Strzał rozpaczy Pasalicia, ale wysoko ponad bramką!

1
4
5
90+3'

Pickford pięć metrów przed bramką pewnie wyłapał piłkę. Anglia coraz bliżej wygranej.

2
3
4
6
7
90+2'
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

4
1
3
3
5
89'

Przerwa w grze. Z rywalem głową zderzył się Jude Bellingham.

3
1
1
3
3
87'

Anglicy oddalili grę od własnej bramki. Chorwaci niewiele są w stanie zdziałać, a do końca już niewiele.

5
4
2
7
3
85'
84'

Perisić dośrodkował, wyszedł z tego strzał. Jordan Pickford nie dał się zaskoczyć, pewnie złapał piłkę.

1
2
3
82'

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Jude Bellingham.

81'

Biją głową w mur Chorwaci. Anglicy coraz głębiej. Na razie przynosi to skutek.

2
1
3
78'
78'

Cały czas przy piłce utrzymują się Chorwaci. Anglicy cofnęli się i zamierzają bronić dostępu do własnej bramki. Czy nie za szybko?

7
2
1
3
76'

Przerwa w grze. Problemy ma Stones. Defensor potrzebuje pomocy medycznej.

4
2
74'

Akcja Anglików, Sterling uderzył z woleja z pola karnego. Piłka poszybowała daleko od celu.

6
1
3
73'

Chorwaci na połowie Anglików. Szukają wyrównania wicemistrzowie świata. Jednak nie potrafią oddać celnego strzału.

2
1
2
71'

Anglia. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Marcus Rashford.

70'
70'

Chorwaci uaktywnili się w ofensywie. Z kornera dogrywał Modrić, z woleja z ok. 16 metrów uderzał Brozović, ale daleko od celu.

2
2
1
2
67'

Z rzutu wolnego uderzył Mount. Piłka poszybowała tuż ponad bramką.

1
1
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcelo Brozović.

1
1
3
4
65'

Bilard w polu karnym Anglików. Dwa uderzenia Chorwatów, pierwszy zablokowany. Poprawka Rebicia była niecelna.

4
64'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Foden.

1
2
2
3
63'

Kane pozbierał się z murawy, co wzbudziło radość Anglików.

4
1
1
2
4
62'

Kane po uderzeniu wpadł na słupek. Anglik odczuł zderzenie, leży na murawie i jest mu udzielana pomoc.

5
9
1
3
1
61'

Do piłki trzy metry przed bramką doszedł Kane, ale nie trafił!

3
13
2
3
2
60'

Dwa kwadranse pozostały wicemistrzom świata na zmianę losów w meczu. Na razie brakuje Chorwatom jakichkolwiek argumentów.

2
1
2
2
59'

Chorwaci po stracie gola nie są w stanie odpowiedzieć Anglikom. Wybrańcy Southgate'a wciąż w natarciu.

3
1
5
2
57'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kalvin Phillips. Anglicy uzyskali przewagę i udokumentowali to golem. Pięknie dograł Phillips do Sterlinga, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 1:0!

55'

Brakuje spięć podbramkowych. Powoli inicjatywę przejmują Anglicy. Czyżby za moment mieli ruszyć do natarcia?

3
2
4
52'

Sporo walki w środku pola. Pod bramkami jednak niewiele się dzieje. Nikt nie chce zbytnio ryzykować.

2
50'

Jordan Pickford kilka metrów przed polem karnym. Bramkarz wybił piłkę daleko w pole.

2
1
1
4
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

1
1
2
48'

Rebić wysoko atakuje Anglików. Czyni to jednak w pojedynkę i niewiele potrafi wskórać.

1
1
2
46'

Wracamy do gry po przerwie!

3
1
43'

Z rzutu wolnego uderzał Kieran Trippier, trafił jednak w mur.

5
2
2
2
4
42'

Będzie rzut wolny dla Anglików, dwa metry przed linią pola karnego!

1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Duje Caleta-Car.

2
1
5
3
39'

Akcja Chorwatów przerwana. Na minimalnym spalonym znalazł się Rebić.

3
2
37'

Anglicy ponownie częściej utrzymują się przy piłce, ale zagrozić wicemistrzom świata w ostatnich minutach nie są w stanie.

3
2
1
2
7
34'

Minuty płyną, na boisku niewiele się dzieje. Anglicy nie są w stanie wrócić do tempa w jakim grali w pierwszym kwadransie.

3
3
3
4
4
31'

Kwadrans do przerwy. Za Chorwatami już chyba wszystko co najgorsze. Gola nie stracili, sami teraz szukają swojej okazji.

4
29'

Ustały ataki Anglików. Mecz wyrównał się. Niewiele się dzieje.

4
2
3
5
3
27'

Odpowiedź Chorwatów. Z pola karnego z pierwszej piłki uderzył Perisić. Jeszcze dalej od celu niż chwilę wcześniej Sterling.

1
1
2
2
3
26'

Sprzed pola karnego prawą nogą uderzył Sterling. Bardzo niecelna próba.

4
2
1
2
3
23'

Pierwsze od dłuższego czasy wyjście Chorwatów. Wicemistrzowie świata nie przedostali się jednak nawet w pole karne Anglików.

4
1
1
1
4
20'

Szukają Anglicy premierowego trafienia. Chorwaci nie zamierzają się otwierać. Raz to uczynili i mieli problemy.

2
3
3
17'

Dogranie z rzutu wolnego do Kane'a, ten jednak znalazł się na wyraźnym spalonym.

2
1
1
14'

Nie zmienia się obraz gry. Atak pozycyjny Anglików, Chorwaci nie kwapią się do przejęcia piłki.

1
1
2
2
11'

Cały czas w ataku Anglia. Chorwaci głęboko na własnej połowie, nie potrafią na dłużej przejąć piłki.

3
1
3
5
9'

Po rzucie rożnym płasko z woleja uderzył Kalvin Phillips, bramkarz zdołał odbić piłkę!

3
2
2
6
3
8'

Przycisnęli Anglicy. Coraz większe problemy mają Chorwaci.

2
1
7
4
5
6'

Kontra Anglików, piłkę w polu karnym otrzymał Phil Foden. Techniczny strzał zatrzymał się na słupku! Futbolówka wróciła w pole karne, ale nie miał kto jej dobić do bramki.

3
6
4
2
4
5'

Kombinacyjna akcja Chorwatów, sędzia jednak przerwał grę. Piłka trafiła właśnie w arbitra.