4
6
4
90+5'

Pod bramką Werderu znalazł się już nawet Hitz. Jednak bramkarz nie potrafił pokonać kolegi po fachu.

9
6
4
7
1
90+3'

Już połowa doliczonego czasu za nami. Werder coraz bliżej awansu do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Niemiec.

15
9
5
5
12
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
1
3
1
4
89'

Werder Brema. Schodzi: Yuya Osako. Wchodzi: Fin Bartels.

1
1
1
2
89'
3
1
1
88'

Groźny strzał Reusa, Pavlenka po raz kolejny na posterunku.

2
1
3
9
86'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Moisander.

4
3
1
1
3
86'

4
85'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

9
5
3
8
9
84'

Reyna padł w polu karnym. Sędzia konsultuje się czy gościom nie należał się rzut karny.

7
4
4
2
80'

Coraz bardziej nerwowo robi się na boisku. Dziesięć minut to sporo czasu, gospodarze zaczynają momentami panikować.

4
2
1
78'

Gol! Strzelił Gio Reyna. Asystował mu Julian Brandt. Podawał Brandt, a Reyna uderzył z ok. 16 metrów nie do obrony. Już tylko 3:2!

32
21
9
6
9
76'

Szuka kontaktowego gola Borussia. Coś czujemy, że w meczu może być jeszcze ciekawie.

3
1
1
2
73'

Haland powinien zdobyć swojego drugiego gola w meczu, jednak nie trafił w bramkę!

3
5
3
1
8
72'

Sędzia jeszcze konsultował sytuację z wozem VAR, gol został ostatecznie uznany.

8
4
1
2
4
70'

Gol! Strzelił Milot Rashica. Dogranie w pole karne, do piłki doszedł Rashica, który skierował futbolówkę do siatki. 3:1!

18
8
7
5
8
69'

Kolejna okazja gości. Mogło być 2:2! Strzał Reyny zdołał obronić Pavlenka!

3
1
4
2
2
67'

Gol! Strzelił Erling Haland. Asystował mu Julian Brandt. Borussia wraca do meczu. Kto trafił? Oczywiście! Haland. Norweg otrzymał piłkę od Brandta i pewnie trafil do bramki. 2:1!

#17
27
20
12
9
17
67'

Borussia Dortmund. Schodzi: Dan-Axel Zagadou. Wchodzi: Gio Reyna.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
3
2
4
4
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Reus.

4
2
2
64'

Kolejny, już 6., rzut rożny dla Borussii. Po raz kolejny dobrze obrona Werderu.

1
1
1
61'

Coraz mniej czasu mają goście na powrót do meczu. Werder skutecznie odpiera ataki Borussii.

1
2
1
1
58'

Borussia powinna zdobyć kontaktowego gola. Jednak Schulz w dobrej sytuacji z kilku metrów nie potrafił skierować piłki do bramki gospodarzy!

2
5
2
4
7
55'

W dobrej sytuacji mógł znaleźć się Sancho, który jednak po raz kolejny został zablokowany.

1
1
3
53'

Optyczna przewaga należy do Borussii. Jeden gol dla gości może w meczu sporo zmienić.

1
1
2
50'

Werder Brema. Schodzi: Davie Selke. Wchodzi: Joshua Sargent.

Joshua Sargent #19
1
1
4
1
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Nico Schulz.

1
1
1
49'

Borussia wciąż nie potrafi zdominować rywala. To dopiero początek 2. połowy, ale czuć w powietrzu niespodziankę.

3
3
46'

Wracamy do meczu!

2
1
1
46'

Borussia Dortmund. Schodzi: Thorgan Hazard. Wchodzi: Erling Haland.

#17
9
3
4
1
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
44'

Do dośrodkowania doszedł Davie Selke, z uderzeniem głową poradził sobie Marwin Hitz.

2
1
3
40'

Do uderzenia doszedł Julian Brandt, piłka poszybowała daleko od bramki Werderu.

3
1
1
1
1
39'

Goście szukają okazji do zdobycia kontaktowego gola. Nie potrafią jednak poważniej zagrozić miejscowym.

2
2
36'

Do dogrania z rogu doszedł Sancho, Anglik został jednak zablokowany. Mogło być groźnie.

1
1
3
2
33'

Werder ponownie cofnął się i pozwala rywalom atakować. Ci jednak nie sa w stanie kreować sobie okazji bramkowych.

1
2
30'

Gol! Strzelił Leonardo Bittencourt. Do piłki doszedł Bittencourt. Zawodnik Werderu popisał się kapitalnym uderzeniem. Hitz bez szans. 2:0!

16
10
4
5
6
28'

Po stracie gola Borussia cały czas atakuje. Gospodarze w miarę skutecznie odpierają akcje.

2
1
25'

Po dograniu z rogu do piłki doszedł Hummels. Jego strzał zdołał obronić Pavlenka.

2
1
3
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leonardo Bittencourt.

21'

Niklas Moisander zdecydował się na strzał. Piłka poszybowała daleko od celu.

2
1
19'

Po stracie gola Borussia ruszyła do ataku. Przed momentem mogło być groźnie pod bramką gospodarzy. Dobrze interweniował obrońca.

3
1
1
1
16'

Gol! Strzelił Davie Selke. Werder wyszedł na prowadzenie! Groźny strzał Milota Rashicy, dobrze interweniował bramkarz. Do odbitej piłki dopadł Selke i uderzył z bliska do siatki. 1:0!

13
7
5
6
9
14'

Coraz więcej do powiedzenia mają gospodarze. Borussia cofnęła się.

2
2
2
11'

Do piłki przed polem karnym doszedł Davy Klaassen. Uderzenie mogło być groźniejsze. Piłka minęła bramkę Borussii.

4
2
1
1
8'

Ukatywnili się w ofensywie gospodarze. Jednak póki co bez zagrożenia pod bramką Borussii.

1
1
5'

Rzut rożny dla Borussii, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

1
1
1
3'

Od początku utrzymuje się przewaga Borussii. Werder skupiony na wlasnej połowie.

2
1
1
2
2
Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?