Strzelał Sandro, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.

2
2
5
90+2'

Juan Cuadrado znalazł miejsce do oddania uderzenia z ok. 16 metrów. Strzał poszybował ponad bramką.

5
3
1
3
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

7
2
3
2
6
90'

Szarżował Ronaldo, ale zagrywał niedokładnie i piłkę przejęli obrońcy.

3
1
3
7
3
88'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Andrea Conti. Wchodzi: Alexis Saelemaekers.

88'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Diego Laxalt.

87'

Juventus cofnął się, Milan szuka zwycięskiego gola. Czasu goście mają niewiele.

4
1
1
86'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Juan Cuadrado.

3
1
1
3
82'
ZMIANA

AC Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Lorenzo Colombo .

wchodzi Wchodzi
Lorenzo Colombo #29
schodzi Schodzi
3
2
1
82'
ZMIANA

AC Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Rade Krunić.

79'

Po dograniu z rogu Kjaer głową uderzył obok bramki. Mogło być bardzo groźnie.

6
2
2
4
77'

Przerwa w grze, na murawie leży jeden z graczy gości, którego złapały skurcze. To Kessie.

2
4
1
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sami Khedira.

Juventus FC
5
2
1
3
6
74'

Już niewiele ponad kwadrans do końca. Cały czas w ataku Juventus, ale gospodarze wolną rozgrywają piłkę.

3
1
1
2
2
71'

Dośrodkowanie na piąty metr, a tam obrońca Milanu omal nie wpakował piłki do własnej bramki.

4
2
6
1
2
68'

Gra w chodzonego. Niemal do zera spadły emocje w meczu. A czasu sporo jeszcze zostało.

1
1
1
2
6
65'

Nerwowy jest sędzia. Przed momentem piłkarzom przypomniał, że to on jest głównym rozjemcą, a nie oni.

9
5
4
4
4
62'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

62'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Adrien Rabiot.

62'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Sami Khedira.

2
1
2
1
1
61'

Dość statyczna gra. Juventus przeważa, ale gospodarze podania wymieniają zbyt wolno.

1
58'

Po dograniu z rogu kornera i strzale piłka o centymetry minęła słupek bramki gości. Sędzia jednak odgwizdał faul w ataku.

3
2
1
54'

Costa do Ronaldo, którego jednak zatrzymał czystym wślizgiem Romagnoli.

7
1
2
52'
ZMIANA

AC Milan. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Rafael Leao.

51'

Dybala biegł z piłką wzdłuż pola karnego, uderzenie z ok. 15 metrów zablokował obrońca.

2
1
1
48'

Odpowiedź Milanu, dośrodkował Bonaventura, strzał głową Hakana Calhanoglu był niecelny.

3
2
1
2
3
48'

Od początku 2. połowy w ataku Juventus. Przed momentem zamieszanie przed polem karnym, ale zabrakło uderzenia. Po raz kolejny.

1
3
2
46'

1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
2
1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miralem Pjanić.

5
2
2
4
41'

Groźnie dogranie z rzutu wolnego w pole karne Buffona, ale zabrakło uderzenia. A mogło być ciekawie.

4
3
2
1
39'

Płaski strzał z ok. 17 metrów oddał Ronaldo. Gianluigi Donnarumma pewnie interweniował.

9
5
2
4
3
37'

Niewiele potrafi zdziałać Milan w ofensywie. Gościom brakuje zdecydowania. Tak jak przed momentem, kiedy zabrakło uderzenia.

7
3
1
1
3
34'

Cały czas Juve w ataku. Gospodarze cierpliwie czekają na błąd Milanu.

7
5
1
3
2
20:47

A tak Cristiano Ronaldo zmarnował rzut karny.

9
13
5
4
8
31'

Matuidi uderzał z kilku metrów, Gianluigi Donnarumma intuicyjnie odbił piłkę!

2
30'

Piłkarze Juventusu zamknęli rywali w jego polu karnym. Gospodarze grają jednak zbyt schematycznie.

2
1
1
2
3
28'

Do uderzenia z ok. 11 metrów doszedł Ronaldo. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Milanu.

3
6
2
1
4
24'

W końcu próba uderzenia w wykonaniu Milanu. Strzał Contiego, piłka poszybowała obok bramki Buffona.

5
4
3
1
4
23'

Szybkie wyjście Juventusu, ale Ronaldo z pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

1
1
2
1
9
22'

Juventus przeważa, Milan wciąż nie przedostał się z piłką w pole karne gospodarzy.

3
3
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti. Ostro zrobiło się na boisku.

6
4
1
3
16'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ante Rebić. Do wybitej przed pole karne piłki chciał dojść Rebić, który ostro potraktował rywala. Sędzia od razu wyrzucił Rebicia z boiska.

27
9
4
7
10
16'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo! Płaski strzał Ronaldo, piłka odbiła się od słupka i wyszła w pole.

24
37
11
10
20
15'

Dla nas karny ewidentny i tak też ocenił sędzia. Przewinił Conti.

13
3
2
2
2
14'

Trwają konsultacje z wozem VAR. Sędzia biegnie do monitora. Przed zagraniem ręką przez Ronaldo przewinił obrońca Milanu, który także zagrał ręką.

6
3
1
2
13'

Po rzucie rożnym Ronaldo ręką przyjął piłkę. Sędzia stał niedaleko i tego nie zauważył.

1
1
1
4
11'

Faulowal Calabria, sędzia nie pokazał zawodnikowi Milanu kartki.

1
1
1
2
3
9'

Obraz gry nie zmienia się. Juventus rozgrywa piłkę, daleko od pola karnego rywala. Milan jeszcze nie gościł pod bramką Buffona.

4
1
1
6'

Po kornerze Matthijs de Ligt głową strzelił ponad bramką.

1
5
5'

Dybala uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów. Piłka odbiła się od muru i metr obok słupka wyleciała na rzut rożny.

3
2
2
4
4'

Od początku Juventus w ataku. Milan ma spore problemy z wyjściem z własnej połowy.

4
3
1
3
2'

I już bardzo groźnie było pod bramką Milanu. Sandro ruszył lewą stroną, wycofał na piętnasty metr do Costy, strzał o centymetry minął słupek.