4
4
6
87'

Mogła Pogoń złapać kontakt bramkowy. Jednak w ostatnim momencie piłkę zablokował obrońca Stali.

5
5
2
2
4
86'

Coraz bliżej końca meczu. Gracze Pogoni już raczej nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

9
6
3
9
11
83'

Piłkę otrzymał Adam Buksa. Napastnik jednak uderzył daleko od bramki Stali.

2
5
1
7
81'

Po rzucie rożnym dla Pogoni pod bramką Stali powstało niewielkie zamieszanie. Gospodarze po raz kolejny cało wyszli z opresji.

3
4
2
3
5
80'

Wchodzimy w końcowe minuty gry. Sytuację na boisku może jedynie zmienić przypadkowy gol dla Pogoni. Na niego na razie się nie zapowiada.

2
3
1
2
4
78'

Sekundy, minuty płyną, a Pogoń nie potrafi znaleźć sposobu na zaskoczenie defensywy Stali. Portowcy jednak nie robią zbyt wiele, aby swoją sytuację zmienić.

2
3
2
4
5
76'

Stal. Schodzi: Grzegorz Tomasiewicz. Wchodzi: Szymon Stasik.

wchodzi Wchodzi
Szymon Stasik #11
schodzi Schodzi
2
1
72'

Buksa sfinalizował akcję Pogoni. 2:1? Nie! Napatnik był na spalonym. Wciąż 2:0.

3
3
2
2
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bartkowski.

2
5
2
3
1
69'

Po rzucie rożnym Dąbrowski trafił w rywala, po chwili uderzal Buksa. Daleko od celu.

3
2
2
2
3
68'

Mielczanie zaczynają wyprowadzać coraz groźniejsze kontry. Piłkarze Pogoni ryzykują i mogą za to słono zaplacić. Przed momentem po rzucie rożnym dla mielczan uderzenie zablokował obrońca.

2
4
2
1
5
65'

Utrzymuje się przewaga Pogoni. Goście jednak nie potrafią poważniej zagrozić mielczanom.

5
2
1
2
2
63'

Stal. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Wojciech Lisowski.

62'

Mogło być groźnie w polu karnym Stali. Po dograniu w "szesnastkę" jeden z graczy Pogoni nie trafił w piłkę.

2
59'
56'

Pogoń stara się przejąć inicjatywę. Goście nie potrafią zagrozić Primelowi.

5
2
1
1
2
54'

Nie klei się gra Pogoni. Stal po zdobyciu drugiego gola jest dużo spokojniejsza.

5
5
1
2
4
49'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Pogoń chciała zaatakować. Jednak to Stal zadała drugi cios. Do dośrodkowania w polu karnym doszedł Mak i głową pokonał Bursztyna. 2:0!

Stal Mielec
27
30
7
10
19
48'

Przerwa w grze. Jeden z graczy Pogoni ucierpiał i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
3
4
46'

Stal. Schodzi: Lukas Bielak. Wchodzi: Josip Soljić.

46'

17:24

44'

Pecha mieli goście. Strzelał z pola karnego Manias, trafił w słupek!

6
3
2
4
44'

Strata gola przed przerwą obudziła niemrawych wcześniej Portowców. Pogoń szuka wyrównania.

7
2
1
2
4
41'

Mogło być 1:1. Zakotłowało się pod bramką mielczan. Uderzał Manias, obrońca w ostatnim momencie zablokował strzał.

9
7
1
4
3
38'

Jak zareaguje Pogoń? Szczecinianie po stracie gola nie rzucili się do ataku.

2
3
1
3
5
36'

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski. Asystował mu Krystian GetingerPrzewaga Stali została udokumentowana golem! Gospodarze rozmontowali defensywę Pogoni. Getinger zagrał do Paluchowskiego, który pokonał Bursztyna. 1:0!

29
27
6
9
18
33'

Stal w ataku, Pogoń sporadycznie przedostaje się pod bramkę mielczan. Taka taktyka?

5
4
2
1
6
30'

Z dystansu uderzył Bartosz Nowak. Bramkarz nie miał problemów z obroną strzału.

1
27'

Indywidualna akcja Frączczaka zakończona uderzeniem wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

12
1
2
1
1
24'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Aktywniejsza Stal, która najlepszą okazję stworzyła sobie po błędzie defensywy Pogoni.

7
4
2
1
4
20'

Gospodarze wymienili kilka podań. Akcję niecelnym uderzeniem zakończył Mateusz Mak.

2
2
1
3
5
18'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Pogoń czeka na dogodny moment do ataku.

6
2
3
3
7
15'

Kwadrans za nami. Po niemrawym początku pazury pokazała Stal. Jednak w Mielcu bez goli.

6
2
3
2
7
12'

Mielczanie wrzucili wyższe przełożenie. Zdekoncentrowani Portowcy zaczynają mieć problemy.

6
4
1
2
6
9'

Fatalne zachowanie defensywy Pogoni. Piłkę przejął Nowak, zagrał do Paluchowskiego, który w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Bursztyna!

4
1
1
3
6
9'

Cały czas niewiele się dzieje w Mielcu. Mamy nadzieję, że trwa badanie sił.

2
1
1
6'

Mielczanie póki co niezbyt aktywni w defensywie. Grę kreować się stara Pogoń. Jednak na razie bez okazji na gole.

2
2
1
2'

Pierwsza akcja Pogoni. Dogranie na przedpole gospodarzy, jednak dobrze w defensywie interweniował Żyro.