Zakończony
FC Barcelona
90+4'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Jordi Alba.

Nie będzie dogrywki! Alba uruchomił Griezmanna i Francuz znowu bezbłędnie wykończył akcję. 3 strzały celne Barcy w meczu i 2 bramki.

49
21
9
11
27
90+1'

Sędzia doliczył aż sześć minut.

8
4
1
2
6
86'

. Schodzi: Pep Caballe Martin. Wchodzi: Fran Carbia.

1
84'

Ansu Fati postawił na długi rajd prawą stroną. Nastolatek próbował dośrodkować, ale został powstrzymany przez Francisco Grimę.

3
1
1
2
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Kwasi Sibo za faul na Lenglecie.

1
81'
78'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Mendoza. Napastnik ukarany za faul na Juniorze Firpo.

Diego Mendoza #18
UD Ibiza
4
1
3
1
77'

. Schodzi: Javier Lara. Wchodzi: Kwasi Sibo.

Javier Lara #15
1
1
1
1
1
75'

Ansu Fati złapany na spalonym.

1
3
2
74'

. Schodzi: Diego Mendoza. Wchodzi: Angel Rodado.

Angel Rodado #9
1
2
1
2
72'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Ivan Rakitić.

W końcu udało się Rakiticiowe prostopadłe podanie między obrońców Ibizy. Piłkę przejął Griezmann i bez przyjęcia oddał precyzyjny strzał w polu karnym. Mamy remis.

45
17
3
8
6
71'

FC Barcelona. Schodzi: Riqui Puig. Wchodzi: Arthur Melo.

69'

Niedokładne zagranie Franscisco Grimy na lewym skrzydle, przed polem karnym Barcy.

1
1
1
1
68'

Uwaga! Pierwszy celny strzał Barcelony. Ivan Rakitić uderzył z dystansu, ale w ogóle nie zaskoczył bramkarza Ibizy.

2
3
2
2
64'

Minęła godzina i w Ibizie dalej bez zmian. Gospodarze cały czas prowadzą, siły ich nie opuszczają, a Barca przeżywa niesamowite męczarnie.

5
4
2
1
3
61'

Żółtą kartkę otrzymał Kike Lopez. Za faul na Frenkie de Jongu.

2
59'

FC Barcelona. Schodzi: Carles Perez. Wchodzi: Jordi Alba.

58'

Nelson Semedo odjechał dwójce rywali na prawej stronie i odegrał Ivanowi Rakiticiowi. Chorwat próbował nonszalancko zagrać piętą, ale rywal odczytał jego zamiary.

1
1
54'

Neto podniósł się z murawy, odprawił medyków i sędzia wznowił grę.

2
1
53'

Neto cały czas nie może wrócić do gry. Brazylijczyk niefortunnie upadł na nogę podczas interwencji. Do gry szykował się Marc-Andre ter Stegen, ale musi jeszcze poczekać ze zmianą.

3
1
1
1
51'

Neto poturbowany w powietrzu przez Francisco Grimę. Bramkarz Barcelony potrzebuje pomocy medycznej.

1
5
50'

Ibiza walczy przy prawym narożniku. Gospodarzom nie udało się dośrodkować, urwali dla siebie chociaż wrzut z autu.

1
1
49'

Kike Lopez ruszył prawą stroną. Pomocnik próbował dośrodkować, ale został zablokowany. Będzie rzut rożny dla Ibizy.

1
1
1
47'

Zakręcił się z piłką Carles Perez. Hiszpan wypchnięty przez rywala i będzie faul dla Barcy.

2
1
3
46'

Druga połowa rozpoczęta! Przy piłce Ibiza.

1
2
3
44'

Minuta do końca pierwszej połowy. A Barcelona... nadal nie oddała celnego strzału. Bramkarz Ibizy mógłby pójść na imprezę. W końcu jesteśmy na Ibizie.

4
6
3
1
4
41'

Niezły rajd lewą stroną Juniora Firpo zakończony płaskim dośrodkowaniem. Żaden z kolegów nie przechwycił podania.

1
1
2
3
4
39'

Coś nieprawdopodobnego! Javier Lara płasko dośrodkował do Raia Nascimento. Napastnik "posadził" na murawie Frenkie De Jonga i trafił w słupek!

4
4
4
4
4
37'

Trudno się to ogląda. Ciągła walka na połowie boiska. Barca pod ciągłym naciskiem gospodarzy.

3
34'

Zaskakujące, że mistrz Hiszpanii ma tak duże problemy z III-ligowcem. Na skraju pola karnego Carles Perez odbijał się od Gonzalo de La Fuente jak od ściany.

1
1
1
1
4
31'

Mocny wyrzut z autu prosto w pole karne, ale tym razem gospodarze nie oddali strzału.

1
28'

Kolejna groźna akcja Ibizy. Javier Lara uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka kozłowała w polu karnym, ale minęła bramkę.

4
1
2
1
2
18:33

Tak gospodarze cieszyli się z pierwszej bramki.

2
1
1
1
1
25'

Antoine Griezmann złapany na spalonym.

5
1
22'

Niezła próba prostopadłego podania od Ivana Rakiticia. Piłka ostatecznie nie dotarła do kolegi w polu karnym, sprawna reakcja obrońcy Ibizy.

1
2
1
3
21'

Odważny drybling Pepa Caballe. Ostatecznie pomocnik został zepchnięty z piłką na aut.

1
1
17'

Ibiza znowu się poderwała! Angel Rodado oddał strzał w polu karnym, piłka wpadła do siatki, ale sędzia nie uznał gola. Napastnik walcząc o piłkę sfaulował Clement Lenglet. Kolejny mocny sygnał dla Barcy, żeby wziąć się do roboty.

3
3
2
1
2
15'

Niezbyt udane rozegranie Barcelony po rzucie rożnym. Riqui Puig podciął piłkę w pole karne, ale nikt nie wykończył akcji.

2
1
2
13'

Zablokowane dośrodkowanie Kike Lopeza z prawej strony.

2
2
1
1
11'

Miażdżąca przewaga Barcelony w posiadaniu piłki (aż 85 procent), ale wciąż nie oddała celnego strzału.

4
2
3
2
3
9'

Gol! Strzelił Javier Perez Mateo. Asystował mu Rai Nascimento.

Tego gola 24-letni Javier Perez będzie pamiętał na długo. Wychowanek Realu Valladolid zastawił się przed Riquim Puigiem i w polu karnym wykorzystał dośrodkowanie od Nascimento. Na razie sensacja na Ibizie!

14
9'

Dośrodkowanie Carlesa Pereza z lewej strony. Piłkę w polu karnym przejął Nelson Semedo, ale nie zdążył oddać strzału.

3
7'

Nieudane wyjście Carlesa Pereza. Hiszpan nie zdążył utrzymać się przy piłce na lewej flance. Imponuje waleczność Ibizy w pierwszych minutach.

2
2
4'

Okoliczności dzisiejszego meczu nie są codzienne dla Blaugrany. Na niewielkim stadionie z dostawionymi trybunami znajduje się nieco ponad sześć tysięcy kibiców. Do tego jest sztuczna murawa.

2
2
2
3'

Na razie wysoki pressing gospodarzy, chcą doskoczyć rywalom do gardeł. Faulowany Ivan Rakitić.

3
2
1'

Pierwsza nieudana próba wejścia na połowę Ibizy. Pep Caballe Martin uprzedził Ansu Fatiego.

2
2
2
1
czas Start meczu
Kto awansuje do 1/8 finału Pucharu Króla?
UD Ibiza
4
1
15:56

Dla Quique Setiena będzie to drugi mecz na ławce Blaugrany. W debiucie 61-latek poprowadził zespół do zwycięstwa w La Liga nad Granadą (1:0).

2
1
1
15:56

FC Barcelona dopiero zaczyna rywalizację w Pucharze Króla. Tymczasem UD Ibiza zdążył już wyeliminować dwóch rywali: Ponteverdę (2:0) i Albacete (2:1).

3
1
15:56

Mecz poprowadzi Pablo Gonzales Fuertes.

1
15:56

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/16 finału Pucharu Króla. FC Barcelona zagra na wyjeździe z III-ligowym UD Ibiza. Początek spotkania o godzinie 19.