3
8
11
90+2'

Przepychanki na murawie. Piłkarze Legii mają problemy z pogodzeniem się z porażką.

32
44
6
5
12
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergiu Hanca.

9
2
1
7
13
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

14
17
6
2
12
89'

Legia już nie wierzy w odrobienie strat. Cracovia pierwszym finalistą Totolotek Pucharu Polski już za kilka minut.

75
26
3
2
9
86'

23
84'

Kolejna akcja Cracovii. Piłka spadła pod nogi Wdowiaka. Ten uderzył technicznie, ale w bramkę nie trafił.

40
14
5
5
9
82'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Rafael Lopes. Legia na kolanach, Cracovia minuty od finału! Kontra Cracovii, Wdowiak uciekł Jędrzejczykowi i w sytuacji sam na sam pokonał Muzyka. 3:0!

253
115
18
11
23
81'
13
5
4
2
5
78'

Mogło być groźnie w polu karnym Cracovii. Starał się uderzać Slisz, został jednak po raz kolejny zablokowany.

22
7
4
2
6
75'

Muzyk uratował Legię. Błąd obrony gości, po wrzucie z autu do uderzenia doszedł Lopes. Strzał z pola karnego na korner wybił bramkarz!

35
19
8
15
26
72'

Cracovia. Schodzi: Florian Loshaj. Wchodzi: Thiago.

15
6
4
2
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Karbownik.

34
10
3
4
7
71'

Optyczna przewaga Legii, jednak niewiele z niej wynika. Sporo stałych fragmentów wykonują goście, bez większego powodzenia.

17
12
4
2
5
68'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale bardzo złe. Od bramki Lukas Hrosso.

18
10
6
4
8
66'

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Milan Dimun.

12
6
4
8
5
65'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Pelle van Amersfoort.

12
2
2
4
5
64'

Gwilia dośrodkował, Jędrzejczyk uderzył wprost w Hrosso.

5
6
2
3
3
63'

Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym Cracovii. Sędzia przerwał grę, dopatrując się faulu na bramkarzu.

14
2
2
1
6
62'

Z rzutu wolnego uderzał Walerian GwiliaLukas Hrosso zdołał odbić piłkę na rzut rożny!

26
10
4
3
8
61'

Hanca sfaulował przed polem karnym Rochę. Będzie rzut wolny dla Legii.

6
2
4
5
16
60'

Już tylko trzydzieści minut pozostało Legii. Cracovia cały czas bardzo aktywna, nie zamierza tylko się bronić.

1
58'

Lopes wpadł z piłką w pole karne, zwiódł Jędrzejczyka i Wieteskę. Strzał z ostrego kąta zdołał obronić Wojciech Muzyk!

19
5
6
12
19
57'
56'

Okazję do oddania uderzenia miał Rosołek, zawodnik Legii został jednak przyblokowany.

19
6
2
3
4
55'

Cracovia nie zamierza tylko się bronić. Przed momentem gospodarze starali się zagrozić Legii, ale zabrakło uderzenia. Od bramki Muzyk.

11
5
1
1
3
51'

Powinno być 3:0! Lopes znalazł się w sytuacji sam na sam, Muzyk skrócił kąt i zawodnik Cracovii spudłował!

41
23
13
12
33
50'

Dwa rzuty rożne dla Legii, ale niewiele z nich wyszło.

12
5
1
5
6
48'

Zagranie do Rosołka, czujny był David Jablonsky, który zdołał przejąć piłkę.

12
5
2
3
2
47'

Cracovia stara się długo rozgrywać piłkę, Legia musi grać dużo szybciej. Czasu coraz mniej, a rezultat bardzo zły.

10
5
2
1
3
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

12
4
1
1
46'
Legia Warszawa jest w stanie odrobić straty?

4
45+2'

Luquinhas runął w polu karnym. O "jedenastce" jednak mowy nie ma.

21
17
3
3
8
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wdowiak.

6
4
5
8
27
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
3
3
5
19
45'

Z piłką ruszył Gwilia, uderzył z ok. 20 metrów, ale daleko od bramki Cracovii.

17
13
3
6
11
44'

Po dośrodkowaniu Gwilii uderzać starał się Tomas Pekhart. W efekcie będzie rzut rożny.

7
3
2
4
6
43'

Cracovia bez większych problemów rozbija dość schematyczne próby Legii. Przerwa coraz bliżej.

20
8
1
2
8
40'

Legia stara się jeszcze przed przerwą zmniejszyć rozmiary porażki. Goście jednak nie potrafią wykreować sobie okazji bramkowej.

22
15
1
2
8
37'

Sprzed pola karnego na strzał zdecydował się Gwilia. Kilka pięter ponad poprzeczką.

15
26
4
3
8
35'

Lopes starał się wyprowadzić kontrę, ale został przewrócony przez Martinsa.

4
2
8
2
10
32'

Rocha starał się zagrozić Cracovii. Dośrodkował Rocha, ale bardzo źle.

1
29'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bartosz SliszLukas Hrosso był dobrze ustawiony i piłkę pewnie złapał.

7
5
2
1
1
27'

Mogło być 3:0, Lopes w dobrej sytuacji zagrał do Fiolicia, ten jednak przestrzelił!

39
13
15
27
37
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Fiolić.

6
7
3
5
10
23'

Martins dogrywał piłkę w pole karne do Gwilii, ten jednak do piłki nie doszedł. Gracze Legii domagali się jeszcze rzutu rożnego, innego zdania był sędzia.

10
7
1
5
10
22'

Piłkarze Legii starają się zmienić swoją złą sytuację. Czasu mają sporo, ale problem w tym, że swoje plany ma Cracovia.

21
6
3
5
19'

Mogło być groźnie pod bramką Cracovii. Slisz do Gwilii, ten jednak źle przyjął piłkę i złapał ją bramkarz.

10
8
2
4
6
18'

Gwilia dogrywał z rzutu rożnego, ale wprost w ręce bramkarza.

9
12
1
2
5
16'

Po konsultacji Bartosz Frankowski uznał gola i jest 2:0!

56
33
5
4
10
15'

Jeszcze trwają analizy czy gol zostanie uznany.

8
3
6
3
21
14'

Gol! Strzelił Michał Helik. Pelle van Amersfoort dogrywał piłkę, błąd popełnił Muzyk, który nie zdołał złapać piłki. Futbolówka spadła pod nogi Helika, a ten podwyższył prowadzenie Pasów. 2:0!

218
102
19
11
20
10'

Powinien być remis. Gwilia do Luquinhasa, a ten w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza!

53
43
11
15
40
9'

Świetnie rozpoczęło się to spotkanie dla Cracovii. Gospodarze starali się rozegrać kolejną akcję, ale sędzia przerwał grę. Powodem spalony.

8
3
1
2
11
7'

Legia wznowiła grę od środka. Gol został uznany, Cracovia prowadzi 1:0.

41
14
2
2
15
6'

Jeszcze trwają analizy czy nie było spalonego.

14
5
2
5
18
5'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Pelle van Amersfoort. Wydawało się, że Legia wyjaśniła sytuację po akcji Cracovii. Tymczasem van Amersfoort uderzał, piłka odbiła się od obrońcy i spadła pod nogi Wdowiaka, a ten z kilku metrów trafił do siatki. 1:0!

219
113
15
10
21
3'

Z rzutu wolnego dogrywał Gwilia, dobrze obrońcy Cracovii.

9
6
4
1
6
3'

Może być groźnie. Będzie rzut wolny dla Legii z okolic pola karnego. Faulowany był Luquinhas.

6
2
3
4
8
2'

Pierwsza próba Legii, ale dobrze zachowala się defensywa Pasów. Od bramki Cracovia.