Belgowie oddalili grę od własnego pola karnego.

18
14
21
90+2'

Bruno Fernandes zdecydował się na strzał z dystansu, ale to było niecelne uderzenie.

19
5
5
6
2
90+1'

Portugalczycy cały czas szukają dokładnego dogrania przed bramkę Belgów.

21
23
12
11
24
90'

Doliczone pięć minut.

30
12
20
13
31
89'

Yannick Ferreira Carrasco długo dryblował w polu karnym Portugalczyków. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

8
13
7
19
5
88'

Po dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki Thibaut Courtois w ostatniej chwili zdołał ją złapać.

24
12
7
3
5
87'
86'

Szybka akcja Belgów. Romelu Lukaku został jednak zatrzymany przed polem karnym Portugalczyków.

14
4
6
9
16
85'

Pokazał się Cristiano Ronaldo. Jego strzał w polu karnym został zablokowany.

29
13
6
6
13
84'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Romelu Lukaku.

11
5
4
4
11
83'

Z pierwszej piłki z 16 metrów uderzył Raphael Guerreiro. Belgię przed stratą gola uratował słupek!

14
8
6
11
12
83'

Bardzo niecelnie uderzenie z dystansu na bramkę Portugalczyków. Chwilę wcześniej dobrze spisał się Thibaut Courtois, który obronił strzał Rubena Diasa.

9
7
4
3
5
82'

Belgia zamknięta teraz na własnej połowie.

10
8
7
6
21
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Toby Alderweireld.

4
1
1
2
8
80'

Portugalczycy zaczynają się śpieszyć. Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Andre Silva.

5
2
3
2
1
78'
78'

Portugalia. Schodzi: Joao Palhinha. Wchodzi: Danilo.

6
2
2
1
1
78'

Wydaje się, że sędzia opanował już sytuację na boisku.

8
1
1
2
1
77'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Pepe.

Portugalia
25
5
3
6
4
76'

Ogromne zamieszanie na boisku i spora sprzeczka zawodników po faulu Pepe.

5
6
3
3
4
76'

Kolejna akcja Portugalczyków zakończona lekkim uderzeniem z pola karnego. Piłkę pewnie złapał Thibaut Courtois.

6
3
2
2
1
73'

Z rzutu wolnego strzelał Cristiano Ronaldo. Piłka trafiła jednak w mur.

14
7
5
9
9
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Vermaelen. Będzie rzut wolny i dobra okazja na strzał dla Portugalczyków.

6
2
2
5
6
70'

Portugalia. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Andre Silva.

4
2
3
1
3
70'

Sędzia uspokoił zawodników.

4
1
1
1
2
69'

Chwilowa przerwa w grze. Sprzeczka piłkarzy obu drużyn w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
2
2
1
68'

Z dystansu niecelnie strzelał Renato Sanches.

4
67'

Belgowie przyjmują ataki Portugalczyków na własnej połowie. Gra toczy się jednak daleko od pola karnego.

4
1
1
1
64'

Szukają swojej okazji na gola Portugalczycy. Brakuje im jednak wykończenia akcji.

7
3
3
6
2
61'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Joao Felix. Efektownie obronił Thibaut Courtois.

3
4
7
2
7
58'

Znakomitą okazję miał Diogo Jota. Po dograniu od Cristiano Ronaldo strzelał z około 11 metrów, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

6
5
4
6
15
Czy Portugalia strzeli w tym meczu bramkę?
4
4
57'

A na boisku przy piłce Belgowie. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska. Portugalia natomiast stara się grać wysokim pressingiem.

4
4
1
2
3
55'
55'

Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Joao Felix

1
1
2
1
3
52'

Najpierw dośrodkowanie w pole karne Belgów, a następnie strzał zza pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
8
4
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diogo Dalot.

6
49'

Sporo brzydkich fauli od początku drugiej połowy.

1
3
1
2
48'

Belgia. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Dries Mertens.

47'

Kevin De Bruyne chyba nie będzie w stanie kontynuować gry i potrzebna będzie zmiana. Belg schodzi z boiska.

3
2
2
11
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
5
6
1
3
45+3'

Zza pola karnego strzelał Joao Palhinha. Uderzenie jednak bardzo niecelne.

8
5
2
5
3
45+2'

Gra wznowiona.

5
3
2
3
1
45+1'

Mamy przerwę w grze. Kevin De Bruyne potrzebuje pomocy medycznej po tym, jak faulował go Joao Palhinha.

1
2
8
7
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Palhinha.

4
2
2
1
2
45'

Szybka akcja Belgów. Znakomicie wyprowadzona piłka, ale zabrakło już dokładnego dogrania w polu karnym Portugalczyków.

2
4
1
1
6
42'

Gol! Strzelił Thorgan Hazard. Asystował mu Thomas Meunier. Mamy pierwszego gola w tym meczu! Piękny strzał ponad 20 metrów oddał Thorgan Hazard. Znakomicie podkręcona piłka. Rui Patricio musiał wyjmować piłkę z własnej bramki. Belgia prowadzi 1:0!

179
71
17
24
27
41'

Raphael Guerreiro oddał strzał z około 30 metrów zza pola karnego. To uderzenie zostało zablokowane.

6
8
1
4
5
40'

Bernardo Silva dryblował w polu karnym Belgów po szybkiej akcji Portugalczyków. Ostatecznie wywalczył rzut rożny.

4
2
2
1
10
40'

Nieco śmielej w ostatnich minutach poczynają sobie Belgowie.

7
2
2
4
37'

Ciekawa akcja Belgów. Zza pola karnego efektowny strzał oddał Thomas Meunier. Piłka minęła jednak bramkę Portugalczyków.

3
2
2
5
2
36'

Portugalczycy częściej przy piłce, ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką rywala.

3
5
34'

Portugalczycy budują kolejną akcję. Dogranie przed pole karne, gdzie piłkę wycofał Bernardo Silva.

3
3
1
2
31'

Belgowie przenieśli się z piłką na połowę Portugalczyków. Zabrakło jednak dokładnego podania i akcja zakończyła się stratą futbolówki.

2
3
3
29'

Wracamy do spokojnej wymiany podań w środkowej strefie boiska.

2
4
1
1
3
28'

7
3
3
1
25'

Z rzutu wolnego uderzył Cristiano Ronaldo. Mocny, celny strzał. Ze sporymi problemami obronił Thibaut Courtois.

15
16
4
4
4
24'

Będzie rzut wolny dla reprezentacji Portugalii po zagraniu ręką jednego z Belgów. Do piłki już podszedł Cristiano Ronaldo.

11
11
9
6
9
24'

Belgia cofnęła się do defensywy i na własnej połowie czeka na ataki Portugalczyków.

3
2
1
3
22'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Renato Sanches. To był strzał niecelny.

3
4
2
1
2
20'

Podanie z głębi pola do Cristiano Ronaldo. Belgowie jednak dobrze spisali się w defensywie i odebrali Portugalczykowi piłkę.

9
1
1
1
6
19'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko. Dużo spokojnej, powolnej gry.

2
2
5
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka?
1
2
17'

2
1
1
17'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży dwóch zawodników.

5
4
1
1
13'

Spokojnie rozgrywają piłkę Belgowie. Gra toczy się na połowie reprezentacji Portugalii.

7
2
1
1
2
10'

Eden Hazard strzelał z dystansu. Uderzył jednak niecelnie.

6
5
1
4
2
9'

Thomas Meunier zagrywał w pole karne do Romelu Lukaku. Wrzutka była jednak zbyt mocna i zabrakło uderzenia na bramkę Portugalczyków.

7
3
3
4
2
6'

W dobrej sytuacji znalazł się Diogo Jota, który wpadł w pole karne, przed sobą miał tylko bramkarza, lecz oddał niecelne uderzenie. To zdecydowanie była okazja bramkowa!

10
6
3
4
5
5'

Teraz to Portugalia przy piłce. Spokojna wymiana podań pomiędzy Cristiano Ronaldo i jego kolegami z zespołu.

9
1
4
2
3
4'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

8
6
3
1
3
2'

Reprezentacja Belgii rozgrywa piłkę na połowie Portugalii.

12
1
1
1
2
19:49

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.