PKO Ekstraklasa: 32. kolejka
24 cze 2020 20:30
90+1'

Rzuty rożnego dla Jagiellonii. Ostatecznie jednak piłka znalazła się w rękach Radosława Majeckiego.

14
3
4
5
9
90'

Doliczone trzy minuty.

18
10
7
6
7
90'

Jagiellonia jeszcze atakuje i szuka okazji na gola.

22
13
1
3
9
87'

Wrzutka w pole karne Legii, tam główkował jeden z zawodników Jagiellonii. Pewnie interweniował Radosław Majecki.

23
5
3
6
8
86'

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę w polu karnym pewnie złapał Radosław Majecki.

13
4
4
5
12
83'

Mateusz Cholewiak jeszcze raz, tym razem z ostrego kąta. Bramkarz Jagiellonii nie dał się zaskoczyć.

12
5
3
3
4
82'

W polu karnym Jagiellonii znów strzelał Mateusz Cholewiak. Tym razem jednak niecelnie.

6
3
2
3
10
80'

Walerian Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym Jagiellonii zabrakło jednak strzału i piłka poza boiskiem.

2
77'

Taras Romanczuk ładnie wrzucił piłkę przed bramkę Legii. Nabiegał na nią Jesus Imaz, lecz zagranie było minimalnie zbyt mocne.

9
6
1
3
5
75'

W polu karnym Legii strzelał Jesus Imaz. To uderzenie zostało zablokowane.

12
4
5
6
16
74'
71'

Bardzo dobra okazja dla Legii. Po podaniu Slisza Mateusz Cholewiak wpadł w pole karne Jagiellonii, oddał strzał, a uderzenie w ostatniej chwili zablokował Ivan Runje.

20
4
2
4
8
70'

Jagiellonia szuka okazji do ataku. Legia jednak dobrze prezentuje się w defensywie.

6
1
3
2
5
68'
11
7
5
2
4
67'

W ostatniej chwili bardzo dobrze interweniował Igor Lewczuk. Zawodnik Jagiellonii znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

10
3
6
4
10
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bogdan Tiru.

Jagiellonia Białystok
18
8
4
3
12
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Paweł Wszołek. Po rykoszecie piłka poza boiskiem. Po chwili jeszcze jeden rzut rożny i tym razem niecelne uderzenie głową Wszołka.

9
10
3
9
10
61'
14
6
3
2
3
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Stolarski.

Legia Warszawa
10
4
1
7
8
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
10
3
2
2
3
59'

Tempo meczu cały czas nie jest porywające. Aktualnie przy piłce Jagiellonia.

3
56'

Nie ma gola, gramy dalej.

20
12
3
6
29
55'

Trwa chyba analiza VAR czy ten gol padł ze spalonego.

17
7
3
15
55'

Piłka w bramce Jagiellonii, lecz arbiter dużo wcześniej odgwizdał spalonego.

9
8
1
8
17
52'

Z rzutu wolnego z dość sporego dystansu strzelał Jakov Puljić. Piłkę pewnie złapał Radosław Majecki.

7
2
3
1
5
50'

Maciej Makuszewski zamykał akcję po dośrodkowaniu w pole karne Legii. Oddał strzał, który zablokował Michał Karbownik.

10
3
1
2
49'

Po dośrodkowaniu w pole karne Legii do piłki wyskoczył Ivan Runje. Oddał jednak niecelny strzał głową.

9
4
2
2
3
48'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
1
3
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
45'

Doliczona jedna minuta.

6
3
3
5
8
44'

Znów zabrakło Legii dokładnego rozegrania w polu karnym Jagiellonii. Po chwili zablokowany został Paweł Stolarski.

9
8
5
7
9
42'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłkę wybił Mateusz Wieteska.

11
5
2
1
8
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Makuszewski.

13
3
1
1
9
38'

Dość spokojne tempo spotkania w Białymstoku.

4
3
4
3
5
35'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii z rzutu wolnego. Piłkę pewnie wybił Ivan Runje.

11
6
6
4
12
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Bida. Rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego Jagiellonii.

15
7
3
3
9
33'

Popędził skrzydłem Paweł Wszołek. Uciekł obrońcy, ale zabrakło już dokładnego dogrania w pole karne.

4
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakov Puljić.

13
6
1
2
7
29'

Świetne prostopadłe podanie w wykonaniu Waleriana Gwilii. W dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Cholewiak, lecz jego strzał był niecelny. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

5
3
1
3
6
26'

Z dystansu niecelnie strzelał Walerian Gwilia. Akcja ładnie rozegrana przez Legię Warszawa.

9
9
9
8
8
24'

Z rzutu wolnego strzelał Bartosz Slisz. Uderzenie mocne, a po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

11
9
6
6
7
23'

Legia rozegrała rzut wolny i ma... kolejny rzut wolny. Tym razem jednak to już dobra okazja na strzał na bramkę Jagiellonii.

9
8
1
2
10
22'

Będzie rzut wolny dla Legii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

12
5
2
2
11
18'

Groźnie pod bramką Legii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Taras Romanczuk trącił piłkę, ta spadła pod nogi Bogdana Tiru, lecz ten zaskoczony nie zdołał już oddać uderzenia.

21
7
2
2
10
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Slisz.

14
5
4
7
19
17'

Znów uderzenie z dystansu. Tym razem Ariel Borysiuk, ale ten strzał także niecelny.

6
3
3
2
4
15'

Z dystansu strzelał Taras Romanczuk. To był jednak strzał niecelny.

16
8
4
2
5
14'

Jak na razie tylko jedna dobra sytuacja bramkowa w tym meczu. Oba zespoły dobrze spisują się w defensywie.

3
1
2
1
4
10'

Kombinacyjna akcja Legii Warszawa, ale tuż przed polem karnym Jagiellonii piłkę stracił Walerian Gwilia.

7
2
4
5
3
8'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska. Po chwili podanie w pole karne Jagiellonii do Cholewiaka, lecz szybszy był bramkarz gospodarzy.

6
1
1
2
4
5'

Świetna okazja dla Jagiellonii! Po dograniu ze skrzydla w pole karne z 11 metrów strzelał nabiegający na piłkę Martin Pospisil. To powinien być gol, ale strzał okazał się niecelny.

11
4
4
3
7
5'

Teraz przy piłce piłkarze z Warszawy. Legioniści spokojnie wymieniają podania.

3
3
3
2
5
3'

Jagiellonia Białystok stara się rozgrywać piłkę w okolicy linii środkowej boiska.