2
5
108'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Rafael Leao.

Mediolan się bawi. Zlatan Ibrahimović strzelił na 4:2 po kombinacji z udziałem Samuela Castillejo oraz Rafaela Leao. Szwed mądrze stał i mądrze uderzył z kilkunastu metrów. Tym razem już raczej pozamiatane! Torino FC zostało wypunktowanie przez zmienników.

36
12
15
8
31
106'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Franck Kessie.

Hakan Calhanoglu uderzył z kilkunastu metrów na 3:2. Coraz więcej wskazuje na to, że Turek zabierze Bremerowi tytuł bohatera wieczoru. Drugie trafienie zmiennika i AC Milan jest na prowadzeniu kilkanaście minut przed końcem pojedynku. Podał mu Franck Kessie krótko po pojawieniu się na murawie.

30
8
12
4
7
106'

Druga połowa dogrywki.

2
5
1
1
106'

Milan. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Franck Kessie.

4
1
2
1
4
105+1'

Krótka przerwa po pierwszej połowie dogrywki.

2
2
1
1
105'

Doliczona minuta.

2
3
3
1
4
103'

Jeżeli dojdzie do dogrywki, golkiperzy będą odpowiednio rozgrzani. Salvatore Sirigu interweniował blisko własnej bramki w konfrontacji z Theo Hernandezem.

2
2
2
1
3
102'

Milan nie grał ostatnio często dogrywek w Coppa Italia. Może nadrobić zaległości. Z kolei Byki grały dogrywkę choćby w poprzedniej rundzie.

1
1
100'

Całkiem interesująco w ostatnich minutach. Piłkarzom zaczyna brakować energii do wracania za swoimi ofensywnymi przeciwnikami, więc sytuacje podbramkowe mnożą się.

3
2
1
1
2
98'

Na boisku zrobiło się dużo miejsca, a koncert zaczęli grać bramkarze, którzy nie byli często niepokojeni na początku spotkania. Gianluigi Donnarumma zatrzymał dwa uderzenia w krótkim okresie. Nie pozwolił na strzelenie gola Andrei Belottemu.

3
2
1
2
1
95'

Wielka szansa na zdobycie prowadzenia przez Rossonerich! Rafael Leao zakręcił dwoma defensorami i wyłożył piłkę w pole karne. Ta została przepuszczona przez Zlatana Ibrahimovicia do Samuela Castillejo, którego strzał zatrzymał Salvatore Sirigu.

5
3
4
3
4
93'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti za faul na Simone Verdim.

5
2
6
2
4
91'

3
90+4'

Salvatore Sirigu interweniował po strzale Zlatana Ibrahimovicia. Nie minęła minuta i zapewnić awans gospodarzom próbował Ante Rebić, ale jego zagranie również spowodowało pomruk niezadowolenia.

5
6
4
2
4
90+3'

Zlatan Ibrahimović mógł to zamknąć strzałem z bliska do siatki. Niedowierzanie w Mediolanie po dograniu Rafaela Leao oraz uderzeniu z trzech metrów Szweda. Tak, nie trafił w bramkę.

8
30
3
6
5
90+1'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Samuel Castillejo.

Kibice gospodarzy czekali na taki indywidualny błysk jak w meczu z Udinese Calcio. W doliczonym czasie wykazał się Hakan Calhanoglu, który huknął na 2:2 zza pola karnego. AC Milan złapał przeciwnika, który zachowywał się już kunktatorsko i wyczekiwał na ostatni gwizdek. Za karę jeszcze trochę poczeka. Jakieś ponad dwa kwadranse.

35
17
10
9
16
90'

Doliczone pięć minut.

9
5
4
3
3
90'

Torino FC. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Vincenzo Millico.

2
86'

Hakan Calhanoglu nie przebił się w pole karne przyjezdnych. Płaskie uderzenie zmiennika zostało zablokowane, a Alejandro Berenguer ruszył z kontratakiem.

5
3
2
2
85'

Jeszcze pięć minut podstawowego czasu. Milan po dynamicznym początku był już nazywany pucharowym lwem, ale teraz trzeba usuwać te wpisy w mediach społecznościowych.

5
1
2
1
4
82'

Torino FC. Schodzi: Bremer. Wchodzi: Koffi Djidji.

Bremer #36
4
2
1
1
1
82'

Milan. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Hakan Calhanoglu.

80'

Zlatan Ibrahimović strzela, ponieważ czas ucieka i trzeba brać na siebie odpowiedzialność za wynik. Futbolówka po uderzeniu Szweda ominęła bramkę Salvatore Sirigu.

9
6
2
3
2
78'

Obrazek ładniejszy od ostatnich ataków Milanu.

3
2
2
1
1
76'

Milan. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Rafael Leao.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Rade Krunić za faul na Simone Verdim.

3
1
1
1
3
73'

Co prawda nie ma hat-tricka, ale Bremer powinien wziąć piłkę do domu.

2
1
1
2
71'

Gol! Strzelił Bremer. Asystował mu Ola Aina.

Jak to dobrze czasem zapeszyć. Przynajmniej zobaczy się gola. Torino FC na prowadzeniu 2:1 po kolejnym uderzeniu Bremera. Bohater przyjezdnych wbiegł między Theo Hernandeza i Alessio Romagnolego i główkował z bliska do bramki Gianluigiego Donnarummy po dośrodkowaniu Ola Ainy.

12
69'

Stety, niestety, zanosi się na dogrywkę. Z drugiej strony pozostało jeszcze ponad 20 minut podstawowego czasu, więc Zlatan Ibrahimović czy Andrea Belotti mogą coś wymyśleć.

5
2
1
1
3
67'

Miernie. Jeżeli to było pożegnanie z Mediolanem, to mało wystawne.

23
19
9
21
29
65'

Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Zlatan Ibrahimović.

63'

Przygotowuje się do wejścia z ławki rezerwowych Zlatan Ibrahimović. Jest jakaś nadzieja.

11
3
4
6
19
62'

Krzysztof Piątek popełnił faul w polu karnym przeciwnika. Po podaniu Samuela Castillejo dał się wyprzedzić Nicolasowi N'Kouloulowi i sprowadził go brutalnie do parteru.

4
10
2
5
7
58'

AC Milan rozpoczął ten mecz od mocnego uderzenia, ale można było już o tym zapomnieć. Po około 25 minutach również mierne Torino FC toczy wyrównany pojedynek z Rossonerimi.

4
8
1
2
3
53'

Ratunek nadszedł w ostatnim momencie. AC Milan mógł już przegrywać po zagraniu z rzutu wolnego. Gospodarze interweniowali po sytuacyjnym strzale blisko linii bramkowej.

2
2
6
3
5
53'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer za faul na Alejandro Berenguerze.

3
2
2
6
2
51'

Rade Krunić miał piłkę pod nogami blisko pola karnego Toro. Uderzenie środkowego pomocnika ponad bramką strzeżoną przez Salvatore Sirigu.

5
2
1
1
3
49'

Na początku drugiej połowy telewidzowie są raczeni powtórkami goli z pierwszej części, więc nie wydarzyło się jeszcze nic wartego pokazania po przerwie.