AC Milan
12' Giacomo Bonaventura 30' Theo Hernandez 37' Ante Rebić 53' Simon Kjaer 75' Rade Krunić 90+1' Hakan Calhanoglu 93' Andrea Conti 106' Hakan Calhanoglu 108' Zlatan Ibrahimović 111' Zlatan Ibrahimović
Torino FC
22' Tomas Rincon 34' Bremer 37' Armando Izzo 71' Bremer
4:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. AC Milan awansował głównie dzięki zmiennikom i będzie walczyć w półfinale Pucharu Włoch.

Zlatan Ibrahimović zdążył strzelić swojego gola.

Torino FC. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Lyanco.

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Ibrahimović za faul w powietrzu.

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Rafael Leao.

Mediolan się bawi. Zlatan Ibrahimović strzelił na 4:2 po kombinacji z udziałem Samuela Castillejo oraz Rafaela Leao. Szwed mądrze stał i mądrze uderzył z kilkunastu metrów. Tym razem już raczej pozamiatane! Torino FC zostało wypunktowanie przez zmienników.

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Franck Kessie.

Hakan Calhanoglu uderzył z kilkunastu metrów na 3:2. Coraz więcej wskazuje na to, że Turek zabierze Bremerowi tytuł bohatera wieczoru. Drugie trafienie zmiennika i AC Milan jest na prowadzeniu kilkanaście minut przed końcem pojedynku. Podał mu Franck Kessie krótko po pojawieniu się na murawie.

Druga połowa dogrywki.

Milan. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Franck Kessie.

Krótka przerwa po pierwszej połowie dogrywki.

Doliczona minuta.

Jeżeli dojdzie do dogrywki, golkiperzy będą odpowiednio rozgrzani. Salvatore Sirigu interweniował blisko własnej bramki w konfrontacji z Theo Hernandezem.

Milan nie grał ostatnio często dogrywek w Coppa Italia. Może nadrobić zaległości. Z kolei Byki grały dogrywkę choćby w poprzedniej rundzie.

Całkiem interesująco w ostatnich minutach. Piłkarzom zaczyna brakować energii do wracania za swoimi ofensywnymi przeciwnikami, więc sytuacje podbramkowe mnożą się.

Na boisku zrobiło się dużo miejsca, a koncert zaczęli grać bramkarze, którzy nie byli często niepokojeni na początku spotkania. Gianluigi Donnarumma zatrzymał dwa uderzenia w krótkim okresie. Nie pozwolił na strzelenie gola Andrei Belottemu.

Wielka szansa na zdobycie prowadzenia przez Rossonerich! Rafael Leao zakręcił dwoma defensorami i wyłożył piłkę w pole karne. Ta została przepuszczona przez Zlatana Ibrahimovicia do Samuela Castillejo, którego strzał zatrzymał Salvatore Sirigu.

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti za faul na Simone Verdim.

Pierwsza połowa dogrywki.

Czy będzie konkurs rzutów karnych?

Ostatni gwizdek w drugiej połowie, ale nikt nie może iść do szatni. Dogrywka.

Salvatore Sirigu interweniował po strzale Zlatana Ibrahimovicia. Nie minęła minuta i zapewnić awans gospodarzom próbował Ante Rebić, ale jego zagranie również spowodowało pomruk niezadowolenia.

Zlatan Ibrahimović mógł to zamknąć strzałem z bliska do siatki. Niedowierzanie w Mediolanie po dograniu Rafaela Leao oraz uderzeniu z trzech metrów Szweda. Tak, nie trafił w bramkę.

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Samuel Castillejo.

Kibice gospodarzy czekali na taki indywidualny błysk jak w meczu z Udinese Calcio. W doliczonym czasie wykazał się Hakan Calhanoglu, który huknął na 2:2 zza pola karnego. AC Milan złapał przeciwnika, który zachowywał się już kunktatorsko i wyczekiwał na ostatni gwizdek. Za karę jeszcze trochę poczeka. Jakieś ponad dwa kwadranse.

Doliczone pięć minut.

Torino FC. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Vincenzo Millico.

Hakan Calhanoglu nie przebił się w pole karne przyjezdnych. Płaskie uderzenie zmiennika zostało zablokowane, a Alejandro Berenguer ruszył z kontratakiem.

Jeszcze pięć minut podstawowego czasu. Milan po dynamicznym początku był już nazywany pucharowym lwem, ale teraz trzeba usuwać te wpisy w mediach społecznościowych.

Torino FC. Schodzi: Bremer. Wchodzi: Koffi Djidji.

Milan. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Hakan Calhanoglu.

Zlatan Ibrahimović strzela, ponieważ czas ucieka i trzeba brać na siebie odpowiedzialność za wynik. Futbolówka po uderzeniu Szweda ominęła bramkę Salvatore Sirigu.

Obrazek ładniejszy od ostatnich ataków Milanu.

Milan. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Rafael Leao.

Żółtą kartkę otrzymał Rade Krunić za faul na Simone Verdim.

Co prawda nie ma hat-tricka, ale Bremer powinien wziąć piłkę do domu.

Gol! Strzelił Bremer. Asystował mu Ola Aina.

Jak to dobrze czasem zapeszyć. Przynajmniej zobaczy się gola. Torino FC na prowadzeniu 2:1 po kolejnym uderzeniu Bremera. Bohater przyjezdnych wbiegł między Theo Hernandeza i Alessio Romagnolego i główkował z bliska do bramki Gianluigiego Donnarummy po dośrodkowaniu Ola Ainy.

Stety, niestety, zanosi się na dogrywkę. Z drugiej strony pozostało jeszcze ponad 20 minut podstawowego czasu, więc Zlatan Ibrahimović czy Andrea Belotti mogą coś wymyśleć.

Miernie. Jeżeli to było pożegnanie z Mediolanem, to mało wystawne.

Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Zlatan Ibrahimović.

Przygotowuje się do wejścia z ławki rezerwowych Zlatan Ibrahimović. Jest jakaś nadzieja.

Krzysztof Piątek popełnił faul w polu karnym przeciwnika. Po podaniu Samuela Castillejo dał się wyprzedzić Nicolasowi N'Kouloulowi i sprowadził go brutalnie do parteru.

AC Milan rozpoczął ten mecz od mocnego uderzenia, ale można było już o tym zapomnieć. Po około 25 minutach również mierne Torino FC toczy wyrównany pojedynek z Rossonerimi.

Ratunek nadszedł w ostatnim momencie. AC Milan mógł już przegrywać po zagraniu z rzutu wolnego. Gospodarze interweniowali po sytuacyjnym strzale blisko linii bramkowej.

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer za faul na Alejandro Berenguerze.

Rade Krunić miał piłkę pod nogami blisko pola karnego Toro. Uderzenie środkowego pomocnika ponad bramką strzeżoną przez Salvatore Sirigu.

Na początku drugiej połowy telewidzowie są raczeni powtórkami goli z pierwszej części, więc nie wydarzyło się jeszcze nic wartego pokazania po przerwie.

Druga połowa.

Krzysztof Piątek na razie tylko gratulował gola.

Do przerwy remis.

Czy mecz zostanie rozstrzygnięty w podstawowym czasie?

Przerwa. Milan przeważał, ale pozwolił gościom na jeden strzał, a to już wystarczyło do wyrównania.

Rade Krunić próbował strzelić gola po dośrodkowaniu Theo Hernandeza. Pomocnik doskoczył do wysoko zawieszonej piłki, ale pod naciskiem Armando Izzo nie główkował na odpowiednim pułapie.

Piłka w bramce po kopnięciu Ante Rebicia, jednak nie ma gola z powodu zagrania ręką Krzysztofa Piątka. Napastnik Milanu pomagał sobie nieprzepisowo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Ante Rebić dryblował w polu karnym przeciwnika. Miękkie zagranie w kierunku Krzysztofa Piątka i Samuela Castillejo, jednak w ostatnim momencie przyjezdni wybili piłkę na korner.

Żółtą kartkę otrzymał Armando Izzo za faul na Samuelu Castillejo.

Żółtą kartkę otrzymał Ante Rebić za faul na Armando Izzo.

Czupurni piłkarze postanowili wszcząć awanturę po faulu Ante Rebicia na Armando Izzo.

Gol! Strzelił Bremer. Asystował mu Simone Verdi.

Rajd Bremera zakończony strzałem na 1:1 w sytuacji sam na sam z Gianluigim Donnarummą. Po szarży przez całe boisko zamiast świętować strzelenie gola, defensor musiał wziąć trzy głębokie oddechy. W zasadzie pierwsza sytuacja podbramkowa Torino FC poskutkowała wyrównaniem.

Zlatan Ibrahimović aż podskoczył po uderzeniu Ante Rebicia oraz chwycie Salvatore Sirigu.

Theo Hernandez posłał piłkę w kierunku Samuela Castillejo. Lewe skrzydło w Milanie działa, bawią się na nim Francuz oraz Ante Rebić, ale dotychczas tylko jedna akcja zakończyła się strzałem do siatki.

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za faul na Tomasie Rinconie.

Zakotłowało się po przeciwnych stronach boiska po płaskich dośrodkowaniach. Piłkarze nic specjalnego z tego kotła nie wyciągnęli.

Kolejne dośrodkowanie Ante Rebicia. Tym razem co prawda obrońca Torino FC poradził sobie i wybił piłkę, co wcale nie skłoniło Salvatore Sirigu, żeby przestał obsztorcowywać swoich defensorów.

Giacomo Bonaventura nie po raz pierwszy strzelił gola Toro w Pucharze Włoch.

Krzysztof Piątek gestykulował żywo i starał się namówić egzekutora rzutu wolnego do podania na prawe skrzydło. Piłka ostatecznie tam trafiła, a Samuel Castillejo oddał uderzenie po ziemi w Salvatore Sirigu.

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za przewinienie taktyczne na Rade Kruniciu.

Torino FC ma łatkę najlepiej przeszkadzającego zespołu w elicie calcio. Na razie średnio to przeszkadzanie wychodzi. AC Milan robi co chce jak w poprzedniej rundzie ze SPAL-em.

Wrzut z autu do Andrei Belottego. Reprezentantowi Włoch udało się wywalczyć rzut rożny dla Granaty. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry zostało zneutralizowane przez Krzysztofa Piątka.

Giacomo Bonaventura i AC Milan na prowadzeniu!

Gol! Strzelił Giacomo Bonaventura. Asystował mu Ante Rebić.

AC Milan coraz mocniej nacisał na przeciwnika i objął prowadzenie w początkowym kwadransie. Giacomo Bonaventura schował się za wszystkimi obrońcami Torino FC i strzelił z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu Ante Rebicia. Chorwat został uruchomiony na lewym skrzydle przez Samuela Castillejo i popisał się dynamiczny rajdem w połączeniu z precyzyjnym dograniem.

Krzysztof Piątek starał się oddać uderzenie głową po wrzutce z rzutu wolnego. Przyblokowany przez przeciwnika reprezentant Polski jedynie wykonał niezgrabną akrobację w powietrzu i skończyło się na łupie w postaci kornera.

Premierowa szarża Theo Hernandeza na lewym skrzydle. Płaskie wstrzelenie Francuza w pole bramkowe zatrzymał Bremer. W odpowiedzi kontratak Torino FC podsumowany uderzeniem Alejandro Berenguera w obrońcę Milanu.

Ante Rebić ruszył dynamicznie w polu karnym Torino FC. W ostatnim momencie Chorwat został powstrzymany wślizgiem przez Nicolasa N'Kouloua. Jeden z bohaterów ostatnich tygodni w Mediolanie nie zdecydował się na podanie do dobrze ustawionego Krzysztofa Piątka.

Tym razem dośrodkowanie z prawego skrzydła w pobliże bramki Salvatore Sirigu. Pierwszy kontakt z futbolówką kandydata do reprezentacji Włoch na Euro 2020.

Piłka wrzucona w pole karne Milanu. Obrońcy gospodarzy wpadli w popłoch, mimo to zdołali posprzątać i nie pozwolili na uderzenie.

Pierwszy gwizdek.

Niebawem pierwszy gwizdek.

Granata tym razem na biało z bordowymi akcentami.

AC Milan zwyciężył w poprzednim meczu 1:0 z Brescią Calcio. Za Rossonerimi cztery zwycięstwa, a nawet pięć spotkań bez porażki. Torino FC skompromitowało się rezultatem 0:7 w starciu z Atalantą BC.

Przyjazd gospodarzy na stadion.

Piłkarze z Turynu w Mediolanie.

AC Milan powalczy z Torino FC o awans do półfinału Pucharu Włoch. W najlepszej czwórce rozgrywek oczekują już Juventus FC oraz SSC Napoli. Triumfator konfrontacji w Mediolanie zagra w następnej rundzie ze Starą Damą.

Sędzia: Fabrizio Pasqua