Atak pozycyjny Lisów, a czasu do końca meczu już niewiele.

1
1
1
89'

Kontra Chelsea 4 na 2, ale świetnie w bramce Schmeichel, który odbił pilkę po strzale Barkley'a!

4
2
1
2
88'

Jeszcze ataki "na chaos" gospodarzy, Chelsea dość chaotycznie, ale rozbija ataki rywala.

2
85'

Po dośrodkowaniu Caballero minął się z piłką, Caglar Soyuncu uderzał niemal do pustej bramki, ale został przyblokowany!

4
4
1
1
81'

Na strzał zdecydował się Ross Barkley, daleko od bramki gospodarzy.

2
1
1
79'

Przewagę uzyskali gospodarze. Uderzył Ben Chilwell, ale słabo i wprost w bramkarza.

1
1
1
1
1
78'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

75'

Niewiele dzieje się na boisku, gospodarze nie potrafią zagrozić Chelsea.

72'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

70'

Już gramy. Przed nami ostatnie dwadzieścia minut meczu. A może jednak zagrają dłużej?

68'

Sędzia zaprosił piłkarzy do linii bocznej. Panowie: PIJEMY!

1
2
66'

Kolejna składna akcja gości, z ok. 16 metrów uderzał Barkley, ale wprost w Schmeichela.

1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ross Barkley. Asystował mu Willian. Z prawej strony dość nisko dośrodkował Willian, nadbiegający Barkley uderzył z pierwszej piłki z ok. siedmiu metrów do bramki. 0:1!

11
10
1
1
1
61'

Cały czas więcej z gry mają goście, ale gospodarze po niemrawym kwadransie trochę się przebudzili.

2
2
komentarz

59'

Z lewej strony dośrodkował Ben Chilwell, piłka spadła na poprzeczkę.

3
1
56'

Mogli odpowiedzieć gospodarze, ale po zagraniu Justina partner źle przyjął piłkę.

2
55'

Abraham po podaniu Pulisicia do bramki, ale gola nie ma. Spalony!

1
1
53'

Kolejna składna akcja Chelsea, Pulisić uderzał... klatką piersiową. Wcześniej na spalonym był jednak podający mu Abraham.

1
51'

Dużo lepiej po przerwie prezentuje się Chelsea. Goście przyspieszyli i szukają premierowego trafienia.

1
49'

Barkley otrzymał piłkę z prawej strony pola karnego, dośrodkowanie przeciął obrońca. Będzie rzut rożny.