3
2
90+3'

Gol! Strzelił Sergiu Hanca.

Hanca wygrywa pojedynek z Kuciakiem! Słowak rzucił się w swoim lewym kierunku, a Hanca wybrał prawy róg. 3:0!

20
12
5
6
90+3'

Rzut karny dla Cracovii! Przewrotka Lopesa i piłka trafia w rękę Flavio!

10
3
3
6
4
90+2'

Hanca mógł podwyższyć wynik! Nie skierował jednak piłki w światło bramki Lechii.

4
3
4
3
5
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

1
1
3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Helik. Za taktyczny faul na Zwolińskim.

4
2
1
2
3
89'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Pietrzaka.

2
2
2
89'

Paixao posłał długą piłkę w kierunku Fili. Młody obrońca jednak do niej nie dopadł. Nie zanosi się na kontaktowego gola.

2
1
2
87'

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Milan Dimun.

1
2
1
2
5
86'

Główka Tobersa po dośrodkowaniu Nalepy. Łotysz jednak nieczysto trafił w piłkę.

2
3
84'

Potężne uderzenie Kubickiego z dystansu, strzał zablokowany przez jednego z obrońców Cracovii!

3
1
2
3
3
83'

Paixao ambitnie powalczył o piłkę, ale nie wywalczył nawet rzutu z autu.

1
1
4
81'

Jablonsky wrócił na boisko i kontynuuje grę.

2
2
1
3
5
80'

Podanie od Haydary'ego nie dotarło do adresata. Odbiór Cracovii, ale Lechiści nie pozwolili na przeprowadzenie szybkiej kontry.

1
1
1
1
79'

Jablonsky potrzebuje pomocy medycznej. Nie wygląda to dobrze.

1
2
2
1
78'

Celny strzał Haydary'ego. Hrosso jednak stanął na wysokości zadania i wciąż gra na czyste konto.

2
1
1
77'

Kuciak złapał piłkę po dośrodkowaniu Hancy. W polu karnym Lechii leży Jablonsky.

1
1
1
76'

Gdańszczanie bezradni. Lipski faulem przerwał akcję Pestki.

2
1
3
74'
73'

Zwoliński wybija piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W tej akcji ucierpiało trzech zawodników - Pietrzak, Lipski oraz Rapa.

1
1
3
2
72'

Posiadanie piłki na korzyść Lechii, ale w najważniejszej statystyce pewnie prowadzą przyjezdni.

1
2
4
2
70'

Gol! Strzelił Michal Siplak. Asystował mu Florian Loshaj.

Spóźnieni gdańszczanie nie zdołali zatrzymać krakowian. Loshaj wypatrzył doskonale ustawionego Siplaka, który pewnym uderzeniem nie dał szans Kuciakowi. Już 2:0 dla Cracovii!

22
11
5
14
32
69'

Van Amersfoort oddał bardzo niecelny strzał z dystansu. Piotr Stokowiec przygotowuje trzecią zmianę.

1
1
67'

Lipski fatalnie przyjął piłkę, a następnie wpadł w Pestkę. Nie jest to wybitny mecz tego pomocnika.

4
1
65'

Siplak padł w polu karnym Lechii. Nie ma mowy o rzucie karnym.

4
7
2
1
1
64'

Maloca lepszy w powietrznym starciu od Jablonsky'ego. Co ciekawe, dośrodkowanie wykonał Helik.

4
1
63'

Dośrodkowanie Pietrzaka, Helik wybił piłkę na rzut rożny. Lechia teraz przycisnęła.

7
2
1
1
2
62'

Słaba centra Fili. Wrzucił piłkę tam, gdzie stał tylko Rapa.

1
2
60'

Dobry strzał Siplaka z powietrza, piłka nieznacznie minęła słupek bramki Kuciaka.

1
4
1
2
3
60'

Fila sfaulował Siplaka. Piłkarze Cracovii domagają się dla niego drugiej żółtej kartki. Sędzia jednak na to się nie zdecydował.

4
1
2
58'

Dośrodkowanie Pietrzaka, ale Zwoliński minął się z piłką. Lipski oddał strzał zza pola karnego, jednak Hrosso nie miał problemów z tak lekkim uderzeniem.

2
2
1
58'

Aktywny jest w tym meczu Pietrzak. Lewy obrońca wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

3
1
55'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Conrado. Wchodzi: Omran Haydary.

4
1
1
1
55'
55'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Pietrzak.

3
4
52'

Tobers strzelił z dystansu, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

2
1
51'

Lekkie uderzenie Helika, Kuciak spokojnie obronił strzał.

2
1
51'

Dośrodkowanie Fiolicia z rzutu rożnego. We własnym polu karnym dobrze ustawił się jednak Tobers, który oddalił zagrożenie.

1
48'

Gol! Strzelił Rafael Lopes.

Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Cracovii! Kuciak wybił piłkę na aut, goście szybko rozpoczęli akcję, a van Amersfoort dośrodkował futbolówkę w pole karne Lechii. Tam było wielkie zamieszanie, Nalepa trafił piłką z Lopesa, który z najbliższej odległości pokonał słowackiego bramkarza. 1:0 dla Pasów!

22
11
5
16
36
47'

Loshaj faulował Tobersa. Gra toczy się głównie w środku pola.

1
czas Druga połowa
46'
19:05

Oba zespoły wróciły na murawę! Sekundy dzielą nas od rozpoczęcia drugiej połowy.

3
44'

Dośrodkowanie Fiolicia, ale w powietrzu świetnie poradził sobie Maloca.

5
2
43'

Maloca nabił Fiolicia i wywalczył aut dla Lechii. Sytuacja miała miejsce tuż przy samym narożniku.

10
1
42'

Conrado nie przedarł się lewym skrzydłem. Lipski nie dograł mu jednak dokładnej piłki, zdecydowanie nie ułatwił mu zadania.

2
3
40'

Zepsute dośrodkowanie Mihalika. Powoli zbliżamy się do końca pierwszej połowy, a na tablicy wyników w dalszym ciągu bezbramkowy remis.

5
2
1
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka?

2
36'

Krótko rozegrany rzut rożny. Pietrzak wrzucił piłkę w pole karne Cracovii, jednak nie zrobił tego perfekcyjnie. Słabej jakości dośrodkowanie.

2
4
35'

Szybka kontra Lechii! Conrado zdecydował się na uderzenie, piłka odbiła się od Rapy i wypadła na korner.

2
4
4
35'

Van Amersfoort faulowany przez Tobersa. Łotysz zawiedziony takim werdyktem sędziego.

1
3
33'

Dośrodkowanie Hancy, Helik strącił piłkę, a Rapa przy linii końcowej przegrał pojedynek z Pietrzakiem. Nie ma rzutu rożnego dla gości.

5
2
1
32'

Van Amersfoort ładnie się zastawił i pobiegł w kierunku narożnika. Za nim natychmiast popędził Pietrzak, który nie dopuścił do dośrodkowania.

4
29'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak. Za brzydki faul na Conrado. Słowak był spóźniony i będzie pauzował w następnym meczu swojego zespołu za nadmiar żółtych kartek.

8
2
1
2
3
29'

Hanca wrzucił piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego, ale najwyżej we własnym polu karnym wyskoczył Ze Gomes.

4
5
2
2
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Faulował van Amersfoorta. Taktyczne przewinienie.

2
2
3
5
6
27'

Z dobrej strony w ofensywie pokazali się boczni obrońcy Lechii! Fila dośrodkował, piłka trafiła pod nogi Pietrzaka. Ten strzelił w światło bramki, ale Hrosso z problemami sobie poradził.

4
1
1
26'

Centra Pietrzaka, wszyscy piłkarze znajdujący się w polu karnym jednak się z nią minęli. Aut dla przyjezdnych.

1
1
2
1
25'

Rapa wyszedł wysoko i popchnął Mihalika. Gra ponownie przerwana.

2
3
19:05

23'

Siplak posłał długą piłkę w kierunku Lopesa. Słowacki piłkarz użył jednak zbyt dużo siły i futbolówkę przejął Kuciak.

6
3
2
2
3
22'

Ze Gomes wyłożył piłkę przed pole karne Conrado. Brazylijczyk strzelił, ale nie trafił w światło bramki. Można pochwalić go za decyzję i to na tyle.

5
21'

Kolejny faul. Tym razem przewinił Fiolić, a poszkodowanym okazał się Mihalik.

3
3
2
1
1
20'

Fiolić wstrzelił piłkę w kierunku bramki Lechii, ale akurat w tym miejscu stali gdańszczanie.

2
2
1
1
19'

Tobers przegrał pojedynek z Fioliciem i dopuścił się taktycznego faulu. Dziwne, że sędzia Raczkowski nie sięgnął po żółtą kartkę.

1
3
1
17'

Teraz lepszy fragment w wykonaniu Lechii. Gospodarze opanowali sytuację, lecz nie potrafią stworzyć sobie żadnej dogodnej okazji.

7
2
3
1
15'

Dobre dośrodkowanie Pietrzaka, ale Hrosso i Maloca minęli się z piłką. Piłkarz Lechii wpadł na słupek. Na szczęście nic mu się nie stało.

4
1
2
1
14'

Futbolówka trafiła w rękę Hancy po dośrodkowaniu Fili z prawej strony. Rzut wolny dla Lechii.

6
2
2
13'

Maloca ładnie uprzedził swojego rywala. Stoperzy gdańszczan jak na razie spisują się bardzo solidnie, niczego nie można im zarzucić.

7
1
12'

Lusiusz zbyt ostro potraktował Kubickiego i sędzia przerwał grę.

2
19:05

10'

Futbolówka ponownie dłużej w posiadaniu krakowian. Lechiści jednak skutecznie oddalają grę od własnej bramki.

3
1
5
8'

Piękny strzał Lopesa z ostrego kąta. Piłka minęła jednak bramkę Kuciaka. A wydawało się, że wpadnie w samo okno!

1
4
4
1
5
7'

Długa wymiana podań piłkarzy Cracovii. Pelle van Amersfoort był niepilnowany i natychmiast strzelił z linii pola karnego. Kuciak z problemami obronił uderzenie.

2
5
1
5'

Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu wolnego, jednak piłkę pewnie wyłapał Hrosso. Wrzutka lewego obrońcy pozostawiała wiele do życzenia.

1
1
4
1
4'

Mihalik ładnie się zastawił. Słowak faulowany przez Jablonsky'ego.

4
3
3'

Bardzo słabe wybicie z narożnika. Piłkę przejął pierwszy obrońca Lechii, a był nim Fila.

9
1
1
2
3'

I kolejny raz Cracovia. Siplak okazał się szybszy od Fili i zagrał piłkę w pole karne gospodarzy. Tam po raz trzeci najlepszy Nalepa, który wybił piłkę na rzut rożny.

3
2
1
1
5
2'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

3
1
1'

Goście od razu ruszyli na bramkę gdańszczan! Dwie ważne interwencje Nalepy uchroniły Lechię przed strzałami piłkarzy Cracovii. Mogło być groźnie już w pierwszej minucie.

1
1
1'

Od środka rozpoczęli piłkarze z Krakowa.

1
1
1
czas Start meczu
19:05

Lechia zagra w biało-zielonych strojach, Cracovia na czarno.

6
2
2
1
2
19:05

Piłkarze już na murawie, za chwilę zaczynamy!

3
1
1
19:05

Do rozpoczęcia spotkania w Gdańsku został już tylko kwadrans!

2
1
19:05

1
19:05

Rezerwowi Cracovii: Pesković, Thiago, Dimun, Wdowiak, Rakoczy, Pestka, Dytiatiev, Pik, Vestenicky.

1
19:05

Rezerwowi Lechii: Alomerović, Makowski, Kryeziu, Egy MV, Gajos, Zwoliński, Paixao, Haydary, Kałuziński.

1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Gdańsku?