Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsey za przytrzymanie przeciwnika.

4
3
3
90+4'

Jeszcze jedna interwencja Wojciecha Szczęsnego już w doliczonym czasie. W sumie gospodarze z Sassuolo oddali już 12 uderzeń, więc reprezentant Polski miał tego wieczoru dłonie pełne roboty.

3
2
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Mehdi Bourabia za przytrzymanie przeciwnika.

1
2
3
1
90'

Mert Muldur rozegrał atak na skrzydle z Hamedem Juniorem Traore. Ostatecznie stamtąd poszybowała wrzutka, która została poskromiona przez odpowiednio ustawionego w polu karnym turyńczyków Matthijsa de Ligta.

1
1
1
1
1
90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

3
1
3
2
5
86'

US Sassuolo. Schodzi: Jeremie Boga. Wchodzi: Giacomo Raspadori.

1
85'

Ostatnie akcje w spotkaniu. Można zacząć martwić się o zawodników, ponieważ nie zmienili wyniku od kilkudziesięciu minut. Juventus FC dłużej w posiadaniu piłki, ale również Neroverdi chcą pełnej puli. Przed momentem gospodarze mieli szansę na odzyskanie prowadzenia. Hamed Junior Traore nie pokonał strzałem Wojciecha Szczęsnego, a dobitka Jeremiego Bogi została zatrzymana przez Alexa Sandro.

4
3
83'

Konfrontacja na skrzydle i górą wyszedł z niej Danilo. Defensor Juventusu nie dał się zaskoczyć zbyt naiwnym zwodem zaproponowanym przez przeciwnika. Jeszcze piłka przechwycona przez wprowadzonego z ławki rezerwowych i naładowanego energią Marlona, który wywalczył rzut wolny w pobliżu pola karnego Bianconerich.

3
3
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci za niesportowe zachowanie poza boiskiem.

2
1
3
1
81'

Juventus FC. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

80'

Cristiano Ronaldo nie podtrzyma prawdopodobnie swojej serii meczów z golem przeciwko US Sassuolo. Przed momentem najskuteczniejszego zawodnika Juventusu poskromił Andrea Consigli, który popisał się robinsonadą w bramce Neroverdich.

9
3
2
2
1
77'

Pozostało kilkanaście minut drużynom na rozstrzygnięcie meczu. Na pewno można spodziewać się jeszcze przynajmniej jednego piłkarskiego trzęsienia ziemi na stadionie w Reggio Emilia. Dreszczowiec trzyma w napięciu. Były w nim już dwa zwroty akcji.

4
1
1
1
1
75'

US Sassuolo. Schodzi: Vlad Chiriches. Wchodzi: Marlon.

Marlon #2
4
1
1
74'

Georgios Kyriakopoulos podłączył się do ataku US Sassuolo na lewej stronie boiska. Zabrakło mu pomysłu na kontynuowanie ataku. Ze wsparciem nadbiegł Manuel Locatelli, ale po otrzymaniu podania nie utrzymał się w posiadaniu futbolówki.

1
1
72'

Rodrigo Bentancur ominął w środku pola dwóch przeciwników, ale nie znalazł miejsca do oddania strzału i jeszcze postanowił przegrać akcję przez skrzydło.

3
1
1
1
1
69'

Wojciech Szczęsny dyryguje swoimi obrońcami i stara się ich zmobilizować do odparcia rozgrywanego przez US Sassuolo na obrzeżach pola karnego ataku.

10
4
1
1
1
68'

Federico Paluso zachował się nienagannie w defensywie. Po przechwyceniu futbolówki środkowy obrońca skierował ją na połowę Juventusu. Tam z defensorami Bianconerich powalczył Francesco Caputo.

67'

US Sassuolo. Schodzi: Filip Djuricić. Wchodzi: Hamed Junior Traore.

Hamed Junior Traore #23
2
1
65'

Alex Sandro dopadł przeciwnika. 3:3 po strzale defensora Juventusu.

1
64'

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Nie tak łatwo odebrać rutyniarzom z Turynu ochotę do walki. Ponownie trafienie bocznego defensora. Tym razem z pokonania Andrei Consiglego cieszy się Alex Sandro, który nabiegł na futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rodrigo Bentancura i wpakował ją z bliska do siatki. Łapią się za głowy kompletnie pasywni gospodarze. Stało ich trzech i żaden nie zatrzymał Alexa Sandro.

23
10
5
3
6
63'

Francesco Magnanelli miał w planie pokonanie bramkarza Juventusu. Wojciech Szczęsny nie musiał tym razam interweniować, ponieważ zabrakło dokładności w uderzeniu oddanym przez pomocnika US Sassuolo.

1
1
62'

Juventus FC. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Douglas Costa.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo za ostry faul.

9
1
1
7
61'

Francesco Caputo czeka w przodzie na dokładne podania. Na razie musi toczyć, czasami skazane na niepowodzenie, pojedynki z przeważającymi siłami przeciwnikami, ale raz urwał się i oddał uderzenie z bliska do bramki.

1
1
61'

Wydawało się, że w znakomitej sytuacji do pokonania Andrei Consiglego znalazł się Adrien Rabiot po crossowym podaniu. Francuz nie oddał dobrego uderzenia. Zbyt powoli lecąca piłka była łatwym łupem dla bramkarza US Sassuolo.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi za ostre przewinienie.

1
3
1
57'

Juventus FC. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Adrien Rabiot.

57'

Juventus FC. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Paulo Dybala.

54'

Gol! Strzelił Francesco Caputo. Asystował mu Domenico Berardi.

Kosmos. Juventus FC stracił już dziewięć goli w trzech ostatnich meczach. W konfrontacji z US Sassuolo prowadził 2:0, a obecnie musi odrabiać stratę do przeciwnika. Neroverdi przeprowadzili błyskawiczny pościg. Tym razem Francesco Caputo oddał uderzenie z bliska do siatki po płaskim wstrzeleniu Domenico Berardego, którego nie potrafił przeciąć Wojciech Szczęsny.

16
10
3
3
10
53'

Żółtą kartkę otrzymał Georgios Kyriakopoulos za faul.

Georgios Kyriakopoulos #77
US Sassuolo
5
2
1
1
51'

Gol! Strzelił Domenico Berardi.

Niewiele zmieniła roszada środkowego defensora. Juventus FC już stracił dwubramkowe prowadzenie. Do remisu doprowadził Domenico Berardi, który pokonał bezradnego Wojciecha Szczęsnego uderzeniem z rzutu wolnego. Reprezentant Polski jest mocno rozczarowany tym, że piłka przeleciała przez dziurawy mur między Cristiano Ronaldo a Rodrigo Bentancurem.

11
8
6
6
11
50'

Bianconeri tradycyjnie liczą na Cristiano Ronaldo, który potrafi zaskoczyć nieszablonowym rozegraniem albo precyzyjnym strzałem.

2
2
1
2
48'

W drugiej połowie spotkania Juventus FC juz bez doświadczonego Giorgio Chielliniego. Za mobilnymi zawodnikami US Sassuolo ma teraz pobiegać zamiast weterana Daniele Rugani. Czekamy na pierwsze ataki po powrocie drużyn z szatni na boisko.

1
1
46'

Sędzia Paolo Valeri dał zawodnikom znak do wznowienia walki. US Sassuolo ma jednego gola do odrobienia, więc można spodziewać się energicznych ataków zespołu Roberto De Zerbiego.