88'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Marco Olivieri.

84'
83'

Federico Bernardeschi oddał uderzenie z pierwszej piłki. Futbolówka kopnięta zza linii pola karnego przeleciała nieznacznie obok słupka w bramce Alessio Cragno. Juventus może nie strzelić gola w meczu Serie A po raz pierwszy od 3. kolejki.

5
2
1
1
80'

Cristiano Ronaldo niezmiennie próbuje strzelić gola, którym zmniejszy stratę do Ciro Immobile w rankingu snajperów Serie A, a także w klasyfikacji Złotego Buta. Reprezentant Włoch pozostaje jednak bezpieczny.

5
3
1
1
1
77'

Cristiano Ronaldo zabrał się za wykonanie rzutu wolnego blisko szenastki Cagliari Calcio. Uderzenie reprezentanta Portugalii zostało poskromione przez mur ustawiony pieczołowicie przez Alessio Cragno.

6
4
3
3
5
76'

Juventus. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Daouda Peeters.

1
75'

Juventus wywalczył korner na kwadrans przed zakończeniem podstawowego czasu. Nie potrafił spożytkować tego stałego fragmentu gry, ale będzie mieć szanse na poprawienie się z rzutu wolnego.

2
1
1
1
1
73'

Konfrontacje w centralnej części boiska. Piłkarze nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka. Rozjemca pozwala ostro rywalizować aktorom widowiska.

2
1
72'

Przerwa na napoje.

6
4
3
3
3
70'

Giovanni Simeone oddał uderzenie obok spojenia słupka z poprzeczką. Była jeszcze możliwość uruchomienia podaniem Alberto Paloschiego, ale Argentyńćzyk połakomił się na dublet.

1
1
68'

Cristiano Ronaldo zatrudnił uderzeniem zza pola karnego Alessio Cragno. Bramkarz Cagliari Calcio rzetelnie pracuje na czyste konto. Powinien wykonać dobitkę Gonzalo Higuain, ale znajdował się w całkowicie innym miejscu szesnastki.

5
2
2
1
1
67'

Może Juventus FC zaprezentuje coś interesującego w czasie pozostałym do końca meczu, ale tak na teraz to niewiele na to wskazuje. Ataki podopiecznych Maurizio Sarrego są zdecydowanie za wolne, pozbawione jakiegokolwiek tempa czy elementu zaskoczenia.

2
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Pedro za faul na Juanie Cuadrado.

Cagliari Calcio
1
2
61'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Luca Zanimacchia.

Luca Zanimacchia #46
1
1
61'

Juventus. Schodzi: Simone Muratore. Wchodzi: Blaise Matuidi.

58'

Szybka wymiana podań. Wyglądało to wszystko obiecująco i zostało wykonane w dobrym tempie. Wmieszali się jednak gospodarze w odpowiednim momencie i zneutralizowali ten atak. W roli głównej po stronie Cagliari Calcio był Sebastian Walukiewicz.

4
1
1
54'

Alex Sandro próbował strzelić gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Brazylijczyk aktywnie zachował się w polu karnym Cagliari Calcio, ale do końca byli blisko gospodarze i nie pozwolili na pokonanie czy nawet zatrudnienie Alessio Cragno.

1
1
52'

Przekombinowane rozegranie w wykonaniu będącego na prowadzeniu zespołu, a całe zamieszanie na połowie przeciwnika zostało wyjaśnione chwytem przez Gianluigiego Buffona.

2
1
1
50'

Miała być ofensywa Juventusu, tymczasem dzieje się w polu karnym Bianconerich. Giovanni Simeone nie pokonał swoim strzałem Gianluigiego Buffona, a na dodatek był na spalonym w momencie podania i nawet gdyby trafił do siatki, nie byłoby gola z powodu spalonego.

3
1
47'
46'

Rozpoczęła się druga połowa na Sardynii. Cagliari Calcio ma czego bronić, a warianty defensywne już solidnie przećwiczyło w pierwszej części. Juventus oczywiście musi żwawo zabierać się za atakowanie.

4
2
1
46'

Cagliari Calcio. Schodzi: Luca Gagliano. Wchodzi: Charalampos Lykogiannis.

Charalampos Lykogiannis #22
Luca Gagliano #37
2
2
komentarz

Pierwsza połowa kompletnie nieudana dla Juventusu.

3
komentarz

Cagliari Calcio z pokaźną zaliczką po pierwszej połowie.

3
Czy Cristiano Ronaldo strzeli gola w meczu z Cagliari Calcio?
2
1
45+2'

Gol! Strzelił Giovanni Simeone. Asystował mu Luca Gagliano.

Beznadziejne zachowanie Gianluigiego Buffona w bramce Juventusu. Były reprezentant Włoch nie poradził sobie z uderzeniem Giovanniego Simeone. Argentyńczyk mierzył z kilkunastu metrów i podwoił prowadzenie Cagliari Calcio. Coraz więcej wskazuje na zwycięstwo gospodarzy kosztem mistrza Włoch.

Asysta:
11
8
2
2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

3
2
45'

Federico Bernardeschi miał możliwość pokonania Alessio Cragno strzałem z bliska. Reprezentant Włoch znalazł się w dogodnym miejscu w posiadaniu piłki, a nawet przedarł się przez gąszcz defensorów, ale nie pokonał czujnego na linii golkipera.

3
2
43'

Podanie do ustawionego szeroko zawodnika, który rozpędził się na boku boiska. Zapachniało niebezpiecznym atakiem, jednak zabrakło precyzyjnego dośrodkowania w kierunku Gonzalo Higuaina.

1
1
41'

Juan Cuadrado wypracował sobie odrobinę miejsca przed polem karnym Cagliari Calcio i oddał uderzenie z dystansu. Kolumbijczyk nie trafił w lustro bramki strzeżonej przez Alessio Cragno. Dużo wskazuje na to, że do przerwy będzie prowadzić zespół z Sardynii.

2
40'

Cristiano Ronaldo nie przedarł się ze swoim uderzeniem przez mur zawodników w czerwono-granatowych strojach. Jedynym łupem wicelidera klasyfikacji strzelców ligi włoskiej był w tej sytuacji korner. Portugalczyk w tym meczu niejednokrotnie pojedynkuje się z Sebastianem Walukiewiczem.

4
2
1
1
35'

Bianconeri na połowie przeciwnika i zyskują tam coraz większą przewagę, tyle że wyłącznie w statystyce posiadania piłki. Gonzalo Higuain przedzierał się w pobliże bramki Alessio Cragno, ale na drodze stanęli Argentyńczykowi obrońcy Cagliari Calcio.

3
1
32'

Było niebezpiecznie z perspektywy Cagliari Calcio. Prowadzenie podopiecznych Waltera Zengi zawisło na włosku po uderzeniu Leonardo Bonucckiego, który postanowił wesprzeć zawodników odpowiedzialnych za ofensywę Juventusu.

2
1
30'

Na żółtą kartkę załapał się jeszcze Maurizio Sarri, który żywiołowo protestował po tym jak sędzia postanowił napomnieć Miralema Pjanicia. Nie ma harmonii w zespole z Turynu w tym meczu, ale za zawodnikami dopiero dwa kwadranse.

3
27'

Gospodarze prezentują się solidnie w defensywie i w ostatnich minutach nie pozwalają na zagrażanie ich bramkarzowi. Przyjezdni mogą mieć w tym meczu problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych.

3
2
2
2
2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul.

2
22'

Tym razem strzelił Rodrigo Bentancur, ale bardzo niecelnie i Alessio Cragno nie musiał interweniować. Juventus gra w tym meczu między innymi bez kontuzjowanych Paulo Dybali i Douglasa Costy, a to naturalnie zmniejsza jego siłę rażenia.

2
1
1
1
1
20'

Po zdobyciu prowadzenia gospodarze przyjmują podopiecznych Maurizio Sarrego na własnej połowie boiska. Cagliari Calcio zebrało owoc za odważne rozpoczęcie meczu, a mocno brawurowe próby Cristiano Ronaldo to za mało, żeby Juventus doprowadził do wyrównania.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Rog za faul na połowie przeciwnika.

9
2
2
3
2
13'

Przerwa w grze spowodowana urazem Joao Pedro. Brazylijczyk ucierpiał bez kontaktu z przeciwnikiem, więc wygląda to niebepiecznie i może być wczesna zmiana w zespole prowadzonym przez Waltera Zengę.

2
4
1
11'

Cristiano Ronaldo stara się zmobilizować pozostałych podopiecznych Maurizio Sarrego do szybkiej próby odpowiedzenia na gola gospodarzy. Portugalczyk pewnie już dowiedział się o trafieniu Ciro Immobile w spotkaniu Lazio z Brescią Calcio.

6
6
2
8'

Gol! Strzelił Luca Gagliano. Asystował mu Federico Mattiello.

Zaczęło się to wszystko bardzo obiecująco dla grajacych w czerwono-granatowych strojach zawodników Cagliari Calcio. Gianluigi Buffon skapitulował po pierwszym konkretnym ataku gospodarzy. Z trafienia w prestiżowym meczu cieszy się młodziutki Luca Gagliano, który przyczaił się blisko bramki i wykorzystał dośrodkowanie Federico Mattiello.

11
12
4
2
3
20:45

Sebastian Walukiewicz zagra od początku, a Wojciech Szczęsny wśród rezerwowych.

5
2
1
17:37

Przedostatnia kolejka rozpoczęła się we wtorek. Po trzy punkty sięgnęli Inter Mediolan i Atalanta BC.

17:37

Cagliari Calcio było rewelacją rundy jesiennej, ale wiosną zwycięża już sporadycznie. Drużyna Waltera Zengi traci cztery punkty do zamykającej górną połowę tabeli Bologni FC. Dlatego finisz w tej lepszej dziesiątce ligi jest już mało prawdopodobny.

1
17:37

Bianconeri w drodze na Sardynię.

1
1
17:37

Klub z Turynu zagwarantował sobie mistrzostwo Włoch w poprzednim meczu. Juventus pokonał 2:0 UC Sampdorię dzięki strzałom do bramki Cristiano Ronaldo oraz Federico Bernardeschiego. Wojciech Szczęsny zachował w tym spotkaniu czyste konto.

2
17:37

Juventus FC zmierzy się w przedostatnim meczu sezonu z Cagliari Calcio. Stara Dama zdobyła w tym sezonie już blisko dwa razy więcej punktów niż przeciwnik z Sardynii.