Anglia. Schodzi: Declan Rice. Wchodzi: Jordan Henderson.

8
9
9
86'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Jack Grealish. Niemcy już się nie podniosą! Zagranie do Grealisha, ten dośrodkował na szósty metr, a stamtąd nadbiegający Kane głową do bramki na 2:0!

256
91
24
30
57
83'

Akcja Anglików przerwana. Sterling na spalonym.

27
17
14
19
19
81'

Powinien być remis! Błąd Sterlinga, po chwili w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Mueller. Strzał obok Pickforda, ale w bramkę nie trafił!

64
48
21
37
48
80'

Niemcy muszą atakować, ale Anglicy nie zamierzają murować bramki. Oni chcą zdobyć drugą bramkę i mieć spokój.

29
18
10
13
16
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Maguire.

26
11
12
14
18
75'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Luke Shaw. Anglicy rozmontowali defensywę Niemców. Zagranie na lewo do Shawa, ten odegrał na pięty metr, a nadbiegający Sterling przyłożył nogę. 1:0!

262
89
32
46
89
74'

Przerwa w grze. Problemy mięśniowe ma Kieran Trippier, Anglik za moment wróci do gry.

4
4
5
7
6
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robin Gosens.

11
6
2
4
9
71'

Sporo prostych błędów po obu stronach. Nikt nie chce jednak zbytnio ryzykować. Zapowiada się długie granie na Wembley.

7
6
5
4
3
69'

Anglia. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Jack Grealish.

5
10
2
2
4
68'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Serge Gnabry.

12
8
6
5
4
67'

Zagranie na jedenasty metr, ale Pickford wszystko przeczytał i pewnie piłkę złapał.

8
5
4
3
8
66'

Minuty płyną, goli nie ma. Czyżby piłkarze mieli grać dłużej niż 90 minut?

4
61'

Minął kwadrans 2. połowy i w końcu zaczęli grać Anglicy. Neuer na razie jednak nie musiał się zbytnio wykazywać.

7
59'

Dominacja Niemców, Anglicy nie potrafią w 2. połowie zagrozić Neuerowi.

24
15
2
7
11
57'

Kontra Niemców, Werner starał się znaleźć miejsce do uderzenia, jednak został zablokowany.

11
7
4
4
13
55'

Problemy miał Kane, Anglik na moment zszedł z boiska, ale za chwilę na nie wróci.

11
9
7
3
11
53'

Pickford wyszedł na piąty metr i wypiąstkował piłkę. Już na nią czekał Mueller.

9
6
3
3
4
51'

Po przerwie Anglicy nie zagrozili jeszcze Neureowi. Gospodarze dość powoli rozgrywają swoje akcje.

12
8
5
5
8
48'

Potężny strzał z woleja Havertza. Pickford końcami palców na rzut rożny!

31
13
8
9
13
48'

Spokojny początek 2. połowy. Niewiele się dzieje, nikt nie chce zbytnio ryzykować.