2:0
Zakończony
Cracovia
90+7'

W polu karnym Legii na bramkę gospodarzy uderzył Rafael Lopes. To był strzał niecelny.

13
6
3
2
7
90+7'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Cholewiak.

11
3
2
5
4
90+5'

Jeszcze Paweł Wszołek dogrywał przed bramkę Cracovii, ale piłkę wybili zawodnicy drużyny z Krakowa.

5
2
3
7
2
90+4'
ZMIANA
90+2'

Legia utrzymuje się z piłką na połowie Cracovii. Rzut wolny dla gospodarzy.

4
5
3
3
3
90+1'

Szybka akcja Legii. Zanosiło się na dobrą sytuację, ale ostatecznie zabrakło groźnego strzału.

5
3
1
3
2
90'

Doliczone osiem minut.

6
2
3
2
3
90'

Legia dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

7
6
3
2
5
87'

Zamieszanie w polu karnym Legii. Na uderzenie zdecydował się Pelle van Amersfoort, a po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
4
1
3
1
87'

Gra wznowiona.

6
2
1
2
2
86'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz Cracovii.

2
5
1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz.

2
2
2
84'

Wracamy jeszcze do sytuacji sprzed kilkunastu minut.

3
4
1
3
4
84'

Z dystansu niecelnie strzelał Walerian Gwilia.

8
4
5
4
5
82'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Thiago.

82'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

5
3
4
6
8
81'

Trwa chyba analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Legii należy się rzut karny.

5
2
2
2
4
80'
ZMIANA
78'

Legia rozgrywa piłkę, a kibice drużyny z Warszawy fetują już mistrzostwo Polski.

11
13
5
4
9
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Walerian Gwilia.

Legia prowadzi 2:0, Legia coraz bliżej mistrzostwa Polski. Strata piłki przez Cracovię, tę wygarnął Bartosz Slisz. Walerian Gwilia natomiast znakomicie przymierzył z kilkunastu metrów.

48
33
4
10
25
73'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Cornel Rapa.

2
5
3
1
2
73'
ZMIANA
72'

Z kilkunastu metrów strzelał Domagoj Antolić. To uderzenie zostało zablokowane.

1
68'

Zamieszanie pod bramką Legii, ale gospodarze zdołali wybić piłkę.

4
5
2
1
1
68'

Wracamy do gry. Przetrwa trwała około sześciu minut.

1
4
1
1
64'

Czekamy na wznowienie spotkania.

3
2
4
62'

Przerwa w grze. Kibice odpalili środki pirotechniczne.

3
3
4
3
16
60'

Wrzutka w pole karne Legii, gdzie pewnie interweniował Radosław Cierzniak.

5
1
1
1
2
59'

Z dystansu ładnie uderzył Florian Loshaj. Radosław Cierzniak nie dał się zaskoczyć.

5
1
2
57'

Najpierw Paweł Wszołek wpadł w pole karne Cracovii i oddał strzał, który obronił Lukas Hrosso. Po chwili niecelnie dobijał Luquinhas.

3
1
1
2
Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

1
55'

Z rzutu wolnego Luis Rocha strzelił prosto w mur.

1
2
54'

Domagoj Antolić wywalczył rzut wolny dla Legii. Do bramki Cracovii około 20 metrów.

3
54'

Cracovia rozgrywa piłkę na połowie Legii. Gospodarze są jednak dobrze zorganizowani w defensywie.

1
51'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłka pewnie wybita przez jednego z zawodników gospodarzy.

1
1
1
1
48'

Znów groźna akcja Legii. Dogranie ze skrzydła w pole karne Cracovii. Z 11 metrów strzelał Luquinhas, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

1
2
1
1
2
48'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
1
2
45+2'

Gra toczy się daleko od bramki Legii. Gospodarze cały czas szukają okazji na podwyższenie prowadzenia.

10
3
1
2
2
45'

Doliczone trzy minuty.

2
1
3
4
3
45'

To powinien być gol! Paweł Wszołek znakomicie dograł przed bramkę Cracovii, a Walerian Gwilia z kilku metrów nie zdołał skierować piłki do siatki.

3
1
3
2
3
44'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wybił jeden z zawodników drużyny z Krakowa.

3
1
1
43'

Legia Warszawa stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie Cracovii.

6
2
2
2
40'

Po akcji Wszołka i dograniu przed bramkę Cracovii Tomas Pekhart skierował piłkę do bramki gości. Paweł Wszołek zagrał jednak piłkę zza linii końcowej boiska i ten gol nie został uznany.

4
4
3
5
7
38'

Pelle van Amersfoort dośrodkował piłkę w pole karne Legii, gdzie dobrze interweniował Radosław Cierzniak.

2
1
3
1
37'

Teraz Cracovia rozgrywa piłkę na połowie Legii Warszawa.

3
2
2
3
6
34'

Ależ blisko było o kolejnego gola dla Legii. Po strzale z rzutu wolnego Rochy piłka odbiła się od słupka. W polu karnym Cracovii doszło do ogromnego zamieszania, ale ostatecznie po uderzeniu Domagoja Antolicia dobrze interweniował Lukas Hrosso.

6
3
2
3
4
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wdowiak. Będzie rzut wolny dla Legii. Można szukać uderzenia na bramkę lub dośrodkowania.

7
1
1
3
32'

Legia szybko odpowiedziała groźną akcją. Po uderzeniu z dystansu Lukas Hrosso odbił piłkę, dopadł do niej Tomas Pekhart, ale źle w nią trafił i ta nie wpadła do bramki. To powinien być gol!

4
5
1
2
31'

Akcję Cracovii wyprowadził Sergiu Hanca, który świetnie dośrodkował w pole karne Legii. Mateusz Wieteska tak wybijał piłkę, że ta leciała w światło bramki, ale złapał ją Radosław Cierzniak.

4
2
1
2
1
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Wszołek.

9
2
2
3
8
28'

Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Cracovii. Tym razem jednak zbyt mocna.

5
4
2
2
4
27'

Cracovia rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
2
2
1
1
25'

Gol uznany, Legia Warszawa prowadzi 1:0.

36
12
5
13
24
24'

Trwa analiza VAR, czy Tomas Pekhart nie był na spalonym.

14
4
2
5
7
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Paweł Wszołek.

1:0 prowadzi Legia Warszawa. Paweł Wszołek dośrodkował w pole karne Cracovii, Tomas Pekhart urwał się obrońcom i uderzeniem głową skierował piłkę do bramki Cracovii.

2
21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłkę pewnie wybili obrońcy gospodarzy.

3
1
1
3
6
19'

Jak na razie nie jest to porywające spotkanie.

2
7
3
4
6
17'

Sędzia ukarał żółtymi kartkami także trenerów obu drużyn: Aleksandara Vukovicia i Michała Probierza.

15
11
5
5
6
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Florian Loshaj. Faulowany był Luquinhas.

4
2
1
2
4
15'

Cornel Rapa ładnie dośrodkował w pole karne Legii, ale piłkę wybili obrońcy drużyny ze stolicy.

2
4
2
2
1
14'

Przedzierał się bokiem boiska Luis Rocha. Zatrzymał go jednak Cornel Rapa.

5
2
2
1
2
12'

Sporo teraz przerw w grze. Na boisku lekki chaos.

4
4
1
2
2
10'
ZMIANA
9'

Uderzenie na bramkę Legii, lecz to był strzał niecelny. W Legii szykuje się zmiana. Kontuzji prawdopodobnie nabawił się Andre Martins.

5
3
3
4
2
8'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

5
5
1
3
7
7'

Na linii pola karnego Cracovii dryblował Paweł Wszołek. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania do kolegi z zespołu.

4
5
2
2
2
5'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii po zespołowej akcji Legii. Dobrze blokowany był jednak Walerian Gwilia.

3
3
1
3
3
4'

Gospodarze przy piłce. Legioniści rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola.

2
3
1
1
3
2'

Jak na razie dość spokojny początek meczu. Aktualnie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
5
3
2
3
16:41

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

1
2
1
1
2
16:41

Igor Lewczuk  nabawił się urazu i nie pomoże Legii Warszawa w trzech ostatnich meczach sezonu. Lider PKO Ekstraklasy na finiszu rozgrywek będzie mocno osłabiony.