1:2
Zakończony
Belgia
90+5'

Kontra Belgów. Schmeichela w bramce już nie było. Thomas Meunier uderzał do pustej bramki, ale dobrze zachował się obrońca.

11
10
9
9
10
90+4'
14
14
14
14
14
90+4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thorgan Hazard.

12
13
13
12
12
90+3'

Zaspał Lukaku. Belg znalazł się na spalonym.

10
10
12
11
13
90+2'

Minuty płyną, Duńczycy w końcu weszli w pole karne. Thibaut Courtois zdołał piłkę złapać.

9
9
9
9
9
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

12
12
12
12
13
89'

Atakuje Dania, mocny strzał Jensea, ale zbyt szybko i do tego niecelnie!

9
9
9
5
9
87'

Do dośrodkowania doszedł Martin Braithwaite, strzał głową trafił w poprzeczkę!

15
15
15
16
15
86'

Jeszcze Duńczycy szukają wyrównania. Sporo dośrodkowań, ale niewiele to daje.

8
8
8
10
8
84'
83'

Thorgan Hazard leży na murawie. Belga złapały skurcze.

15
15
16
16
15
82'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Jensen.

10
10
10
10
10
81'

Courtois ryzykownie, ale ostatecznie piłkę zdołał wybić.

7
7
7
7
7
78'

Problemy ma Thibaut Courtois. Ucierpiało kolano bramkarza.

16
16
16
16
17
76'

Dania jeszcze szuka remisu. Ruszył z piłką Martin Braithwaite, strzał został jednak zablokowany.

9
9
9
10
9
75'

Kontra Belgów. De Bruyne niepotrzebnie uderzył sprzed pola karnego. Wprost w bramkarza.

9
9
10
9
9
75'

Do piłki w polu karnym dopadł Martin BraithwaiteThibaut Courtois zdołał odbić piłkę!

3
74'

Belgowie prowadzą i nie pozwalają Duńczykom wejść na własną połowę.

7
7
7
7
7
72'

Dania. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Mathias Jensen.

72'
70'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Eden Hazard. I po raz kolejny rozmontowana defensywa Duńczyków. Lukaku do Edena Hazarda, ten do De Bruyne, który z ok. 16 metrów uderzył nie do obrony. 1:2!

35
16
15
16
16
69'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego. otrzymał Mikkel Damsgaard.

7
7
7
7
7
69'

Thibaut Courtois pewnie złapał piłkę po strzale, po chwili bramkarza prowokował rywal.

5
5
5
5
6
67'

Mają problemy Duńczycy z przedostaniem się pod bramkę Belgów. To rywale mają w Kopenhadze coraz więcej do powiedzenia.

6
6
6
6
6
64'

Duńczycy już są trochę zmęczenie. Starają się to wykorzystać Belgowie, którzy przejmują powoli inicjatywę.

9
9
9
9
9
61'
61'
59'
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Wass.

5
5
5
5
5
57'

Po stracie gola Duńczycy chcą zaatakować i czynią to. Belgowie jednak też mają swoje plany. Zapowiadają się fascynujące ostatnie dwa kwadranse.

7
7
7
7
7
55'

Gol! Strzelił Thorgan Hazard. Asystował mu Kevin De Bruyne. Rozmontowana defensywa Danii. Lukaku wpadł w pole karne, zagrał do De Bruyne, a ten do Hazarda. Strzał z sześciu metrów był formalnością. 1:1!

37
16
15
17
16
52'

Szarżował Romelu LukakuJannik Vestergaard ostro, ale zgodnie z przepisami wybił piłkę!

5
5
5
5
5
51'

Mikkel Damsgaard uderzył, ale trafił w mur.

6
6
6
6
7
51'

Będzie rzut wolny dla Duńczyków, dwa metry przed linią pola karnego.

5
5
5
5
5
49'

Thomas Meunier uderzał głową z ok. jedenastu metrów, ale źle przymierzył. Od bramki Schmeichel.

4
4
4
4
4
48'

Miejsce do uderzenia znalazł sobie Thomas Delaney. Piłka jednak minęła bramkę o dwa metry.

4
4
4
4
4
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

9
9
9
9
9
46'

Belgia. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

6
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
6
6
6
6
44'

Zbyt mocno zagrywał Yannick Ferreira Carrasco. Od bramki Duńczycy.

5
5
5
5
5
43'

Faul na Lukaku, będzie rzut wolny dla Belgów ok. 30 metrów przed bramką.

5
5
5
5
5
40'

Duńczycy cofnęli się, oni chcą przetrwać do przerwy. Atak pozycyjny Belgów, ale niewiele z niego wynika.

6
6
6
6
6
37'

1. połowa w wykonaniu Belgów jest jak na razie tragiczna. Duńczycy prowadzą 1:0, tylko 1:0.

6
6
6
6
6
35'

Do piłki w polu karnym doszedł Mikkel Damsgaard, sprytny strzał minął jednak słupek bramki Belgów.

7
7
7
7
7
34'

Wass w pole karne do Poulsena, ten jednak piłki nie zdołał przejąć.

4
4
4
4
4
30'

Dwa kwadranse za nami. Dania zasłużenie prowadzi i wciąż nie pozwala na wiele faworyzowanym Belgom.

6
28'

Wass dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Piłkę wybili Belgowie.

4
4
4
4
4
26'

Daniel Wass uderzył sprzed pola karnego, ale dwa metry ponad poprzeczką.

5
5
5
5
5
25'

Duńczycy cofnęli się, sprawdzają co rywale mają im do zaoferowania. Jak na razie bardzo niewiele.

6
6
6
6
6
22'

Belgowie powoli zdobywają teren. Na razie jednak nie są w stanie poważniej zagrozić Schmeichelowi.

7
7
7
7
7
19'

Więcej gry w środku boiska. Duńczycy jednak wciąż bardzo aktywni, oni chcą więcej.

11
16'

Sześć metrów przed bramką do piłki dopadł Martin Braithwaite, strzał głową był jednak niecelny.

7
7
8
7
7
15'

Kwadrans za nami. Dania w końcu trochę zwolniła, Belgowie częściej utrzymują się przy piłce.

7
7
6
6
6
14'

Yussuf Poulsen zagrał na siódmy metr, a tam wślizgiem uderzał Mikkel Damsgaard, ale w bramkę nie trafił!

5
5
5
6
5
10'

Przerwa w grze. Minuta poświęcona Christianowi Eriksenowi. Wracaj chłopie do zdrowia!

217
38
13
13
13
8'

Bardzo dobry początek w wykonaniu Duńczyków. Belgowie trochę zaskoczeni taką grą gospodarzy.

13
12
12
12
12
6'

Kolejny raz biją na alarm pod bramką Courtois, przed szansą Wass, ale gola nie ma.

7
5'

Indywidualna akcja Joakima Maehle, ale trochę zbyt długo. Duńczyk został zablokowany.

9
8
8
8
8
4'

Pierwsza okazja Belgów. Uderzenie Mertensa obronił bramkarz.

10
9
9
7
9
2'

Gol! Strzelił Yussuf Poulsen. Asystował mu Pierre-Emile Hoejbjerg. Kryminał w defensywie w wykonaniu Belgów. Zagranie wprost pod nogi Hoejbjera, ten natychmiast podał do Poulsena, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. 1:0!

2'

Duńczycy ruszyli lewą stroną, gra została jednak zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

8
8
8
8
8
17:13

Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment hymny i mecz!