Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

4
2
12
88'

Sunąca po murawie piłka została powstrzymana przez Davida Ospinę. Nelson Semedo ani to uderzył, ani to dośrodkował. FC Barcelona zaprezentowała ekonomiczny futbol w drugiej połowie, ale zapracowała na taką możliwość przed przerwą.

5
2
3
3
86'

Podanie w pole karne do Arkadiusza Milika, którego w momencie strzału powstrzymał Clement Lenglet. Niewiele później Marc-Andre ter Stegen odprowadził wzrokiem zmierzającą na słupek piłkę po strzale Hirvinga Lozano.

7
4
6
9
10
84'

FC Barcelona. Schodzi: Antoine Griezmann. Wchodzi: Monchu.

3
83'

Mario Rui i Kostas Manolas wściekają się na Luisa Suareza, ale oczywiście napastnik FC Barcelona nie zamierza się tym specjalnie przejmować. Grunt, że kolejne sekundy zostały zyskane, a czas pracuje na korzyść jego klubu.

4
1
5
2
81'

Piłka w bramce FC Barcelona, ale nie ma gola z powodu spalonego. Arkadiusz Milik był odrobinę wysunięty za obrońców z Katalonii, przez co nie mógł cieszyć się z trafienia kontaktowego. Szkoda.

8
9
7
13
30
79'
79'

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Eljif Elmas.

3
1
2
2
2
78'

Trzy rzuty rożne dla Napoli po rajdzie Matteo Politano. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry wykonane przez byłego skrzydłowego Interu Mediolan w kierunku Kostasa Manolasa i choć Grek domagał się głośno podyktowania jedenastki, to Cuneyt Cakir nie gwizdnął.

2
3
2
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu. Na pewno trafienie kontaktowe ożywiłoby widowisko i dodało pikanterii jego końcówce. Trzeba jednak powiedzieć, że nie zanosi się.

2
1
74'

Przewinienie na Antoinie Griezmannie. Mario Rui ma problem z Francuzem. Zdaniem Portugalczyka zawodnik ofensywny FC Barcelona gra zbyt miękko i postanowił mu to dobitnie powiedzieć.

1
1
3
72'

Piotr Zieliński nie zaczarował Camp Nou.

3
1
3
1
71'

Gennaro Gattuso wolał wzmocnić atak Hirvingiem Lozano niż Arkadiuszem Milikiem. Meksykanin miał już szansę na zaskoczenie Marca-Andre ter Stegena, ale pozycja do oddania uderzenia głową była niewygodna. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

5
6
4
6
70'
70'
68'

Napoli nie stwarza klarownych sytuacji podbramkowych, więc FC Barcelona wykonuje kolejne miliowe kroki w kierunku ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Na dodatek Antoine Griezmann miał możliwość strzelenia gościom czwartego gola, ale zawahał się.

3
3
4
1
2
66'

Lionel Messi strzelał z powietrza, a może podawał w centrum pola karnego do Luisa Suareza. Wiadomo, że wmieszał się w to wszystko David Ospina i nie pozwolił na dojście do futbolówki reprezentantowi Urugwaju.

3
2
1
3
3
65'

Faul Driesa Mertensa na Jordim Albie. Krótkie rozegranie rzutu wolnego i FC Barcelona zagrała na zyskanie kilkudziesięciu sekund atakiem pozycyjnym.

2
2
2
2
3
63'

Wymiana podań z wiodącym udziałem Lionela Messiego. Futbolówkę spod nóg lidera FC Barcelona wybił poza boisko Kostas Manolas. Skuteczna interwencja doświadczonego Greka.

1
2
3
3
62'

FC Barcelona spokojnie przeczekała kwadrans po przerwie na własnej połowie boiska. Pozwoliła wyłącznie na oddanie jednego i delikatnego uderzenia celnego Napoli.

1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński za faul na uciekającym Lionelu Messim.

7
3
4
8
9
59'

Gerard Pique powstrzymał Lorenzo Insigne w pobliżu bramki Marca-Andre ter Stegena. Po wślizgu Hiszpana korner, a dośrodkowanie spod chorągiewki wybił piąstkami Niemiec.

1
1
3
58'

Do czasu eleganckie rozegranie zespołu z Neapolu, ale pogubili się na prawej stronie boiska Stanislav Lobotka oraz Fabian Ruiz. Dlatego przyjezdni nie stworzyli sytuacji podbramkowej.

3
1
57'

Oszczędna radość Lorenzo Insigne po strzeleniu gola Barcelonie.

1
1
55'

Piłkarze Napoli przeważali pod względem posiadania piłki po wznowieniu spotkania. Przed momentem futbolówka wrzucona w pole karne FC Barcelona do Driesa Mertensa, któremu na oddanie strzału nie pozwolił Clement Lenglet.

4
3
1
1
2
53'

Lorenzo Insigne główował w rękawice Marca-Andre ter Stegena. Autor dotychczas jedynego gola Napoli na Camp Nou próbował dobić wstrzelenie Driesa Mertensa. Niezła, ale tylko niezła szansa na gola kontaktowego.

5
4
4
2
52'

Fabian Ruiz stracił równowagę w momencie strzału zza pola karnego. Jedynym łupem Hiszpana był kolejny korner dla Azzurrich. Dośrodkowanie spod chorągiewki Jose Callejona zostało powstrzymane.

2
50'

Po faulu Ivana Rakiticia na Piotrze Zielińskim możliwość pokonania Marca-Andre ter Stegena po wrzutce Mario Ruiego z rzutu wolnego. Z trudem gospodarze wybili futbolówkę na korner. Po kolejnym stałym fragmencie odgwizdane przewinienie Kalidou Koulibalego na Nelsonie Semedo.

3
1
49'

Duma Katalonii sprytnie uwalnia się spod pressingu przeciwnika z Neapolu. Piłkarze w białych strojach tracą sporo energii, ale niewiele z tego wysiłku wynika.

1
1
4
1
47'

Diego Demme już został zmieniony przez Gennaro Gattuso, ale również pozostali środkowi pomocnicy Napoli muszą zaoferować coś więcej. Na razie Piotr Zieliński i Fabian Ruiz zgubili piłkę, a Lionel Messi sprowokował przeciwnika do faulu.

4
1
3
46'

Druga połowa i FC Barcelona znacznie spokojniejsza o miejsce w ćwierćfinale niż jeszcze nieco ponad godzinę temu. SSC Napoli pozostało 45 minut nadziei, ponieważ dogrywki na pewno nie będzie.