3:2
Zakończony
Polska
90+4'

Gol! Strzelił Viktor Claesson. Niestety. Musieliśmy ryzykować. Dogranie do Claessona, a te w sytuacji do Szczęsnego, a nasz bramkarz w kadrze często daje się pokonać. 3:2.

501
556
130
415
908
90+3'

Akcja Szwedów, Larsson uderzył jednak ponad bramką.

194
87
63
59
139
90+2'

Płachecie uciekła piłka w prostej sytuacji. To nie była dobra zmiana, na razie.

63
56
25
53
197
90+1'

Dogranie do Świderskiego, ale ten źle zagrał głową. Od bramki Szwedzi.

89
48
37
86
163
90'

Doliczonych zostało 5 minut.

538
130
55
53
73
89'

Centro-strzał Lewandowskiego, bramkarz w ostatniej chwili wybił piłkę. Po chwili Świerczok po plecach obrońcy w bramkarza.

275
66
41
50
69
88'

Szwedzi we własnym polu karnym. Szukamy miejsca do strzału.

315
71
29
30
48
87'

Szwedom ten remis niewiele daje. Oni w grupie i tak są na 2. miejscu i grają z Chorwacją.

56
85
22
32
57
86'

Z linii pola karnego uderzał Bereszyński. Wprost w ręce bramkarza. Czas płynie...

87
35
21
36
83
85'

Do wyjścia z grupy potrzebujemy gola! Obiecajmy Szwedom, że kupimy im tyle szczepionek ile chcą, ale niech już nie bronią!

169
416
37
28
60
84'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Przemysław Frankowski. Dośrodkowanie z lewej strony, fatalnie zachowała się defensywa Szwedów. "Lewy" przyjął piłkę i z sześciu metrów trafił na 2:2!

1845
539
103
86
133
84'

Jakub Kwiatkowski ukarany za śmieszkowanie.

87
391
36
29
51
83'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik.

78
91
20
39
115
82'

Bednarek zagrał na lewo. W aut. Szkoda.

41
43
23
32
86
81'

Oj, Płacheta z ok. 16 metrów wywalił piłkę w kosmos.

57
220
39
51
91
80'

Szwedzi zamknięci we własnym polu karnym. Szukamy wyrównania.

155
55
23
24
37
80'

Dogranie Płachety. O piłkę walczył Lewandowski, ale nie zdołał uderzyć.

38
33
18
43
31
79'

Szarżował Świerczok, ale piłka mu w ostatnim momencie uciekła.

50
103
18
36
47
77'
63
31
13
17
26
76'

Trochę niewidomy jest sędzia. Rywal zagrał ręką, a arbiter nic.

58
87
26
32
190
75'

Kwadrans do końca. Po ostrym wejściu Krychowiaka gramy dopiero od kilkunastu sekund.

83
61
17
16
25
74'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak. Zaczyna się...

129
550
49
46
136
74'

Jeszcze szukamy wyrównania. Jesteśmy pod bramką Szwedów. Musimy zacząć ryzykować.

141
46
22
18
35
73'
160
42
24
24
22
71'

Szarpana gra w ostatnich minutach. Przerwa na picie. Cokolwiek to znaczy.

61
216
44
36
41
Ile goli zdobędziemy jeszcze w tym meczu?
17
70'

Forsberg sprzed pola karnego, piłka otarła się o Krychowiaka. Będzie rzut rożny.

35
34
24
29
56
70'

Będzie rzut wolny dla Szwedów. A przecież to my potrzebujemy gola, a nawet dwóch.

30
76
23
32
57
68'

Szwecja. Schodzi: Mikael Lustig. Wchodzi: Emil Krafth.

24
21
17
17
51
68'

Szwecja. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Marcus Berg.

32
17
19
12
30
68'

Klich do Lewandowskiego, ale trochę zbyt mocno. Brawa za pomysł.

74
24
10
13
28
67'

VAR potwierdził niestety, że był spalony. A tymczasem Szwedzi przygotowują dwie zmiany.

24
29
16
68
46
65'

Świerczok kolanem do bramki, ale był na nieznacznym spalonym. Wciąż 2:1.

30
41
20
147
60
65'

Na co chłopie czekasz? Świderski otrzymał piłkę, ale zbyt długo.

31
108
15
25
65
64'

Uderzał Krychowiak, ale zbyt panicznie i wprost w rywala. Atakujemy!

58
83
13
20
43
64'

Klich chciał dośrodkować z prawej strony, ale zbyt anemicznie.

28
63'

Poczuliśmy krew. Szukamy wyrównania. Czasu jeszcze trochę zostało. Potrzebujemy dwóch bramek!

14
61'
78
27
11
18
20
61'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Piotr Zieliński. Piękna kontra Polaków. Zieliński do Lewandowskiego, ten wpadł w pole karne i pięknie uderzył. Już tylko 2:1! Wracają nadzieje.

982
351
108
79
128
59'

Gol! Strzelił Emil Forsberg. Asystował mu Dejan Kulusevski. Kpina z piłki nożnej. Kontra Szwedów. Kulusevski jechał z piłką niczym towarowy z węglem z Kolumbii. W polu karnym zagrał do Forsberga, a ten nas pogrążył. 2:0. Smutek, żal, złość. Koniec marzeń.

293
681
50
165
248
58'

Z woleja uderzył Forsberg, ale bardzo daleko od bramki.

62
18
18
20
34
57'

Znowu zrozumienie w naszej obronie niczym w pewnym ministerstwie w pewnym kraju.

32
138
6
10
17
57'

A co tam się... dzieje. Krychowiak po zagraniu Isaka omal nie wbił piłki do naszej bramki. Tak, to byłaby klamra, która by wszystko spięła.

25
151
11
10
42
56'

Wyjście Szwedów, wszyscy się rozstąpili. Uderzenie z ok. 17 metrów zatrzymało się na czterech literach Bednarka Jana.

38
101
21
10
18
55'
26
17
29
17
25
54'

Lata mijają, a komentator wszech czasów wciąż tylko o zmęczeniu, zmęczeniu i zmęczeniu. TO JEST PRACA tych ludzi. Oni nic innego p. Darku nie robią!

407
109
13
8
24
53'

Kolejne ładne wyjście Polaków. Jóźwiak w polu karnym dogrywał na piąty metr, ale tam nikogo nie było.

30
41
27
25
67
52'

Lewandowski padł w polu karnym. Sędzia nic nie widział. Gramy dalej.

33
52
19
23
98
52'

Płaski strzał Krychowiaka, bramkarz po raz kolejny uratował Szwedów!

56
53
23
36
78
52'

Szwedzi starają się oddalać grę od własnej bramki. Polacy pragną zepchnąć rywala pod jego pole karne, ale mają problemy.

17
30
12
7
20
50'

Wyjście Szwedów, Robin Quaison uderzył, Szczęsny odbił piłkę. Poprawka odbiła się od Bereszyńskiego i wyszła na rzut rożny.

31
24
27
14
42
49'

Kolejna próba Zielińskiego. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

59
24
21
20
18
47'

Potężnie sprzed pola karnego uderzył Zieliński. Świetnie bramkarz, który odbił piłkę.

128
49
19
24
49
46'

37
45+3'

Jóźwiak do Zielińskiego, ale zbyt mocno. Od bramki Szwedzi.

19
53
11
18
55
45+2'

Gramy "na chaos", na lagę, na aferę. Nie przynosi to efektu. Brakuje nam cierpliwości.

52
110
24
33
95
45+1'

Zieliński huknął sprzed pola karnego. Olsen końcami palców na rzut rożny.

173
53
22
30
30
45'

Jeszcze 3 minuty szarpaniny.

42
101
23
28
28
45'

I... znowu pan Szwed. Król przedpola.

18
62
12
8
24
44'

I znowu ten bramkarz Szwedów w ostatniej chwili wybił piłkę. Jesteśmy coraz groźniejsi!

88
116
17
13
27
44'

Prawą stroną ruszył Jóźwiak, dośrodkował. Od bramki Szwedzi.

38
26
11
16
24
43'

Lewandowski już frunął niczym bocian do Afryki. Jednak bramkarz także leciał i piłkę zdjął tuż sprzed głowy Polaka.

22
161
22
26
36
42'

Sporo rzutów rożnych wykonujemy. Poza jednym, kiedy Lewandowski trafił w poprzeczkę, nie stwarzamy zagrożenia pod bramką Szwedów.

21
51
13
41
44
40'

Nic z tego. Szwedzi piłkę przejęli i wybili. Musimy wszystko organizować od początku.

22
68
13
26
40
40'

Dogranie z rogu Zielińskiego i w nagrodę będzie kolejny korner.

59
39
10
7
18
39'

Minuty płyną niczym Odra i Wisła, a my czekamy niczym rodacy na rewolucję.

23
155
13
12
22
38'

Sousa już osiwiał. A nie, to wcześniej. Teraz na pewno by i tak osiwiał.

41
261
10
13
32
37'

Biją naszych Szwedzi, sędzia na to pozwala i kartek nie wyciąga.

41
129
28
17
136
36'

Lewandowski "przytarty" przez Forsberga. Na szczęście szybko się pozbierał.

26
55
13
15
36
34'

Zieliński z rogu dokładnie tam, gdzie stało dwóch Szwedów. Podobnie po chwili Bereszyński...

21
73
12
17
42
33'

Kontra Polaków, ale Szwedzi nieustępliwi. Gryzą, szczypią, piszczą, ale na wiele nie pozwalają.

24
73
11
13
39
32'

Mikael Lustig ostro potraktowany przez Puchacza. Szwed wstał, ale za moment pod naszą bramką będzie groźnie.

25
34
16
16
35
30'

Dwa kwadranse za nami. Szukamy, ale brakuje dokładności. Tak jak przed momentem Puchacz. Biegł z piłką, ale nie wiedział, gdzie zagrać.

16
29'

Zgranie do Zielińskiego, ten jednak nie był w stanie opanować piłki. Było przy nim kilku rywali.

10
51
16
10
32
29'

Jesteśmy na połowie Szwedów, szukamy dziury w obronie rywala.

21
26'

Przerwa na bro... na wodę. Gorąco, płyny trzeba uzupełnić.

50
135
14
9
24
25'

Zieliński z rzutu wolnego dograł w pole karne. Jednak dobrze obrona rywala.

9
31
14
25
22
24'

Zagranie do Lewandowskiego na ósmy metr. Bramkarz jednak wyszedł do piłki i pewnie ją złapał.

45
28
7
22
35
22'

Kolejne dogranie w nasze pole karne. Tym razem piłkę udało się wybić.

16
21'

Szwedzi znowu pod naszą bramką. Rywale lepiej czują się pod naszą bramką niż pod własną.

49
131
8
19
28
20'

Może ta akcja doda nam wiary, że Szwedom można strzelić gola. Ale jak można było to zmarnować?

44
110
17
24
47
19'

W akcji ucierpiał bramkarz Szwedów. Szybka konsultacja ze znachorem, kark boli, ale grać da radę.

47
148
25
27
33
17'

To się nie wydarzyło! Po dograniu z rogu piłka po strzale Lewandowskiego odbiła się od poprzeczki. "Lewy" dobijał z DWÓCH metrów i... znowu trafił w poprzeczkę. NIEBYWAŁE!

146
681
99
124
181
17'

Sprzed pola karnego uderzał Lewandowski. Piłka odbiła się od obrońcy. Będzie rzut rożny. Może teraz?

41
15'

Rzut rożny dla Szwedów i nasza obrona dość panicznie.

21
66
19
13
25
14'

Robin Quaison wpadł z piłką w pole karne, ale dogranie przeciął Bereszyński. Uff!

66
33
19
9
24
13'

Gra przeniosła się do środka pola. Nie potrafimy zepchnąć rywala pod jego bramkę.

26
11'

Trochę się ruszyliśmy. W końcu Szwedzi muszą się cofnąć i zauważać własną bramkę.

101
52
17
10
17
10'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Marcus Danielson.

167
38
15
22
32
10'

Kontra Polaków, ale źle rozegraliśmy akcję. Jeden ze Szwedów ostro potraktował Świderskiego.

30
53
14
20
39
8'

Tak się zastanawiamy czy w bramce Szwedów ktoś stoi. Tam jeszcze piłki dzisiaj nie było. Rywale cały czas nas naciskają. To frustruje.

42
191
17
21
49
7'

Jóźwiak chciał odebrać rywalowi piłkę, ale pan sędzia gwizdnął. Faul!

22
76
13
14
27
7'

Znalezione w internecie: Nawet kapsla nie zdążył człowiek otworzyć.

155
547
22
15
29
5'

Nie ma nas w meczu. Gdzie ta drużyna z soboty?

25
4'

Czekamy na pierwsze dobre zagranie Polaków, przy okazji pakujemy swoje walizki.

137
605
25
38
61
2'

Gol! Strzelił Emil Forsberg. To się zaczęło... Źle zachowała się nasza obrona. Forsberg wpadł z piłkę w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka. Szczęsny bez szans. 0:1.

429
1387
116
187
327
1'

I już tzw. laga w nasze pole karne. Piłkę udało się wybić.

59
53
20
16
36
17:07

Już po hymnach. Trwają przywitania, pocałunki. Wróć, uścisków Szwedzi zakazali. Za moment gramy!

50
32
10
12
18
17:07

Za moment piłkarze wyjdą na boisko. A pan Darek już płacze. Ze szczęścia, że o coś gramy.

28
79
5
7
13
16:58

Słoneczko lekko przypieka. Będzie ładna opalenizna.

17
22
7
9
5
16:58

Mecz poprowadzi Michael Oliver (Anglia).