Szwecja. Schodzi: Pierre Bengtsson. Wchodzi: Ken Sema.

Francja. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Ferland Mendy.

Do strzału doszedł John Guidetti, strzał rezerwowego był wyraźnie niecelny.

1
1
83'

Cały czas Szwedzi nie potrafią znaleźć sposobu na zaskoczenie defensywy Francuzów. A do końca już tylko niewiele ponad siedem minut.

80'

Francja coraz bliżej trzech punktów. Szwedzi nie mają argumentów, aby zagrozić gościom.

1
1
77'

Szwecja. Schodzi: Robin Quaison. Wchodzi: John Guidetti.

77'

Uderzał Griezmann, piłka minęła bramkę Szwedów w bezpiecznej odległości.

74'

Szarżował Mbappe, tym razem jednak dobrze zachował się obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.

73'

Atakują Szwedzi, ale gospodarze nie są w stanie poważniej zagrozić Francuzom. A czasu do końca coraz mniej.

67'

Mocny strzał z dystansu Larssona, piłka poszybowała jednak obok słupka.

1
66'

Aktywniejsi w ofensywie w ostatnich minutach są Francuzi. Jednak Szwedzi jeszcze nie poddali się.

63'

Francuzi spokojnie, starają się nie forsować tempa. Przed momentem uderzał Griezmann, ale został przyblokowany.

1
60'

Problemy miał Mbappe, ale Francuz pozbierał się z murawy.

3
2
57'

Do dogrania doszedł Ekdal, Szwed uderzył jednak wprost w Digne. Bez wiary w powodzenie atakują Szwedzi.

54'

A teraz do dogrania Digne doszedł Giroud. Strzał snajpera minął jednak bramkę w bezpiecznej odległości.

53'

Z ok. 18 metrów uderzał Mbappe, piłka została jednak zablokowana przez obrońcę.

1
2
50'

Długo swoją akcję rozgrywali Szwedzi. Nic jednak z niej nie wyszło. Wszystko odbywało się w tempie... polskim (piątkowym).

47'

Starali się rozegrać akcję Szwedzi, zabrakło im jednak dokładności.

1
1
1
46'

Wracamy do meczu!

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
1
1
44'

Piłkę otrzymał Dubois, ale Francuz na spalonym. Futbolówka znalazła się w bramce, ale trafienie oczywiście nie zostało uznane.

2
44'

Francuzi po objęciu prowadzenia nie pozwalają Szwedom na odpowiedź. Za moment przerwa.

2
1
2
2
41'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Cóż zrobił Mbappe! Francuz wszedł z piłką w pole karne lewą stroną. Futbolówki nie potrafili wybić obrońcy i wróciła do zawodnika gości. Mbappe uderzył z ostrego kąta i pokonał bramkarza. 0:1!

24
14
4
5
9
39'

Odpowiedź Francuzów, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie uderzył Giroud.

1
3
2
1
1
38'

Dogranie do Berga, groźny strzał zdołał obronić Lloris! Kolejny raz okazję stworzyli sobie Szwedzi.

4
3
6
4
5
37'

Coraz bliżej przerwy. Nie będziemy ukrywać, że ona przyda się wszystkim. Na murawie tzw. piłkarskie szachy.

1
4
34'

Cały czas zawodnicy dość oszczędnie poruszają się po boisku. Czyżby pamiętali o jakże długim sezonie, a Ligę Narodów uznawali za... No właśnie.

1
2
1
31'

To już niewiele ponad dwa kwadranse za nami. Do końca meczu już tylko godzina. Oby to był lepszy czas.

2
1
2
1
28'

Niewiele dzieje się na boisku. Gra jest rwana, piłkarze poruszają się w dość spacerowym tempie.

1
2
1
25'

Sporo walki, ale wszystko dzieje się w środku pola. W przeciwieństwie do piątkowego występu Polaków zespoły starają się atakować.

3
1
1
2
22'

Jansson i Giroud potrzebują pomocy medycznej. Bardziej ucierpiał Szwed.

2
21'

Do dośrodkowania w zamieszaniu doszedł Victor Lindelof. Szwed źle uderzył, trafił wprost w Llorisa.

1
2
1
18'

Po okazji dla Szwedów liczyliśmy, że zawodnikom "puści" i zacznie się dziać. Na razie nie puściło.

4
3
1
15'

Kwadrans musieliśmy czekać na pierwszą okazję w meczu. Wykreowali ją sobie Szwedzi. Mocny strzał oddał Mikael Lustig, atomowe uderzenie poszybowało tuż obok bramki! Lloris już był podłamany.

5
4
4
1
3
14'

Emil Forsberg dośrodkował z rzutu wolnego, ale źle i dobrze interweniował Dayot Upamecano.