Udinese Calcio. Schodzi: Rodrigo Becao. Wchodzi: Sebastien De Maio.

1
2
90+2'

Gol! Strzelił Seko Fofana. Asystował mu Rodrigo Becao.

Piłka w bramce Juventusu i zespół w Turynu prawdopodobnie nawet nie zapunktuje. Seko Fofana pokazał, że nie Paulo Dybala, a on przedrybluje wszystkich przeciwników. Na koniec w sytuacji sam na sam pokonał Wojciecha Szczęsnego. Golkiper nie uratował skóry swoich niezdarnych obrońców i niespodzianka stała się faktem.

9
90'

Doliczone cztery minuty.

3
1
1
1
4
88'

Paulo Dybala wbiega dynamicznie w pole karne gospodarzy, ale trochę za dużo w tym brawury. Lider Juventusu zamierza sam przedryblować wszystkich przeciwników i zdobyć bramkę na wagę mistrzostwa Włoch, ale wypada spojrzeć w poszukiwaniu któregoś kompana z zespołu.

1
2
85'

Paulo Dybala główkował po pierwsze anemicznie, a po drugie niecelnie po wrzutce Juana Cuadrado. Juan Musso ponownie nie musiał interweniować po próbie zawodnika Juventusu. Tylko Matthis de Ligt miał w tym meczu odpowiednio ustawiony celownik.

1
1
2
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na Kenie Semie.

1
1
2
1
1
80'

Rodrigo Bentancur wywalczył korner dla zespołu ze stolicy Piemontu, jednak dośrodkowanie spod chorągiewki nie okazało się niebezpieczne dla Udinese Calcio. Radzą sobie zmobilizowani podopieczni Luki Gottego.

2
1
1
2
78'

Udinese Calcio. Schodzi: Hidde Ter Avest. Wchodzi: Samir.

Samir #3
Hidde Ter Avest #18
1
2
77'

Pozostało jeszcze kilkanaście minut spotkania w Udine. Przyjezdni z Turynu przeważają pod względem posiadania piłki, ale cały czas są narażeni na kontrataki Udinese Calcio po przechwytach.

2
75'

Juventus. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Juan Cuadrado.

1
1
2
1
1
72'

Przerwa na napoje.

2
1
1
1
1
70'

Juventus FC nie stwarza z wysoką częstotliwością stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Udinese Calcio poczuło, że nie tylko może zapunktować kosztem lidera, ale na dodatek jeszcze go pokonać.

3
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Marvin Zeegelaar za faul na Adrienie Rabiocie.

1
1
2
65'

Po trafieniu Iliji Nestorovskiego jest 1:1 w Udine!

2
1
1
1
63'

Udinese Calcio dostało skrzydeł i zamierza zwyciężyć. Wojciech Szczęsny musiał wybiec kilkanaście metrów przed własną bramkę i interweniować na przedpolu.

4
2
1
60'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Douglas Costa.

59'

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Blaise Matuidi.

58'

Ken Sema posyła niebezpieczne dośrodkowania w pole karne Juventusu. Tym razem próbowali oddać uderzenie z bliska Stefano Okaka oraz Seko Fofana. W ostatnim momencie interweniował Matthijs de Ligt.

1
1
1
55'

Cristiano Ronaldo daje jasno do zrozumienia, że jest poddenerwowany i stara się przyspieszać grę przyjezdnych. Poważnie osłabione w ofensywie Udinese Calcio obnażyło kolejny błąd w defensywie lidera.

3
1
2
52'

Gol! Strzelił Ilija Nestorovski. Asystował mu Ken Sema.

Nie będzie czystego konta Wojciecha Szczęsnego. Trudno było w tej sytuacji o powstrzymanie futbolówki. Ilija Nestorovski złożył się idealnie do uderzenia "szczupakiem" po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Kena Semy. Udinese Calcio doprowadziło do remisu i tym samym odebrało prowadzenie Bianconerim.

9
7
5
3
7
49'

W odpowiedzi niecelne uderzenie Paulo Dybali zza pola karnego. Argentyńczyk dostał podanie od Cristiano Ronaldo, ale nie zdołał zamienić go w asystę. Dynamicznie jest na murawie po powrocie zawodników z szatni.

1
1
47'

Ilija Nestorovski mógł doprowadzić do remisu. Dostał podanie w pole karne Juventusu i miał tam odrobinę miejsca do oddania uderzenia. Zrobił to zbyt banalnie i Wojciech Szczęsny nie miał prawa przepuścić futbolówki do siatki.

3
1
2
46'

Druga połowa w Udine. Juventus zdążył zdobyć prowadzenie w ostatnich minutach pierwszej części spotkania i być może będzie mieć więcej miejsca na boisku po przerwie.

4
2
komentarz

Matthijs de Ligt - najmłodszy obrońca w topowych ligach europejskich z minimum czterema golami w sezonie.

2
komentarz

Stara Dama na prowadzeniu!

1
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w tym meczu?
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
44'

Matthijs de Ligt otworzył wynik. 1:0 dla Juventusu!

3
42'

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt.

Holender dał prowadzenie Juventusowi i zespół jest coraz bliżej zdobycia mistrzostwa Włoch. Matthijs de Ligt zgarnął piłkę przed polem karnym po tym jak wybijał ją niefortunnie William Ekong. Młodzian jeszcze poprawił sobie futbolówkę i pokonał Juana Musso idealnym uderzeniem po ziemi z dystansu. Argentyńczyk nie zdołał powstrzymać strzału posiadającego pokaźną prędkość.

11
10
8
2
41'

Cristiano Ronaldo strzelił z dystansu. Odpowiednia precyzja lidera klasyfikacji snajperów ligi, ale tym razem zabrakło odrobiny energii i futbolówka nie ominęła skoncentrowanego oraz odpowiednio rozgrzanego Juana Musso.

2
2
4
40'

Juventus wciąż remisuje w Udine.

2
1
3
38'

Stefano Okaka był na spalonym. Dlatego późniejsze uderzenie dobrze zbudowanego Włocha było bez znaczenia. Udinese Calcio odpowiada atakami Juventusowi i nie ogranicza się do zajmowania pozycji obronnych.

2
35'

Wojciech Szczęsny interweniował bez zarzutu po strzale Kena Semy z ostrego kąta. Pięć sekund wcześniej gospodarze żywiołowo domagali się podyktowania rzutu karnego za faul na Rodrigo De Paulu, jednak Massimiliano Irrati nie zdecydował się na wykorzystanie gwizdka.

4
2
4
34'

Miękkie podanie Matthijsa de Ligta w pole karne Udinese Calcio do Paulo Dybali. Lider Juventusu błyskawicznie popisał się przyjęciem oraz strzałem z kilkunastu metrów. Po pierwsze pudło, a po drugie był spalony.

1
1
2
32'

Sędzia Massimiliano Irrati odesłał Daniele Ruganiego do medyków Juventusu. Trzeba było zatamować delikatne krwawienie z łuku brwiowego Włocha. Stara Dama radziła sobie przez kilkadziesiąt sekund w osłabieniu.

1
2
30'

Dwa kwadranse za zawodnikami. Po przerwie na schłodzenie się Juventus ponownie w rozegraniu piłki. Pod względem liczby sytuacji podbramkowych jednak na razie dość wyrównane spotkanie.

1
1
2
27'

3
1
2
2
26'

Cristiano Ronaldo dostał podanie od Paulo Dybali. Najsilniejszy duet ofensywny Bianconerich starał się o gola i niewiele im zabrakło. Portugalczyk uderzył z 20. metra obok bramki Juana Musso. Ma do siebie duże pretensje o to pudło.

1
2
2
1
24'

Ilija Nestorovski mierzył zza pola karnego. Nie wyszło to reprezentantowi Macedonii Północnej, któremu piłka nie usiadła idealnie na stopie i nie był w stanie trafić w bramkę strzeżoną przez Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
22'

Tym razem strata Rodrigo Bentancura w pobliżu pola karnego Wojciecha Szczęsnego. Piłka trafiła do Kena Semy, który postraszył reprezentanta Polski nieznacznie niecelnym strzałem z dystansu.

1
1
1
21'

Beznadziejne odegranie Aarona Ramseya, którego poniosła fantazja i w fustalowym stylu odegrał piłkę podeszwą, tyle że pod nogi przeciwnika. Juventus miał szczęście, że Rodrigo De Paul był zaskoczony i nie miał pomysłu na przeprowadzenie kontrataku.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał William Ekong za faul na Aaronie Ramseyu.

2
2
1
1
17'

Juventus energicznie w początkowym kwadransie. Tak samo było w poprzednim spotkaniu z Lazio, ale dopiero przyspieszenie po przerwie zaowocowało prowadzeniem podopiecznych Maurizio Sarrego.

2
2
2
1
4
14'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka została wybita pod nogi Paulo Dybali, którego techniczne uderzenie zza szesnastki obronił spektakularnie Juan Musso. Nieomal Argentyńczyk pokonał rodaka.

1
1
1
13'

Ponownie zapachniało golem samobójczym. Tym razem gospodarze zapalili we własnym polu karnym. Bram Nuytinck podawał w lustro bramki i w ostatnim momencie Juan Musso zdołał czubkiem buta wybić futbolówkę na korner.

1
1
1
3
12'

Cristiano Ronaldo uważa, że przeciwnik uniemożliwiał mu nieprzepisowo dojście do piłki. Nie ma gwizdka sędziego, dlatego Portugalczyk musiał po krótkim protestach zorganizować się do pressingu.

2
2
1
11'

Rozegranie zawodników z Turynu w centrum boiska. Dobrze zorganizowani gospodarze nie pozwolili na oddanie strzału. Z trybun przyglądają się temu senatorowie Leonardo Bonucci i Giorgio Chiellini.

2
1
1
8'

Tym razem już bardzo śmiała odpowiedź gospodarzy. Zapachniało golem samobójczym Juventusu. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Danilo interweniował tak niebezpiecznie, że piłka odbita od jego głowy trafiła w słupek w bramce Wojciecha Szczęsnego.

2
1
2
3
7'

Udinese Calcio odpowiedziało nieśmiałym atakiem. Po przeciągniętym dośrodkowaniu Marvina Zeegelaara nie mieli możliwości oddania strzału Ilija Nestorovski oraz Stefano Okaka.

3
3
1
4'

Pierwsze celne uderzenie wieńczące długą wymianę podań podopiecznych Maurizio Sarrego. Cristiano Ronaldo strzelił z kilkunastu metrów dokładnie tam, gdzie stał Juan Musso. Pewny chwyt Argentyńczyka pilnującego bramki Udinese Calcio.

3
4
4
1
3
2'

Tylko Udinese Calcio w strojach adekwatnych do przydomka Bianconeri. Juventus w niebieskich koszulkach, spodenkach i getrach z białymi akcentami.

2
1
1
1'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsey za faul na Rodrigo De Paulu.

Juventus FC
3
1
4
2
2
Czy Juventus FC wygra mecz z Udinese Calcio?