5
6
8
89'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ivan Perisić. Perisić wpadł z piłką w pole karne i dograł do Lewandowskiego. Polak podcinką uderzył z sześciu metrów ponad wychodzącym bramkarzem. 1:4!

283
135
34
11
13
87'
87'
86'

Diaby mógł wyłożyć piłkę do Demirbaya, ale uczynił to zbyt mocno. Powinno być 2:3!

6
4
9
2
3
84'

Bayern oddalił grę od własnej bramki i wyszedł z założenia, że najlepszą obroną jest atak.

20
5
3
8
3
83'

Mueller zagrał na szesnasty metr, pilkę przejął Gnabry. Strzał zablokował obrońca.

2
5
10
4
4
81'

Bayer. Schodzi: Lars Bender. Wchodzi: Mitchell Weiser.

7
5
2
1
5
81'

Gnabry w polu karnym z piłką, ale podanie przejął Hradecky.

4
3
8
2
6
79'

Szarża Havertza, zawodnik Bayeru był na spalonym. Sędzia przerwał grę po dłuższym czasie.

5
3
5
5
6
76'

Bayer. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Karim Bellarabi.

3
5
3
5
6
76'

Demirbay dośrodkowal z rzutu rożmego, ale skiksował. Od bramki Bayern.

8
6
2
4
4
75'

Odpowiedź Bayeru, strzelał Bailey, piłka odbia się od nogi obrońcy i przeleciała ponad bramką.

5
2
3
1
5
75'

Teraz Perisić indywidualnie, strzał odbił Hradecky.

7
2
3
2
2
74'

Perisić do Lewandowskiego, Polak wślizgiem atakował piłkę, ale spudłował o centymetry!

5
2
4
8
3
71'

Piłkarze z Leverkusen szukają swojej okazji na kontaktowego gola. Brakuje im jednak dokładności pod bramką Neuera.

9
6
3
4
3
69'
67'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

Bayern Monachium
11
9
13
54
41
66'

Bayer poczuł krew! Dośrodkowanie z prawej strony, ale do dogrania Diaby'ego nie doszedł żaden z dwóch nadbiegających piłkarzy.

8
9
7
6
4
64'
10
7
8
7
8
63'

Gol! Strzelił Sven Bender. Asystował mu Kerem Demirbay. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na piąty metr, Sven Bender uprzedził Alabę i głową wpakował piłkę do bramki. 1:3!

24
12
25
22
35
63'

Zagranie do Havertza, Boateng w ostatnim momencie uprzedził napastnika. Ryzykownie, ale skutecznie.

11
4
6
5
3
61'

Bayer już chyba pogodzony z porażką. Piłkarze z Leverkusen na połowie Bayernu, ale do pola karnego bardzo daleko.

16
8
6
4
7
59'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Manuel Neuer. Co to było! Sprzed pola karnego piłkę daleko wybił Neuer, kapitalnie przyjął ją Lewandowski i huknął sprzed pola karnego. Błąd popełnił Hradecky, który tak odbijał futbolówkę, że ta między nogami przetoczyła się do bramki. 3:0!

334
152
57
13
11
57'

Bayer powinien złapać kontakt bramkowy. Z piłką w pole karne wpadł Diaby, zagrał do Vollanda, a ten mając do bramki kilka metrów skiksował!

16
24
9
8
8
56'

Do dogrania w okolicach linii pola karnego doszedł Robert Lewandowski. Polak uderzył mocno, ale wysoko ponad bramką!

5
3
10
7
7
53'

Niewiele potrafią zdziałać piłkarze Bayeru. Bayern dominuje, gra z dużą swobodą.

7
6
4
2
2
50'

Po przerwie Bayern cały czas w ataku. Bawarczycy chcą szybko zdobyć trzecią bramkę i zamknąć mecz.

16
7
1
2
4
49'

Ładną akcję przeprowadził Gnabry, strzał z pola karnegp otarł się o nogę obrońcy. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
2
3
6
7
46'

Bayer. Schodzi: Nadiem Amiri. Wchodzi: Kevin Volland.

1
4
4
3
4
46'

Bayer. Schodzi: Julian Baumgartlinger. Wchodzi: Kerem Demirbay.

46'

Sędzia wznowił mecz po przerwie!

9
2
4
1
4
45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

12
4
4
1
6
44'

Bayer Leverkusen w końcu dłużej może rozegrać piłkę. Wszystko dzieje się jednak daleko od pola karnego.

7
5
2
3
3
42'

Mogło być groźnie pod bramką Bayernu, jednak po raz kolejny sędzia przerwał grę. Powodem spalony.

4
3
6
3
2
41'

Problemy miał Alaba, który nosem zderzył się z plecami Neuera. Krew się nie pojawiła, zawodnik może kontynuować grę.

4
1
6
3
10
38'

Robert Lewandowski z piłką w polu karnym zbyt długo zwlekał z uderzeniem. Napastnik był jednak na spalonym i ewentualny gol nie zostałby uznany.

5
6
3
14
10
37'

Bayern długo rozgrywa piłkę. Przeciwnicy na moment ją odzyskują, ale po chwili znowu tracą.

6
3
2
1
1
34'

Bawarczycy kontrolują przebieg gry. Piłkarze Bayeru nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

12
5
2
1
2
31'

Z pola karnego uderzał Bailey, ale wcześniej dogrywający Diaby był na minimalnym spalonym.

5
5
5
2
6
31'

Niewielkie zamieszanie pod bramką piłkarzy z Leverkusen, ale zawodnikom Bayeru udało się wyjść cało z opresji.

4
2
8
3
3
28'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Wendell.

9
6
4
2
3
28'

Z ok. 16 metrów uderzał Lewandowski, Polak został przyblokowany.

8
1
1
12
6
27'

Niewiele potrafią zdziałać piłkarze Bayeru. Mistrzowie Niemiec kontrolują przebieg spotkania.

15
9
6
3
6
24'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich. Już po emocjach? Kimmich płasko w pole karne do Gnabry'ego, ten wpadł z piłką w pole karne i mocnym uderzeniem trafił na 0:2!

79
46
8
8
10
22'

Odpowiedź Bayernu, piłkę trącił Mueller, ale czujny między słupkami był Hradecky.

5
6
11
2
6
20'

Wendell dogrywał w pole karne do Havertza, ale piłkę przejęli obrońcy Bayernu.

9
10
3
2
3
19'

Bayern prowadzi i cały czas przeważa. Rywale nie potrafią przedostać się pod bramkę Neuera.

18
6
4
3
4
16'

Gol! Strzelił David Alaba. Piękny strzał Alaby z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad murem i wpadła do bramki tuż przy słupku. 0:1!

95
46
14
11
12
15'

Rzut wolny dla Bayernu z ok. 18 metrów. Może być bardzo groźnie.

20
16
5
2
3
14'

Diaby starał się uderzać z pola karnego, wyszlo dogranie do którego nikt nie doszedł.

4
10
2
2
2
11'

Lewandowski bez Gnabry'ego, ten wychodząc naprzeciwko bramkarz przewrócił się. Bez reakcji sędziego. Bawarczycy mieli pretensje do arbitra.

5
2
4
3
6
10'

Coman uderzył technicznie z ok. 15 metrów. Hradecky pewnie interweniował.

4
2
3
4
3
9'

Wycofanie piłki do Kimmicha, ten uderzył z ok. 17 metrów ponad poprzeczką.

1
1
6
2
2
8'

Niebezpiecznie pod bramką zawodników z Leverkusen. Zabrakło jednak uderzenia.

5
3
3
1
3
7'

Rzut wolny dla Bayeru, piłkarzom Bayernu udało się jednak wyjść cało z opresji.

7
5
4
1
4
5'

Joachim Loew na trybunach. Doznania węchowe ma utrudnione z wiadomych względów. Widać jednak, że stara się co nieco wywęszyć.

9
22
2
2
3
3'

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał Robert Lewandowski. Piłka poleciała ponad poprzeczką.

9
3
7
6
6
2'

Piłkarze Bayeru starali się wyjść z szybką akcją. Diaby jednak na metrowym spalonym.