6
1
3
89'

Korona cały czas nie może wyjść z własnej połowie. Zagłębie kontroluje przebieg meczu.

10
5
2
2
2
86'

Po dograniu z rogu uderzał głową Balić, Kozioł po raz kolejny sparował piłkę.

4
3
3
2
2
85'

Strzelał z pola karnego Tosik, obrońca w ostatnim momencie podbił piłkę i uratował zespół z Kielc.

2
1
3
2
4
84'

Zagłębie pod polem karnym Korony. Gospodarze utrzymują piłkę daleko od własnej bramki, a minuty płyną.

8
4
1
2
2
83'
79'

Sprzed pola karnego uderzał Szymusik, piłka przeleciała daleko od słupka.

3
3
3
3
3
77'
2
1
2
2
2
75'
74'

Kolejna próba Poręby, Kozioł sparował do boku strzał z ok. 17 metrów.

3
1
3
4
2
73'

Szysz do wbiegającego Poręby, którego mocny strzał odbił Kozioł.

1
1
3
1
1
70'

Uderzał Szysz, trafił w rywala. Będzie rzut rożny dla Zagłębia.

7
5
2
1
69'
68'

Przerwa w grze. Boisko na noszach opuścił Drażić.

1
4
4
67'

Gol! Strzelił Jewgienij Baszkirow. Asystował mu Damjan Bohar. Kolejny cudowny gol! Bohar zagrał przed linią pola karnego, do piłki dopadł Baszkirow i po raz kolejny popisał się cudownym uderzeniem. Piłka wpadła w okienko. 2:1!

KGHM Zagłębie Lubin
26
11
5
8
10
66'

Po rzucie rożnym i zgraniu piłki z sześciu metrów zbyt anemicznie uderzał Gnjatić. Pewnie w bramce Hładun.

3
1
1
65'

Spadło tempo meczu, niewiele dzieje się na boisku w Lubinie.

3
1
2
1
2
62'

Zagłębie w końcu na dłużej na połowie Korony. Gospodarze nie potrafią zagrozić kielczanom.

4
5
3
1
komentarz

1
59'

A Forsell dalej swoje. Fin uderzył z ok. 35 metrów, piłka dostała rotacji i Hładun z problemami na rzut rożny.

4
3
2
4
2
58'
57'

Korona cały czas stara się atakować, lubinianie utrudniają rozgrywanie piłki gościom.

3
2
1
1
54'

Potężnie z dystansu przymierzył Ognjen Gnjatić, Hładun zdołał sparować piłkę!

7
4
1
3
2
51'

Kontra Zagłębia, Zivec do Bohara, ten źle uderzył z ok. 16 metrów. Piłka minęła bramkę.

3
1
2
3
48'

Tym razem Forsell przestrzelił. Uderzenie poszybowało dość wysoko ponad bramką.

5
1
2
7
2
48'

Rzut wolny dla Korony z ok. 35 metrów. Niby nic, a jednak wiele!

2
1
1
1
47'

Kielczanie wykonywali rzut rożny. Jednak do dogrania nikt nie doszedł.

2
1
1
46'

1
45'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Co on zrobił! Cóż za strzał! Piłka uderzona z ok. 30 metrów poszybowała nad murem, odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Kapitalny strzał. 1:1!

Korona Kielce
55
29
16
8
16
44'

Rzut wolny z ok. 30 metrów. Dla Korony! Wiadomo, kto się przygotowuje.

6
3
2
1
4
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Spychała.

2
1
2
3
1
42'

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Kiełb, Hładun z problemami na raty złapał piłkę.

8
4
2
2
2
39'

Białek uprzedził obrońcę i wślizgiem uderzył z pięciu metrów. Kozioł cudem zdoał zatrzymać piłkę!

4
2
2
1
1
38'

Z dystansu na uderzenie zdecydował się Michal Papadopulos. Kilka metrów ponad bramką Hładuna.

3
2
3
2
1
35'

Zagłębie kontroluje mecz. Gospodarze cały czas na połowie kielczan.

8
4
1
1
1
32'

Spychała zderzył się z Draziciem. Starcie bardziej odczuł gracz gospodarzy.

1
2
2
4
31'

Akcję przeprowadził Zivec. Strzał z ok. 16 metrów poszybował ponad bramką. Korona bezradna.

1
28'

Z ok. 25 metrów uderzył Poręba, Kozioł złapał piłkę. Zagłębie w natarciu.

9
6
2
1
3
27'

Kolejna okazja przed Zagłębiem. Strzał Bohara odbił Kozioł, poprawka Białka poszybowała wzdłuż bramki.

5
2
1
2
24'

Rzut rożny dla Korony. Po dograniu Forsella Kovacević uderzył wysoko ponad bramką.

5
2
2
4
2
21'

Gol! Strzelił Jewgienij Baszkirow. Cóż za gol! Nic się nie działo, a tymczasem przed polem karnym do piłki doszedł Baszkirow. Rosjanin kapitalnie uderzył z woleja. Kozioł bez szans! 1:0!

33
15
4
9
4
18'

Cały czas gra toczy się w okolicach środka pola. Nic się nie dzieje pod bramkami. Nuda!

2
5
1
15'

Przerwa w grze. Urazu doznał Kovacević. Obrońca potrzebuje pomocy medyków.

1
1
2
2
12'

Z rzutu wolnego uderzył Petteri Forsell, pół metra ponad poprzeczką!

3
2
3
3
9'

Dość anemiczne pierwsze minuty meczu. Niewiele się dzieje, Korona stara się atakować, ale cały czas nie potrafi zagrozić Miedziowym.

1
1
1
1
6'

Kielczanie starają się wysoko atakować lubinian, ale czynią to bez większego przekonania.

3
4
3
2
2
3'

Korona stara się atakować, Zagłębie na początku meczu przyczajone na własnej połowie.

8
8
4
3
2
20:20

Mecz poprowadzi Mariusz Złotek (Stalowa Wola).