem za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Musa Barrow, którego dośrodkowanie zostało wyekspediowane przez obrońców Juventusu FC.

1
1
1
1
1
11'

Matthijs de Ligt interweniował we własnym polu karnym po wrzutce. Po wybiciu reprezentanta Holandii gospodarze mieli jeszcze korner, ale przeciągnięte dośrodkowanie nie wymagało nic ponad odprowadzenie wzrokiem poza boisko.

3
1
9'

Po przeciwnej stronie boiska dotychczas jedna zablokowana próba zatrudnienia Wojciecha Szczęsnego przez Musę Barrowa. Początek konfrontacji generalnie wyrównany i podopieczni Sinisy Mihajlovicia starają się wychodzić wysoko.

4
2
7'

Łukasz Skorupski interweniował jako pierwszy w pojedynku reprezentacyjnych bramkarzy. Zawodnik z Bolonii poradził sobie z kąśliwym uderzeniem Cristiano Ronaldo, który zamierzał pokonać Polaka z kilkunastu metrów.

3
1
1
1
3'

Ekipa ze Stadio Renato dall'Ara w czerwono-czarnych strojach jak przystało na Rossoblu. Również Juventus FC w biało-czarnych koszulkach adekwatnych do przydomka Bianconeri.

1
1
1
1
1
21:00

Łukasz Skorupski i Wojciech Szczęsny w podstawowych składach swoich drużyn.

7
3
1
18:50

W sobotę i w niedzielę ligowcy nadrobili nagromadzone z powodu epidemii zaległości.

18:50

Klub z Turynu rywalizuje o mistrzostwo Włoch głównie z Lazio oraz z Interem Mediolan. Nad przeciwnikiem z Rzymu lider ma w tabeli punkt przewagi, a nad zespołem z Lombardii sześć.

1
18:50

Juventus FC spróbuje odnieść przekonujące zwycięstwo. Ostatnie dni minęły w Turynie na nieustannych atakach medialnych na Maurizio Sarrego, który przegrał już finały Pucharu oraz Superpucharu Włoch.

2
18:50

Sinisa Mihajlović przed pojedynkiem z najsilniejszym klubem calcio.

1
1
18:50

Stara Dama nie rzuciła na kolana swoim futbolem zaprezentowanym w półfinałowym rewanżu i w finale Pucharu Włoch. Dwukrotnie zremisowała bezbramkowo i ostatecznie trofeum uciekło jej wskutek porażki z SSC Napoli w konkursie rzutów karnych.

2
18:50

Bologna FC zagra po raz pierwszy po ponad trzymiesięcznej przerwie w rozgrywkach. Drużyna ze Stadio Renato dall'Ara znajduje się na 10. miejscu w tabeli. Nie potrafi zwyciężyć od trzech kolejek.

2
18:50

Na zakończenie poniedziałku w Serie A dojdzie do pojedynku na Stadio Renato dall'Ara. Bologna FC zmierzy się z mistrzem Włoch oraz liderem ligi Juventusem FC.