Przewrotka Sheridana! Strzał celny, ale piłka w rękach Osobińskiego.

2
1
2
87'

Merebaszwili pokusił się o potężne uderzenie z dystansu. Efekt? Strzał został zablokowany.

1
1
1
2
19:47
1
84'

Szelągowski się rozpędził, ale został zatrzymany przez rywala. Kielczanie mają coraz mniej czasu.

1
1
81'

Adamczyk dośrodkował futbolówkę dokładnie tam, gdzie stał Szymusik. Piłka wybita z pola karnego kielczan.

1
1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Szymusik. Będzie pauzował w następnym spotkaniu.

80'

Powoli wchodzimy w końcowy fragment meczu. Czy Korona powalczy jeszcze o remis?

1
77'

2
76'

Pierzchała nie zatrzymał rozpędzonego Sheridana, snajper Wisły szukał dobrze ustawionego kolegę w polu karnym, lecz nie dostarczył mu dokładnej piłki. Tylko zawód na trybunach.

2
2
1
1
1
74'
ZMIANA
74'

Beznadziejne uderzenie Radina zza pola karnego, piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furman. Za faul na Szelągowskim.

Wisła Płock
1
1
1
1
1
71'

W międzyczasie ucierpiał jeden z piłkarzy Korony. Wydaje się, że jednak już jest z nim wszystko w porządku.

2
1
1
1
1
68'

Papadopulos wstrzelił piłkę w pole karne Wisły, jednak zagranie mu nie wyszło i zatrzymało się na obrońcy Wisły.

3
3
1
1
1
65'

Cudowne dośrodkowanie Radina prosto na głowę Szelągowskiego. Młody piłkarz Korony jednak w doskonałej sytuacji zawiódł. Wciąż 3:1 dla Wisły.

2
2
2
2
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Themistoklis Tzimopoulos. Grek w następnym meczu będzie pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek. Stoperzy Korony zostali już upomnieni przez sędziego. Teraz muszą już podwójnie uważać.

3
1
1
62'

Dośrodkowanie Radina z rzutu wolnego, lecz świetny powrót pod własne pole karne zanotował Kocyła. Wrócił i wybił piłkę jak najdalej.

4
2
58'

Kaczmarski przedarł się środkiem boiska, posłał piłkę do Spychały, jednak zabrakło mu w tej akcji szczęścia. Na posterunku był Garcia.

1
56'

Szelągowski ambitnie walczył o piłke, jednak przesadził i sfaulował Furmana. Starcie wygrał doświadczony pomocnik Wisły Płock.

54'

Kaczmarski szybko próbował odebrać piłkę. Ta sztuka mu się nie powiodła, jednak akcja Wisły wyraźnie straciła na tempie.

53'

Ostre atak Spychały na Kocyłę. Strzelec dwóch bramek faulowany, ale żółtej kartki o dziwo nie ma.

1
1
2
1
3
51'

Fatalne zagranie Tzimopoulosa. Obrońca Korony posłał piłkę na aut w pozornie łatwej sytuacji. Tak nie uda się strzelić kontaktowego gola.

49'

Bardzo mocny strzał Papadopulosa z dystansu. Piłka nieznacznie minęła poprzeczkę bramki Kamińskiego.

48'

W pierwszych minutach drugiej połowy gra toczy się głównie w środku pola. Nie dzieje się nic ciekawego.

1
1
19:47

[b]ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Mario Balotelli znów zaskoczył swoich fanów! ZOBACZ WIDEO: Stadion RKS-u Okęcie zalany przez ulewy i strażaków. "Przy wsparciu miasta zaoferowaliśmy pomoc"

[/b]

46'

Pierwszą połowę rozpoczęli kielczanie, więc teraz dla odmiany pierwsze kopnięcie wykonali płocczanie.

1
czas Druga połowa
19:47

Oba zespoły wracają na murawę! Sekundy dzielą nas od rozpoczęcia drugiej części gry.

1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kocyła.

Kolejny gol 17-latka i mamy już 3:1! Kocyła zdołał przepchnąć jednego z rywali i doszedł do okazji strzeleckiej. Kozioł był kompletnie bezradny przy uderzeniu tuż przy samym słupku!

Wisła Płock
32
17
6
4
5
42'

Żółtą kartkę otrzymał Torgil Gjertsen. Za zbyt ostry wślizg na Spychale.

Wisła Płock
4
1
1
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kocyła. Asystował mu Torgil Gjertsen. Wisła Płock obejmuje prowadzenie! Gjertsen otrzymał podanie, a następnie popędził z piłką w pole karne Korony. Tam zauważył świetnie ustawionego Kocyłę, który trafił do pustej bramki! 2:1!

22
17
4
4
5
Czy w pierwszej połowie zobaczymy jeszcze przynajmniej jednego gola?
Tak, strzeli Wisła
Tak, strzeli Korona
Nie, będzie 1:1
1
35'

Ładne uderzenie Szymusika, Kamiński wypluł piłkę przed siebie, ale Papadopulos tego nie przewidział. Fura szczęścia płocczan.

1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Papadopulos. Za brzydkie kopnięcie rywala. Nie zagra w ostatnim meczu sezonu z powodu nadmiaru żółtych kartek. Czy to jego ostatni mecz w Koronie?

3
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel Garcia.

I mamy wyrównanie! Garcia wykorzystał niezdecydowanie kielczan we własnym polu karnym i silnym strzałem trafił do siatki Korony! To pierwszy gol tego piłkarza w obecnym sezonie.

Wisła Płock
28
10
2
5
5
29'

Stefańczyk dośrodkował piłkę, akcję zamykał Garcia, ale nie trafił w światło bramki! Spychała do końca próbował mu przeszkodzić i dopiął swego.

1
1
28'

Goście próbowali dłużej utrzymać się przy piłce, ale zle piłkę zagrał Kaczmarski. Strata i Wisła znów w posiadaniu futbolówki.

1
25'

Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść gospodarzy. W tej chwili płocczanie mają futbolówkę przez 77 procent czasu. To naprawdę dużo, ale prowadzą kielczanie.

5
22'

Groźnie pod bramką Korony! Niecelne uderzenie Szwocha, piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
22'

Kolejna wrzutka Furmana z rzutu wolnego, ale znowu lepsi w pojedynku powietrznym kielczanie, a dokładnie to Tzimopoulos.

1
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Pierzchała. Za faul na Kocyle.

2
19'

To powinno być 2:0! Fatalnie pomylił się Kamiński, który minął się z piłką. Szymusik oddał strzał praktycznie na pustą bramkę, ale przestrzelił!

1
1
1
19'

Ostre starcie Kocyły i Szymusika. Sędzia uznał, że faulował zawodnik z Płocka. Nie spodobało się to piłkarzowi Wisły.

17'

Bardzo dobre dośrodkowanie Furmana ze stojącej piłki! Jeden z obrońców Korony wybił futbolówkę poza własne pole karne, tam stał Garcia, jednak uderzył nad poprzeczką.

1
16'

Gjertsen ambitnie powalczył o piłkę i czysto odebrał ją Spychale. Świetnie to zrobił.

1
1
15'

Stefańczyk spóźnił się z dośrodkowaniem i akcja spaliła na panewce.

1
13'

Tzimopoulos dopuścił się przewinienia, jednak sędzia go oszczędził i nie pokazał mu żółtej kartki.

11'

Bardzo słabej jakości dośrodkowanie Kocyły. Powinien się bardziej postarać, piłka minęła wszystkich zawodników znajdujących się w polu karnym Korony.

19:47

9'

Gospodarze chcą nieco uspokoić sytuację. Powoli rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

8'

Korona z klasą chce się żegnać z PKO Ekstraklasą. Kielczanie po zdobyciu gola nie odpuszczają i starają się budować kolejne akcje. Jak na razie spisują się lepiej od pewnej utrzymania Wisły Płock.

2
1
5'

Bardzo dobra interwencja w defensywie Garcii. Lewy defensor Wisły wygrał pojedynek główkowy z rywalem.

1
1
2
1
3'

Radin sfaulował Kocyłę w okolicach środkowej linii boiska. Rzut wolny dla Wisły.

1
1
1
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Szelągowski.

Korona prowadzi! Radin dośrodkował piłkę w pole karne Wisły. Tam świetnie ją przyjął Papadopulos, który oddał strzał, ale lepszy był Kamiński. Bramkarz płocczan był bezradny przy dobitce Szelągowskiego.

13
7
4
5
7
1'

Od środka rozpoczęli kielczanie.

1
czas Start meczu
19:47

Oba zespoły już na murawie! Za chwilę zaczynamy.

19:47

Jeszcze 10 minut i zaczynamy!

19:47

Jakim wynikiem zakończy się mecz w Płocku?
wygra Wisła
padnie remis
wygra Korona
1
10:06

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie).

1
10:06

Serdecznie zapraszamy na mecz Wisła Płock - Korona Kielce. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 20:30!