2
2
7
85'

Martin Pospisil miał przed sobą tylko bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć. Dobra okazja dla gości, lecz wynik bez zmian.

3
3
2
3
3
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Dimun.

8
1
83'

Cracovia. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Michał Rakoczy.

82'

Uderzenie z dystansu na bramkę Jagiellonii. Strzał został zablokowany. Po chwili w znakomitej sytuacji niecelnie główkował Pelle van Amersfoort.

2
1
2
79'
76'

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Mateusz Wdowiak. Dośrodkowanie Wdowiaka w pole karne Jagiellonii. Piłkę lekko trącił Rafael Lopes, a ta wpadła do bramki. Defensywa Jagiellonii razem z bramkarzem mogła się lepiej spisać w tej sytuacji.

1
75'

Pelle van Amersfoort uderzył z dystansu, ale Damian Węglarz nie dał się zaskoczyć.

4
1
3
72'

Gol! Strzelił Bartosz Bida.

Dawid Szymonowicz wstrzelił piłkę przed bramkę Cracovii. Po rykoszecie Michal Pesković trącił piłkę, dopadł do niej Bartosz Bida i skierował do bramki. 2:0 prowadzi Jagiellonia.

41
10
2
3
11
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakov Puljić.

7
3
2
2
8
71'

To powinien być gol! Znakomita akcja gospodarzy, Ivan Fiolić został wyprowadzony na czystą pozycję, ale z około 10 metrów oddał i niecelny strzał.

6
4
3
2
4
69'

Do przypadkowej piłki w polu karnym Jagiellonii dopadł Rafael Lopes. Natychmiast oddał strzał, który jednak był minimalnie niecelny.

6
3
4
3
3
68'

Cracovia. Schodzi: Thiago. Wchodzi: Ivan Fiolić.

2
1
4
2
2
66'

Jagiellonia pozwala rozgrywać piłkę Cracovii, ale trzyma rywala daleko od własnego pola karnego.

8
2
2
1
6
63'

Świetnie w defensywie spisał się Bartosz Bida, który znakomicie odebrał piłkę Wdowiakowi w polu karnym.

4
2
2
1
2
61'
60'

Groźne są dośrodkowania Cracovii w pole karne Jagiellonii. Przed chwilą w ostatniej chwili piłkę wybijał jeden z obrońców gości.

1
1
57'

Z dystansu strzelał Maciej Makuszewski. Pewnie interweniował bramkarz Cracovii.

4
1
2
3
komentarz

55'

Po dośrodkowaniu znów z problemami interweniował Damian Węglarz. Ostatecznie jednak złapał piłkę.

1
2
3
53'

Nie ma gola dla Cracovii, był spalony. Bramka nie została uznana. Jagiellonia wciąż prowadzi zatem 1:0.

14
5
1
1
6
51'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy gol powinien zostać uznany.

5
2
3
1
5
49'

Dośrodkowanie w pole Jagiellonii. Bład popełnił bramkarz drużyny z Białegostoku, piłka odbiła się od Davida Jablonskiego, a z najbliższej odległosci do bramki skierował ją Ołeksij Dytiatjew.

11
5
3
4
6
49'

Dośrodkowanie Pestki w pole karne gości. Piłka wybita i będzie rzut rożny. Atakują gospodarze.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
1
45+3'

Z dystansu strzelał Thiago. Rykoszet i piłka poza boiskiem.

3
2
5
2
45+3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Piłkę wybił jeden z obrońców drużyny z Białegostoku.

9
2
2
1
45'

Doliczone trzy minuty.

3
2
2
1
3
43'

Z rzutu wolnego strzelał Rafael Lopes. Piłka trafiła w mur.

8
2
2
4
42'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Do bramki gości około 18 metrów. Dobra okazja na strzał.

5
3
1
3
42'

Intensywne opady deszczu nad stadionem Cracovii. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Jagiellonii.

1
1
7
39'

Ładne uderzenie z dystansu Macieja Makuszewskiego. Piłka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko.

6
3
3
6
5
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
2
2
2
2
35'

Znów zabrakło gospodarzom dokładności w wyprowadzaniu akcji. Dobrze w defensywie prezentuje się drużyna Jagiellonii.

7
31'

Cracovia rozgrywa piłkę na połowie gości. Gospdoarzom zabrakło jednak dokładności i nic z tej akcji nie wyszło.

5
7
28'

Podanie z głębi pola w pole karne Jagiellonii. Tam dobrze piłkę opanował Sergiu Hanca, ale jego strzał przyblokował obrońca.

2
26'

Biegł z piłką Pelle van Amersfoort. Padł przed polem karnym Jagiellonii, ale sędzia nakazał grać dalej.

7
3
23'

Gol! Strzelił Ivan Runje. Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Tam doszło do zamieszania. Dobrze w tej sytuacji odnalazł się Ivan Runje, który opanował piłkę i pewnie skierował ją do bramki.

43
16
2
9
8
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cornel Rapa.

13
2
4
1
2
21'

Wrzutka w pole karne Cracovii. Pewnie interweniował Michal Pesković.

1
4
19'

Sergiu Hanca dokręcał piłkę po dośrodkowaniu praktycznie z rzutu rożnego. Ta trafiła w poprzeczkę! Dobra i dość niespodziewana okazja dla Cracovii.

8
1
4
1
3
16'

Piłka w polu karnym Jagiellonii. Zgranie jej głową przez zawodnika Cracovii, ale następnie zabrakło już strzału. Grę wznowił bramkarz drużyny gości.

7
1
2
14'

Jak na razie nie jest to porywające spotkanie. Sporo gry w środkowej strefie boiska. Aktualnie przy piłce goście.

4
2
2
1
2
12'

Z dystansu niecelnie strzelał Ołeksij Dytiatjew. Piłka przeleciała obok bramki Jagiellonii.

4
2
1
9'

Cracovia rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
2
6'

Cracovia miała rzut rożny. Rozegranie piłki, zagranie w pole karne, gdzie jednak piłkę źle przyjął Cornel Rapa.

5
2
1
1
2
6'

Uderzenie z dystansu na bramkę Jagiellonii. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
2
4'

Gra już wznowiona.

1
1
4'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z piłkarzy Cracovii.

3
1
1
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
1
14:21

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.